Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

labas sauletas rytas bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Edux tau gi ir sekas... Pas mus jokiu trumpinimu biggrin.gif buhalterijai biggrin.gif
Atsakyti
Aš vis tiek norėčiau būti buhaltere biggrin.gif

Vilmuciukas,
kaip tu jautiesi ? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pirmas penktadienis šią savaitę thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 30, 09:26)

Vilmuciukas,
kaip tu jautiesi ?  4u.gif

as jau gerai jauciuos biggrin.gif kazkaip pradejo patikti anksti keltis,pries 7 jau bunu atsikelus biggrin.gif pavasaris vis savo daro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 30, 09:26)
Aš vis tiek norėčiau būti buhaltere  biggrin.gif

Vilmuciukas,
kaip tu jautiesi ?  4u.gif

Nu ka as zinau biggrin.gif nieko gero toj buhalterijoj. Visai nenoriu but buhaltere, bet kitkuo but nemoku.

QUOTE(gintaryyt @ 2013 04 30, 09:34)
Labas rytas  4u.gif

Pirmas penktadienis šią savaitę  thumbup.gif  biggrin.gif

biggrin.gif gera savaite su dviem penktadieniais.

Ka ryt veiksit?

QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 04 30, 09:38)
as jau gerai jauciuos biggrin.gif kazkaip pradejo patikti anksti keltis,pries 7 jau bunu atsikelus biggrin.gif pavasaris vis savo daro lotuliukas.gif

Kodel kelies anksti? Paskui ir miegot eini su vistom? Et jei galeciau ryta pailginciau kokia valanda. O buvo laikas kai keldavaus sesta ir eidavau sportuot. Tiesa dabar ir sportuoju nuo tada kai grizom is frances bet nuo 7 ryto paskui begte begu i darba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 04 30, 10:01)

Kodel kelies anksti? Paskui ir miegot eini su vistom? Et jei galeciau ryta pailginciau kokia valanda. O buvo laikas kai keldavaus sesta ir eidavau sportuot. Tiesa dabar ir sportuoju nuo tada kai grizom is frances bet nuo 7 ryto paskui begte begu i darba unsure.gif

kad paskui lekdama ruosiu maze i darzeli biggrin.gif o dabar atsikeliu sau neskubedama,kavos atsigeriu,laikrascius intere perziuriu,pakeliu maze,o ji kol issibudina ir laiko reikia biggrin.gif ziema tai jokio noro nebuvo anksti keltis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 04 30, 08:38)
as jau gerai jauciuos biggrin.gif kazkaip pradejo patikti anksti keltis,pries 7 jau bunu atsikelus biggrin.gif pavasaris vis savo daro lotuliukas.gif


norėčiau ir aš anksčiau keltis doh.gif jau baisu darosi dėl stovyklos kitą savaitę - kasdien reikės keltis 6 val doh.gif įprastai aš miegu beveik iki 8, nes darbas tik nuo 9 val. ax.gif košmaras man bus, pražūsiu doh.gif

nieko gero laisvą dieną neveiksiu, vyrui greičiausiai reikės dirbti, tai aš gal į kokią pardę nušliaušiu, o gal namie būsiu, dar nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 04 30, 09:34)
Pirmas penktadienis šią savaitę  thumbup.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif Labai mėgstu penktadienius biggrin.gif

QUOTE(aggree @ 2013 04 30, 10:01)
Nu ka as zinau biggrin.gif nieko gero toj buhalterijoj. Visai nenoriu but buhaltere, bet kitkuo but nemoku.

Ka ryt veiksit?

Tiesa dabar ir sportuoju


Jei dirbčiau buhaltere, gal ir aš nebenorėčiau biggrin.gif Draugė studijuoja burnos higieną, va higieniste tikrai nenorėčiau būti schmoll.gif O ji jau ir dirbo panašų darbą, jai viskas tvarkoj biggrin.gif Teko kažkada skaityti straipsnį apie beprotiškiausius darbus pvz. ale kažkoks prakaito uostytojas lotuliukas.gif

Planavome į kiną, bet turbūt namie būsim. Vaikis kost, pas gydyt. vesiu šiandien.

Sportuoji namie ar sporto klube ?
Papildyta:
Va ką pasiūlė reklama fb bigsmile.gif Baltos norėčiau !
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 30, 09:28)
Va ką pasiūlė reklama fb  bigsmile.gif  Baltos norėčiau !


labai gražu bigsmile.gif drinks_cheers.gif jau kurį laiką mano mintyse ilgas lengvas sijonas šiai vasarai ax.gif
Atsakyti
Tas variantas - keli viename. Sijonas ilgas, pusilgis, suknelė. Gal turite kas tokį ?

Aš labiau norėčiau ilgos suknelės. Ilgos ilgos wub.gif Nesu turėjusi. Pikta, kad vasara pas mus tokia trumpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 30, 10:46)


Aš labiau norėčiau ilgos suknelės. Ilgos ilgos  wub.gif Nesu turėjusi. Pikta, kad  vasara pas mus tokia tumpa  biggrin.gif

as megstu ilgas sukneles nesioti biggrin.gif
Atsakyti