Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Aišku, kad namie gamintas maistas skaniau smile.gif Nieko, pailsėsi poryt, išeiginė bus thumbup.gif

Ačiū, balius labai pavykęs smile.gif Boulingas baisiai patiko visiems, namie irgi veiksmo bile kiek susigalvojo. Nenorėjo namo nei vienas važiuoti. Ir dovanų galybės, kaip antros Kalėdos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 29, 13:17)
O kaip čia taip atostogos ?  g.gif  Į mokyklą nėjo vaikučiai ?

jiems velyku buvo viena savaite atostogu,dabar buvo papildomos biggrin.gif

tavo berniuka su gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
Kaip gudriai pas jus biggrin.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 29, 13:49)
Aišku, kad namie gamintas maistas skaniau smile.gif Nieko, pailsėsi poryt, išeiginė bus  thumbup.gif

Ačiū, balius labai pavykęs  smile.gif Boulingas baisiai patiko visiems, namie irgi veiksmo bile kiek susigalvojo. Nenorėjo namo nei vienas važiuoti. Ir dovanų galybės, kaip antros Kalėdos  biggrin.gif

Liuks, džiaugiuosi, kad taip viskas pasisekė smile.gif

Nepailsėsiu - važiuosim sodybos tvarkytis doh.gif Pailsėsiu po dviejų savaičių sekmadienį biggrin.gif bent jau šiuo metu tai dienai neturim planų... Prasidėjo sezonas tsakant biggrin.gif

Beje, MB gavo dovanų tokį daiktą
user posted image
Langus nuo šiol valys jis biggrin.gif ir viso buto langus vakar nusivalėm per 10 minučių. Jėga. Tikrai rekomenduoju.
Atsakyti
Kokia gera ir praktiška dovana drinks_cheers.gif Tai jau blizga langai smile.gif Pas mane virtuvės langas tik blizga. Reikės gal poryt nusivalyti visus kitus plius du balkonus.

Na taip, sodybų tvarkymo sezonas jau biggrin.gif Plius šašlykų sezonas prasideda bigsmile.gif
Atsakyti
pas mane langus valo vyras,tai reiks jam uzrodyt ta geri biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(aggree @ 2013 04 29, 11:55)
mes abi savaitgalio dienas baliavojom biggrin.gif Visai nieko buvo smile.gif MB liko patenkintas smile.gif


puikiai thumbup.gif Puikią dovaną TB gavo bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(edux @ 2013 04 29, 12:11)
gintaryyt, su šokio diena tave  bigsmile.gif  assa.gif


ačiū tau 4u.gif user posted image

QUOTE(edux @ 2013 04 29, 12:49)
Ačiū, balius labai pavykęs  smile.gif Boulingas baisiai patiko visiems, namie irgi veiksmo bile kiek susigalvojo. Nenorėjo namo nei vienas važiuoti. Ir dovanų galybės, kaip antros Kalėdos  biggrin.gif


šaunus baliukas buvo bigsmile.gif thumbup.gif

man langai kaip sąžinės priekaištas kaskart namie būnant doh.gif kokią šiltesnę dieną imsiuos jų ax.gif kol kas nenoriu, nes kai taip dažnai sergu, nenoriu šaldytis ax.gif tik neįsivaizduoju kaip balkono langus nusivalyti, jau tooookie baisūūūūs unsure.gif bėda ta, kad jie labai seni ir tik vienas vos ne vos darinėjasi doh.gif tai pro ji tik dvi dalis pasiekiu, o keturių niekaip nepasiekiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 29, 14:18)
Kokia gera ir praktiška dovana  drinks_cheers.gif  Tai jau blizga langai  smile.gif Pas mane virtuvės langas tik blizga. Reikės gal poryt nusivalyti visus kitus plius du balkonus.

Na taip, sodybų tvarkymo sezonas jau  biggrin.gif  Plius šašlykų sezonas prasideda  bigsmile.gif

O taip, labiai džiaugiamės tokia dovana. Nors langus valydavau aš, bet dabar jau koks skirtumas kas valys biggrin.gif vakar pešėmės, kas valys biggrin.gif

Aha... Trečiadienį šašlų nekepsim, bet savaitgalį tai jau gal smile.gif

QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 04 29, 14:34)
pas mane langus valo vyras,tai reiks jam uzrodyt ta geri biggrin.gif

biggrin.gif ai jei ne tu valai... aišku parodyk biggrin.gif turės daugiau laisvo laiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! bigsmile.gif 4u.gif
Kaip pirmadieniškos nuotaikos?
Mano visai neblogos - kiek sunkoka vėl grįžt į ankstyvo kėlimosi ritmą, bet šiaip viskas ok. Darbe nėra labai daug veiklos šiandien, kaip tyčia, kad priprasčiau lengviau, tai ačiū Die. Po darbo eisim į "pasimatymą" su vyru - valgysim cepelinus rusų restorane bigsmile.gif Žiauriai pasiilgau jau jų, tai sugalvojom vakarieniaut taip.. O šiaip daug visokių didelių norų yra, ypatingai iš mano pusės, tai jaučiu reiks ribot biškutėlį visokias tokias išeigas..
Pagaliau baigiau tvarkytis su deklaracijom. Taip ramu ir gera bigsmile.gif
Atostogos praėjo puikiai, tik buvo kiek per karšta kartais.. Iki +35. Man geriau, kai kokie max +27, daugiau jau nesinori biggrin.gif
Atsakyti
ahoi bigsmile.gif

QUOTE(nihilistė @ 2013 04 23, 08:33)
aggree - rasi kelią namo? hihihi.gif

uztad as pasimeciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*selfish* * @ 2013 04 29, 22:14)
ahoi  bigsmile.gif
uztad as pasimeciau  biggrin.gif

nu nu blink.gif ???
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Trumpesnė darbo diena, ryt išeiginė, fainai bigsmile.gif

QUOTE(Almost @ 2013 04 29, 18:59)
Sveikos! 


Sveika mirksiukas.gif Atostogos - gėris drinks_cheers.gif Kur buvote ?
Atsakyti