Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

QUOTE(Reginiukas @ 2013 12 01, 17:52)
o mes stovime vietoje su pasiekimais, ir nežinau ką kitais metais reiks daryt, gal iš vis baigti šokius, vaikas niekaip džaivos neišmoksta  unsure.gif , treneris iš vis prastos nuomonės, nuėjau tartis dėl papildomų pamokų, pasakė, kad lb blogai šoka, stebuklų nesitiktėti ir t.t.. Atkirtau, kad mes ir taip džiaugiamės jog berniukas šoka, sportuoja,ko daugiau norėt iš vaiko. Bet va nebeleidžia konkursuose dalyvaut vėl  doh.gif


Zinokit su tuo Dzaivu mums siemet irgi nesiseka, Pernai 5 , 6 gaudavo o siemet ir trejetu susiveike doh.gif Vel is pradziu reiks mokytis. Atseit kazkas vis keiciasi tuose sokiuose ir reik pastoviai tobulint, tai ar cia tiesa ar ne nezinau , bet man irgi buvo sokas kad keturis metus soka o dzaiva tik 3 soka.. Atsiprasau kad be lietuvybes , klaviatura tokia blush2.gif
Atsakyti
Bet tai kaip man keista, kad treneris šitaip vaikus sudirba doh.gif Maniškiui džaivas irgi sunkiausiai sekasi, nu bet kad treneriai draustų varžybose dalyvaut... Kaip tik sako, kad reik kuo dažniau, kad išmoktų su jauduliu susitvarkyt, patirties įgautų. O ir per treniruotes pagiria, paskatina. Net jeigu nepavyksta kažkas nu niekad nekritikuoja, vis tiek randa ką gero pasakyt wub.gif Reginiuk, o nenorit bandyt trenerį pakeist? Gal ryšio su vaiku visai neranda. Gal čia ne vaiko bėdelė, o trenerio? mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš išvis neįsivaizduoju ką gali pora pasiekti be papildomų treniruočių...nes papildomose pamoko kiekvieną tavo žingsnelį. Be papildomų mes tikrai būtume pačiame gale ir nekiltų noro vaikui šokti, nes tik laimėjimai ,,veža''.
Atsakyti
o as esu kitos nuomones, manau, kad gali ir be papildomu pasiekti, o jau kas liecia vaiku grupes ar jaunucius, tai net be ginco jokio biggrin.gif ir net nereik kas diena treniruotis, mano nuomone. Aisku, priklauso nuo grupes dydzio, todel mazas klubas man didelis privalumas atrodo, bet jeigu jau reiktu papildomu, tai verciau apskritai kitu treneriu, matyt pasiieskociau, jau apie tai kazkada buvau pasisakiusi irgi smile.gif

na, dar pasipildysiu, jei kazka reikia isspausti ir ta padetu padaryti individuali treniruote, tai na taip, galima porakart nueiti, bet jei vaikai gabus, tai juk uzteks treneriui pastabas issakyti ir paslifuos vaikai tuos judesius ir atsiskaitys ir toliau tai sokti stengsis. O jei neturi gabumu sokti, tai kam tada sokti tuos sportinius, bet jei didelis noras ir vaiko ir tevu, tai galima ir daugiau tam isleisti.
Man kazkoks uzburtas ratas su individualiomis atrodo, kad va reikia pas ta pasokti, pas kita pasokti, o jei atsisakysi, tai savas treneris irgi maziau kazkaip gal stengsis- del nepatogumo atsisakyti jausmo man atrodo dauguma ima individualias vaikams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 02 gruodžio 2013 - 14:46
QUOTE(Onora @ 2013 12 02, 14:31)
o as esu kitos nuomones, manau, kad gali ir be papildomu pasiekti, o jau kas liecia vaiku grupes ar jaunucius, tai net be ginco jokio biggrin.gif ir net nereik kas diena treniruotis, mano nuomone. Aisku, priklauso nuo grupes dydzio, todel mazas klubas man didelis privalumas atrodo, bet jeigu jau reiktu papildomu, tai verciau apskritai kitu treneriu, matyt pasiieskociau, jau apie tai kazkada buvau pasisakiusi irgi smile.gif

na, dar pasipildysiu, jei kazka reikia isspausti ir ta padetu padaryti individuali treniruote, tai na taip, galima porakart nueiti, bet jei vaikai gabus, tai juk uzteks treneriui pastabas issakyti ir paslifuos vaikai tuos judesius ir atsiskaitys ir toliau tai sokti stengsis. O jei neturi gabumu sokti, tai kam tada sokti tuos sportinius, bet jei didelis noras ir vaiko ir tevu, tai galima ir daugiau tam isleisti.
Man kazkoks uzburtas ratas su individualiomis atrodo, kad va reikia pas ta pasokti, pas kita pasokti, o jei atsisakysi, tai savas treneris irgi maziau kazkaip gal stengsis- del nepatogumo atsisakyti jausmo man atrodo dauguma ima individualias vaikams.

aš nežinau ar Lietuvoj taip buvo, kad bent viena pora būtų pirmoj vietoj, net ir jaunučių grupėj, be papildomų treniruočių..Labai abejoju.Beveik visas poras lyderes juk pažįstam ir žinom kaip jie dirba.Šokių pasauly mano vaikai sukasi 9 metai, tai tikrai daug dalykų ir subtilybių žinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NOKIA: 02 gruodžio 2013 - 19:07
QUOTE(Onora @ 2013 12 02, 15:31)
o as esu kitos nuomones, manau, kad gali ir be papildomu pasiekti, o jau kas liecia vaiku grupes ar jaunucius, tai net be ginco jokio biggrin.gif ir net nereik kas diena treniruotis, mano nuomone. Aisku, priklauso nuo grupes dydzio, todel mazas klubas man didelis privalumas atrodo, bet jeigu jau reiktu papildomu, tai verciau apskritai kitu treneriu, matyt pasiieskociau, jau apie tai kazkada buvau pasisakiusi irgi smile.gif

na, dar pasipildysiu, jei kazka reikia isspausti ir ta padetu padaryti individuali treniruote, tai na taip, galima porakart nueiti, bet jei vaikai gabus, tai juk uzteks treneriui pastabas issakyti ir paslifuos vaikai tuos judesius ir atsiskaitys ir toliau tai sokti stengsis. O jei neturi gabumu sokti, tai kam tada sokti tuos sportinius, bet jei didelis noras ir vaiko ir tevu, tai galima ir daugiau tam isleisti.
Man kazkoks uzburtas ratas su individualiomis atrodo, kad va reikia pas ta pasokti, pas kita pasokti, o jei atsisakysi, tai savas treneris irgi maziau kazkaip gal stengsis- del nepatogumo atsisakyti jausmo man atrodo dauguma ima individualias vaikams.



Norint sokti papildomu tikrai nereikia, bet norint laimeti - tai butina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrilka: 02 gruodžio 2013 - 22:02
Nokia, jusu patirtis sokiuose tikrai didele ir jus isties, matytm geriau zinote virtuve, po tiek metu gal ir as nuomone pakeisiu, jei isvis tiek laiko atsoks vaikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audrilka @ 2013 12 02, 22:00)
Norint sokti papildomu tikrai nereikia, bet norint laimeti - tai butina  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2013 12 01, 22:32)
Bet tai kaip keista... o mergait4 kaip J8s7? Šiaip galit patys užsiregistruoti ir dalyvauti...

trenerio griežtai jau seniau buvo pasakyta, kad patys negalime reigstruotis ir dalyvauti be jo žinios. O mūsų partnerė šiemet iš vis niekur nedalyvauja, nes neturi pinigėlių konkursams, tik repeticijas lanko.

QUOTE(aura771 @ 2013 12 02, 00:22)
Bet tai kaip man keista, kad treneris šitaip vaikus sudirba  doh.gif Maniškiui džaivas irgi sunkiausiai sekasi, nu bet kad treneriai draustų varžybose dalyvaut... Kaip tik sako, kad reik kuo dažniau, kad išmoktų su jauduliu susitvarkyt, patirties įgautų. O ir per treniruotes pagiria, paskatina. Net jeigu nepavyksta kažkas nu niekad nekritikuoja, vis tiek randa ką gero pasakyt  wub.gif Reginiuk, o nenorit bandyt trenerį pakeist? Gal ryšio su vaiku visai neranda. Gal čia ne vaiko bėdelė, o trenerio?  mirksiukas.gif

Na, mes šokam keturi kartus per savaitę, ir db kartais papildomą pamoką penktadieniais, treneris su vaiku kaip ir gerai sutaria, aukštumų kažkokių šokiuose nenorim, norėtume bent per viduriuką visada būt. Kažkaip bijau aš tą trenerį keist, nes ir netoli namų čia, ir draugai db visi tam klube.Mūsų yra tik 6 poros, tai nedidelis toks kolektyvas, labai susibendravę vaikučiai wub.gif ,
Atsakyti
Reginiukai, keiskit klubą, nedaug jų mūsų kaime yra, bet... be varžybų nebus jokių nusivylimų, nebus pergalių džiaugsmo, čia tas pats kaip mano vaikis laikė baseiną - jokių apdovanojimų, taurių, medalių... nesakau kad buvo super gabus, toli gražu, bet šokiuose juk už tą medalį tėveliai susimoka su startiniu mokesčiu, kol šoka vaikuose... bet kiek laimės kai parsiveža tą medalį... dabar medalis tai jau visiška nesėkmė... reiškia kad neužlipo ant pakylos... mano vaikinukas šoka keturis metus, pakeitėm klubą, kur be trenerio žinios negalėjom niekur važiuot... jei domina asmeninė patirtis parašykit asmeninę žinutę... bet siūlau pažiūrėti kiek jūsų klube yra porų kažką laimėjusių kad ir savo kaimo konkursuose... sportas labai brangus, norint laimėt reikės daug darbo aišku ir papildomų, o gal kito partnerio? bet stimulas eiti pirmyn turi būti... o jis gaunamas tik konkursuose tik pralaimint, tik tikint kad kitą kartą pasiseks...
Atsakyti
Visiškai pritariu Auriai nuomonei mirksiukas.gif Keiskit kluba. Juo labiau, kad pas jus berniukas smile.gif Manau, bet kuris klubas išskėtęs rankas priims. Gi deficitas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2013 12 03, 20:33)
Visiškai pritariu Auriai nuomonei  mirksiukas.gif Keiskit kluba. Juo labiau, kad pas jus berniukas  smile.gif Manau, bet kuris klubas išskėtęs rankas priims. Gi deficitas  cool.gif

ne visada berniukai, deficitas. Kartais taip sunku rasti partnerę... g.gif
Atsakyti