Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Labas rytas smile.gif

Jau oro fainumas buvo - mes visą savaitgalį kaime praplušom - daržus kasėm, sėjom, sodinom. Kaip faina... Norėčiau kaime gyvent kai gražus oras smile.gif grįžom laimingi smile.gif toks jausmas lyg vėl medaus savaitgalis buvo wub.gif wub.gif wub.gif

Gaila tik kad mm parein doh.gif jau išsipūčiau feee

Oi errachka, kaip gražu matyti tavo liniuotę wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos!
Ale tikrai sinoptikai jums nemelavo - po šalčių iškart kad davė šilumos bigsmile.gif Liuks, pavydžiu! Pas mus savaitgalis irgi šiltas buvo, bet tai va šiandien vėl niaukstosi... Pavasaris, ruduo ir žiema čia dažniausiai vienodi - lietingi laugh.gif tik vasarą gali pakilt iki kokių +20 lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Šiandien čia laisvadienis (tos pačios Darbo dienos proga, o šiaip jie vadina vasaros pradžios proga), tai lafalinu namie ramiai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
helau helau bigsmile.gif

kad darbo diena pas mumi geguzes 1 buvo g.gif
o paj8ry tai orai nekazka bliam, iki 15 niekaip nedaeina. Kol kas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 05 06, 10:06)
kad darbo diena pas mumi geguzes 1 buvo g.gif


žinau žinau, bet čia jie nedaro laisvų vidury savaitės mirksiukas.gif nu nebent Kalėdos ar pan. Čia laisvos būna tik pirmadieniai, bank holiday vadinasi smile.gif o dėl tos Darbo dienos tai laisvas yra pirmasis gegužės pirmadienis, todėl šiandien turim laisvą biggrin.gif
Atsakyti
žinau tus bankholidėjus biggrin.gif , mano brangenybė gi pas jus nemažai metelių atpylė biggrin.gif . Orų keiksnojimą irgi pamenu, bo jis pas mane karštį mėgsta
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 05 06, 10:22)
žinau tus bankholidėjus  biggrin.gif , mano brangenybė gi pas jus nemažai metelių atpylė  biggrin.gif . Orų keiksnojimą irgi pamenu, bo jis pas mane karštį mėgsta


ai, man orai žinok šiaip iš esmės visai nieko čia, tinka ir klimatas - beveik nebesergu, kur Lietuvoj kiaurai sirgdavau, net vasarom... taip sakant nėra blogo yra - yra bloga apranga biggrin.gif nusipirkau va lietpaltį, guminiu batukus, skėtį rimtą didelį ir ramu biggrin.gif pabuvau tam karšty, kurio seniai neturėjau jau, kai buvo +30 - +35. nebenoriu nei aš, nei MB lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 05 06, 12:27)
ai, man orai žinok šiaip iš esmės visai nieko čia, tinka ir klimatas - beveik nebesergu, kur Lietuvoj kiaurai sirgdavau, net vasarom... taip sakant nėra blogo yra - yra bloga apranga  biggrin.gif nusipirkau va lietpaltį, guminiu batukus, skėtį rimtą didelį ir ramu  biggrin.gif pabuvau tam karšty, kurio seniai neturėjau jau, kai buvo +30 - +35. nebenoriu nei aš, nei MB  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na 30-35 jau daugokai, bet va kokie 25 būt pats tas biggrin.gif kai jau nori šalčiau įlendi į ledo areną, pasičiuožinėji ir toliau džiaugies šiluma biggrin.gif oi kaip nekenčiu žiemos biggrin.gif bet dar labiau ne prie širdies pliurzos biggrin.gif

Toks oras, kaip už lango dabar wub.gif tiesa, kokia tempa lauke nematau, bet gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 06, 12:34)

Toks oras, kaip už lango dabar  wub.gif tiesa, kokia tempa lauke nematau, bet gražu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

pas mane rodo +20 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 06, 11:42)
Jau oro fainumas buvo - mes visą savaitgalį kaime praplušom - daržus kasėm, sėjom, sodinom. Kaip faina... Norėčiau kaime gyvent kai gražus oras smile.gif grįžom laimingi smile.gif toks jausmas lyg vėl medaus savaitgalis buvo wub.gif  wub.gif  wub.gif


Smagumas savo daržą turėti smile.gif Žinai, ką pasėjai ir ką paskui valgysi. Ką sodinote ?
Ir jėgų medui dar turėjot thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(Almost @ 2013 05 06, 11:45)
Šiandien čia laisvadienis (tos pačios Darbo dienos proga, o šiaip jie vadina vasaros pradžios proga), tai lafalinu namie ramiai  bigsmile.gif  wub.gif


Sveika, mergyt 4u.gif Ir kaip lafalini ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 05 06, 12:27)
taip sakant nėra blogo yra - yra bloga apranga  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
bet lietuviškos pliurzės , rudeninės ir dažnai pavasarinės fuj fuj -geriau nereik. O trim ir daugiau man ir nelabai patiktų blush2.gif . Trumpam pakentėčiau , gražioj šaly blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 06, 10:34)
Na 30-35 jau daugokai, bet va kokie 25 būt pats tas biggrin.gif kai jau nori šalčiau įlendi į ledo areną, pasičiuožinėji ir toliau džiaugies šiluma biggrin.gif oi kaip nekenčiu žiemos biggrin.gif bet dar labiau ne prie širdies pliurzos biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va va, kokie 25 - 26 liuks. kai daugiau, tai jau nebe sąmonė kažkokia... mes todėl ir galvojom dėl kitų atostogų lėkt arba metų pradžioj, kokį vasarį - kovą, arba jau rudeniop, kai vėl normali temperatūra būna..
man dar patinka, kad čia pvz. vakar buvo +18, bet dėl to klimato tikrai laaaabai šilta buvo, drąsiai galima eit su balerinom / basutėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 06, 12:48)
Smagumas savo daržą turėti  smile.gif  Žinai, ką pasėjai ir ką paskui valgysi. Ką sodinote ?
Ir jėgų medui dar turėjot  thumbup.gif  thumbup.gif

Na tas daržas brungai atsiena - 80 km neprivažinėsi laistyt... doh.gif tai viskas, kas augs, turės gamtos išbandymus biggrin.gif

Pasisodinom braškių daug. Nežinau kaip paskui jas ravėsim biggrin.gif
Pasodinom šiek tiek bulvių. Sodinsim gal dar, nes žemės turim dar gabaliuką, tai jau jei sodint, tai kad būtų. Aišku, jei dėdė suars... nes MB traktoriaus nevairuoja, o rankom, ten vargo vakarienė būtų.
O taip - svogūnai, krapai, ridikėliai, salotos, agurkai į šiltnamį. Gėlės aplink namus wub.gif
Svogūnų sodinsim dar daug daug, nes labai patinka žiemą laiškus valgyt, tai šiemet daugiau jų šaldysiu.
Tik tiek, bet kol viską pasidarėm ir praėjo dvi dienos biggrin.gif
Atsakyti