Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

QUOTE(Reginiukas @ 2013 10 06, 14:59)
na kaip sekasi šokų pradžia. mums visai neblogai buvo kėdainiuose, tačiau šokom ne susavo partnere, todėl gerokai gavom aukštesnę vietą, niekaip nesuprantu, ar su savo partnere niekaip nesusišoka, ar kas čia, kad visada su ja tik paskutinėse vietose  unsure.gif

Mums irgi pernai taip nutiko visai su kita partnere su kuria net nesitreniruoja užėmė daug geresnę vietą g.gif
Mes dar šiemet nestartavom, kažkaip tinguliukas apėmęs blush2.gif Bet jau kaupiamės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaaa: 06 spalio 2013 - 18:49
Trenerė Zuzana gražus šokis - http://www.cosmopoli...a.d?id=62399737

Gal kur youtube yra daugiau video? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gita123 @ 2013 09 03, 16:59)
Na tikrai,kurgi visos dungusios...Mes tai šoksim toliau,o jūs?  blush2.gif


Senbuvės snaudžia biggrin.gif , bet vis paskaitinėja temukę ax.gif
Šokam šokam po truputį mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tikrai, kad apsnūdę merginos biggrin.gif
Gal kas šį savaitgalį į Jonavą ruošiatės? Mes gal jau atidarysim konkursų sezoną. Nors entuziazmu nedegu, vieną savaitę mano mergina sirgo, kitą savaitę partneris, taip kad truksta susišokimo, bet kaip sakoma, svarbu dalyvauti cool.gif
Kur Kaunietės mamos batelius šokių perkat, kad butų galima pasimatuoti, pačiupinėti, apžiūrėti. Buvau nuvažiavus į Šiaulių gatvę, bet ten kaip supratau, tik lietuviški pagal užsakymą. Gal yra atsidarius kokia nauja šokių parduotuvė? Nejau reiks dėl bateliu į Vilnių ar Klaipėdą važiuotį. Pasidalinkit patirtim, nes jau pirštai baigia pas mergina visai išlįsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2013 10 06, 15:23)
Mes po Kėdainių baisiai laimingi - 5 vieta  thumbup.gif
O dėl partnerių... gal tikrai mergaitė porą nutempia žemyn? Gal netinka jie vienas kitam? Maniškis anksčiau šoko su tokia stipria mergaite (stipria ne šokiuose, o aplamai  tongue.gif ) Nu ir tampė jinai mano vaiką kaip norėjo  lotuliukas.gif Dabar mūsų mergytė traputė, švelnutė - klijuojasi pas juos. Mažais žingsniukais juda vaikai į priekį  wub.gif

na mergaitė mūsų stipri šokiuose, bet manau gal jie kaip pora niekaip nesusiderina, todėl jiems nlb gaunasi g.gif . Ryt šoksim Pakruojyje vėl ne susavo partnere, tai žiūrėsim kaip čia bus g.gif . Šį kartą leisiu tėčiui nuvešti vaiką į konkursą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 10 18, 16:48)
na mergaitė mūsų stipri šokiuose, bet manau gal jie kaip pora niekaip nesusiderina, todėl jiems nlb gaunasi  g.gif . Ryt šoksim Pakruojyje vėl ne susavo partnere, tai žiūrėsim kaip čia bus  g.gif . Šį  kartą leisiu tėčiui nuvešti vaiką į konkursą  biggrin.gif

didžiausios sėkmės./ smile.gif
Atsakyti
Mes nevazouojam I Jonava, labai mazai prisiregistravusiu.
Po savaites Vilniuje soksim.
Atsakyti
na sušoko mano vyršikiukas, grįžta su taurele, 5 vieta, labai labai džiaugiamės thumbup.gif
Atsakyti
Reginiuk, smagu girdeti. Gal paliks jums sia partnere?
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 10 19, 13:35)
Reginiuk, smagu girdeti. Gal paliks jums sia partnere?

nea, neduos mums jos, ji turi savo stipresnį berniuką. o mūsų partnerė nebevažiuojua su mumis į konkursus, nes kaip suprantu tipo mes kalti, kad visada žemas vietas imam, na žo mūsų berniukas labai smukdo porą žemyn verysad.gif , nes jis tikrai nėra stiprus šokėjas, bet džiaugiamės mes tuo, kad vien dar šoka ax.gif
Atsakyti
Laba diena, šokėjų mamos. Ieškau šokių partnerio 2006 m. gimimo, apie 125 cm ūgio, vaikų E4 grupėje šokančiai dukrai. Kadangi mergaitė labai gabi ir mes labai patenkinti savo klubo trenerių darbu, klubo keisti nenorime. Būtų smagu, jei atsirastu tokio lygio berniukas, šokantis E4 arba E3. Miestas Vilnius. Lauksiu AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarinuko leliuko mama- 2006: 21 spalio 2013 - 09:21
Sveikos,
Nepykit, kad įsiterpiu, nes neturiu šokėjėlio ar šokėjėlės, pati esu mėgėja.
Norėjau pasiteirauti kur jūs savo šokėjams perkat ar siuvatės šokių batelius?
Visas lietuviškas įmones tuo užsiimančias žinau, man per brangu. Siųstis iš užsienio irgi ne kažinkas, arba aš nerandu, arba nežinau. Algirdo g. siuvykla Vilniuj irgi žinoma, nepatinka man jų kokybė ax.gif
Būsiu dėkinga už patarimus. Esu vilnietė smile.gif
Atsakyti