Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

QUOTE(errachka @ 2014 03 25, 13:31)
Tūsai, baliai, festivaliai pas mergelikes? bigsmile.gif
Smagu bigsmile.gif
Pas mumi bėdelių yra, ir nemažų...su tėvais mano..nežinau kaip tverti unsure.gif
Kukulis auga po biškiuką, mažas, ale ėdrus  biggrin.gif


aha, pavasaris, tai ir tūsinamės biggrin.gif thumbup.gif

kas per bėdelės? unsure.gif laikykis console.gif

o kukulis, jei ėdrus, tai tuoj nebe mažas bus biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Nesergat ?

aggree, kaip begyveni ? Dirbi ?

QUOTE(gintaryyt @ 2014 03 25, 13:44)
smagiausia buvo tai, kad niekas neklausinėjo ir įkyriai nesiūlė  thumbup.gif džiugu, kad žmonės aplink mus sąmoningėja  smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(errachka @ 2014 03 25, 14:31)
Kukulis auga po biškiuką, mažas, ale ėdrus  biggrin.gif


Kukulis jau pirmąjį gimtadieniuką tuoj švęs wub.gif
Atsakyti
Dirbu, bandau isitvirtinti... Dar reikia atlaikyti iki geguzes vidurio, tada jau bus lengviau. Darbas labai patinka smile.gif kolektyvas... na yra visokiu, yra net tokiu kurios viena kitai akivaizdziai demonstruoja neapykanta. Siaip kiek esu macius kolektyvu, sis ganetinai papuves del vos keliu bjauriu zmoniu.
Atsakyti
laba dienelė 4u.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2014 03 25, 16:15)

kas per bėdelės?  unsure.gif laikykis  console.gif

o kukulis, jei ėdrus, tai tuoj nebe mažas bus  biggrin.gif  thumbup.gif

baisios ...na po truputį kapstomės...
ėdrus coliukas bigsmile.gif

QUOTE(edux @ 2014 03 27, 16:11)


Kukulis jau pirmąjį gimtadieniuką tuoj švęs  wub.gif


aga, kažkaip greit 4u.gif
QUOTE(aggree @ 2014 03 29, 09:27)
Dirbu, bandau isitvirtinti... Dar reikia atlaikyti iki geguzes vidurio, tada jau bus lengviau. Darbas labai patinka smile.gif kolektyvas... na yra visokiu, yra net tokiu kurios viena kitai akivaizdziai demonstruoja neapykanta. Siaip kiek esu macius kolektyvu, sis ganetinai papuves del vos keliu bjauriu zmoniu.

svarbu, kad tu nepasiduotum thumbup.gif

pasirodom blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Koks grazuolis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gražuoliukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos :

QUOTE(aggree @ 2014 03 29, 10:27)
Dirbu, bandau isitvirtinti... Dar reikia atlaikyti iki geguzes vidurio, tada jau bus lengviau. Darbas labai patinka smile.gif kolektyvas... na yra visokiu, yra net tokiu kurios viena kitai akivaizdziai demonstruoja neapykanta. Siaip kiek esu macius kolektyvu, sis ganetinai papuves del vos keliu bjauriu zmoniu.


Smagu, kad darbas patinka 4u.gif O kolektyvų tikrai yra visokių. Mūsiškis mažas, tai smagu. Ale ir mažame gali visokių gyvačių būti biggrin.gif Aš vis džiaugiuosi, kad atskirai nuo kito skyriaus dirbu, kur gyvatynas ax.gif

errachka, o jau meilybę turite wub.gif akytės kaip guzikiukai wub.gif Visas į mamą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš irgi dirbu mažame kolektyve, bet tik maža dalimi to mažo kolektyvo džiaugiuosi ax.gif Priimu tai visus, bet nebūtinai visi man turi patikti biggrin.gif Viena dalis (kuri man patinka) yra jauna ir dirba čia kelis metus (tame tarpe ir aš), o kita dalis dirba jau virš 10 metų, tai tokie užsisėdėję biggrin.gif Labiausiai tai nervuoja jų pasisakymai kokia nors darbine tema a la iš patirties, kurie prasideda "...senais gerais įmonės laikais..." tai atseit ir dabar turi būti taip pat, nesvarbu, kad jau ir prekės kitos ir klientai kiti arba kitokie doh.gif Toks jausmas, kad gerokai įstrigę tuose laikuose ir nenori keisti nei savo mąstysenos, nei požiūrio, nei darbo strategijos doh.gif Tai taip ir kimarinu su jais biggrin.gif
Dėl to ir papildomą darbelį susiradau, vis linksmiau gyventi rolleyes.gif
Atsakyti
Edux, atspėjai dėl panašumo drinks_cheers.gif

Geros dienelės linkim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2014 04 02, 12:13)
"...senais gerais įmonės laikais..." tai atseit ir dabar turi būti taip pat


...o va sovietu laikais buvo taip.. biggrin.gif Negaliu klausytis lotuliukas.gif

Labas vakarelis. Ar sveikos ? As ne. Sergu. Gerkle eda, seiliu neprarynu, kaulus lauzo, plius ausis skauda, tempa 38.5 Vnz kibo neblogai man cia blink.gif O ryt mociutes jubiliejus. Neisivaizduoju kaip pasielgti man unsure.gif
Atsakyti
edux, sveikatytės 4u.gif mirksiukas.gif
jei negerai, nevažiuok, kad neužkrėstum kitų g.gif
Atsakyti
Edux kaip tavo sveikatytė? Tikiuosi jau geriau šiandien? unsure.gif
Atsakyti