Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2013 04 26, 14:35)
Tiesa, noriu paklaust - perkate brangesnius ar pigesnius nagų lakus (pvz., "Būk")? Ar pas manikiūrininkę einat? g.gif


Einu pas manikiurininke. Kartais gaila pinigu, bet noras matyti grazesni vaizdeli nugali biggrin.gif Kai pradeda luptis, persilakuoju pati. Antradieni buvau. Nagai mano kraujo raudonumo wub.gif
O nagu lako turiu visokio. Siaip labai rekomenduoju Revlon. Labai gerai laikosi. Vienas geriausiu mano turimu laku.

QUOTE(gintaryyt @ 2013 04 26, 15:56)
kaži maniškiai į temą 
Papildyta:
Jetau koks mano vienas pirštas kreivas  doh.gif  biggrin.gif tik dabar pastebėjau fotkėj  blush2.gif


Bus i tema smile.gif Burgundiskas, uzsistovejusio vyno biggrin.gif
Mano tai visi pirstai kreivi. Rimtai biggrin.gif Nu bet ku daryt.. operacijos tai nesidarysiu biggrin.gif
Atsakyti
ojojoi kaip man reikia naujų nagučių lakučių ax.gif , visai niekas nebepatinka, turiu tik kokia trim buteliukų verysad.gif . Perku visokius, ale Norfiniai geruliai, tokiam kaip lašo formos buteliuke
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 04 26, 19:48)
ojojoi kaip man reikia naujų nagučių lakučių ax.gif , visai niekas nebepatinka, turiu tik kokia trim buteliukų verysad.gif . Perku visokius, ale Norfiniai geruliai, tokiam kaip lašo formos buteliuke

Ir pas mane tep biggrin.gif ir daugiau nei puse ivairiu raudonu atspalviu biggrin.gif
As apie tuos pat ir kalbejau. Turiu tik viena buteliuka, bet labai geruliai. Man net pedikiura islaiko daugia nei savaite neaptrupeje.
Atsakyti
labas 4u.gif

ko taip tylu g.gif ka savaitgali nuveiket? biggrin.gif
Atsakyti
Hello,

mes abi savaitgalio dienas baliavojom biggrin.gif Visai nieko buvo smile.gif MB liko patenkintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 04 29, 12:55)
Hello,

mes abi savaitgalio dienas baliavojom biggrin.gif Visai nieko buvo smile.gif MB liko patenkintas smile.gif

thumbup.gif smagu biggrin.gif

as tai abi dienas namie prasedejau su temperatura doh.gif siandien jau geriau jauciuos biggrin.gif ir namie tokia ramuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 04 29, 13:00)
thumbup.gif smagu biggrin.gif

as tai abi dienas namie prasedejau su temperatura doh.gif siandien jau geriau jauciuos biggrin.gif ir namie tokia ramuma ax.gif

4u.gif sveik. Ramu? O kur tavoji šeimyna?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

aggree, o tu pati gyva ? 4u.gif

vilmuciukas, sveik 4u.gif Kur šeimyną padėjai ?

gintaryyt, su šokio diena tave bigsmile.gif assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edux: 29 balandžio 2013 - 12:14
QUOTE(aggree @ 2013 04 29, 13:04)
4u.gif sveik. Ramu? O kur tavoji šeimyna?



QUOTE(edux @ 2013 04 29, 13:11)
Sveikos  smile.gif

vilmuciukas, sveik  4u.gif  Kur šeimyną padėjai ?

ana savaite visiems atostogos buvo,tai namie surmulys buvo biggrin.gif nuo siandien vel visi kibo i mokslus ir darbus lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip čia taip atostogos ? g.gif Į mokyklą nėjo vaikučiai ?
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 29, 13:11)
Sveikos  smile.gif

aggree, o tu pati gyva ?  4u.gif

Gyva, bet vakar jau buvau nusikalus kaip šuo. Visgi dvi dienas maistą ruošiau, nors ir neitin daug, bet norėjau, kad būtų kažkas ypatingesnio ir namų gamybos, vien todėl labiau pavargau.

Kaip tavo berniuko balius?
Atsakyti