Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

Ziuriu koks ilgas sarasas, o kiek mazai bendraujanciu smile.gif O ir siaip labai jau pasenes smile.gif

Dzimbiene, sveika, pasakokit, kaip sekasi, kokie pasiekimai? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,uzsuku is iprocio, manoji nebesoka sportiniu sokiu. Dabar soka siuolaikinius, tik tiek, kad pas tuos pacius trenerius. Taip kad mus galit isbraukti issarasiuko, iskart sutrumpes.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Jei kas turite vaikų išaugtų rūbų, batelių, ar kokių ugdymui skirtų daiktų, naudinga tema tam reikalui čia smile.gif 4u.gif

http://www.supermama...?...942021&st=0
Atsakyti
Labas 4u.gif

Mano bernužėlis šoka kaip šokęs. Per vasarą styptelėjo nneblogai, tai truputį nerimavau, ar nebus jam mergaičiukė per maža. Bet pasisekė - pora kaip tvora biggrin.gif Žiūrėsim, kaip čia šiemet eisis. Sekmadienį startuojam Kėdainuose ax.gif
Atsakyti
O mano vaikinas ūgtelėjo 20cm, standartiniuose šokiuose nesusitvarko su koordinacija. Vėl viską turi pradėti mokytis nuo pradžių... g.gif
Atsakyti
sveikutės, mes ir toliau šokam, bet žiūriu vaikinui pradeda po truputį atsibost, tai šį sekmadienį Kėdainiuose būsim, tai jis laukia va tų išvažiavimų. tikiuos dar šiuos metelius pabaigsim g.gif
Atsakyti
Nieko sau 20 cm ohmy.gif o partnere?
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 09 26, 13:04)
O mano vaikinas ūgtelėjo 20cm, standartiniuose šokiuose nesusitvarko su koordinacija. Vėl viską turi pradėti mokytis nuo pradžių... g.gif



Nokia ... blink.gif blink.gif blink.gif biggrin.gif nesuslaikiau ir aš biggrin.gif fainai kaip bernai aukšti wub.gif

bet rūbams batams jaučiu ate.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 09 26, 13:49)
Nieko sau 20 cm ohmy.gif o partnere?

tas paauglystės augimas ...iškart virš 180...mergaitė apie 165cm. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 09 26, 15:35)
tas paauglystės augimas ...iškart virš 180...mergaitė apie 165cm. g.gif



blink.gif nieko sauuuuuu doh.gif Aš dėl 10 cm pergyvenau, o čia dvigubai tiek blush2.gif
Atsakyti
na kaip sekasi šokų pradžia. mums visai neblogai buvo kėdainiuose, tačiau šokom ne susavo partnere, todėl gerokai gavom aukštesnę vietą, niekaip nesuprantu, ar su savo partnere niekaip nesusišoka, ar kas čia, kad visada su ja tik paskutinėse vietose unsure.gif
Atsakyti
Mes po Kėdainių baisiai laimingi - 5 vieta thumbup.gif
O dėl partnerių... gal tikrai mergaitė porą nutempia žemyn? Gal netinka jie vienas kitam? Maniškis anksčiau šoko su tokia stipria mergaite (stipria ne šokiuose, o aplamai tongue.gif ) Nu ir tampė jinai mano vaiką kaip norėjo lotuliukas.gif Dabar mūsų mergytė traputė, švelnutė - klijuojasi pas juos. Mažais žingsniukais juda vaikai į priekį wub.gif
Atsakyti