Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

QUOTE(aggree @ 2014 01 08, 17:22)
Na mano nuomonė šiek tiek kitokia. Aš gerbiu tuos, kurie negeria.
Bet 50 g. į mėnesį manau nieko bloga, tam kad atpalaiduotų smegenis ne ta prasme, nuo nuovargio ar pan., o pačias kraujagysles. Šitą dalyką sužinojau, kai močiutę ištiko insultas. Aiškus jos amžius buvo gana garbus. Bet gydžiusi medikė pasakė, kad būtent visiškas alkoholio atsisakymas iššaukė silpnaprotystę. O va senelis pijokavo... ir mirė šviesaus proto. Na bet vistiek mirė...


visi mes anksčiau ar vėliau mirsim biggrin.gif man svarbiau ne kada numirti, o kaip kokybiškiau gyventi 4u.gif
visi savo gyvenimą renkasi patys, ir jokių būdu vieni nėra geresni už kitus, mano toks pasirinkimas, kito kitoks, aš visokius priimu ir toleruoju 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Gintaryyt, kardinaliai tu čia ! bigsmile.gif thumbup.gif Ir visko tiek daug !


QUOTE(gintaryyt @ 2014 01 08, 17:34)
mitas, kad žmonės vartoja alkoholį, nes jis atpalaiduoja, baliai linksmesni ir t.t.


thumbup.gif 100 proc. sutinku thumbup.gif Bile kiek kartų teko man bliaviai būti per baliukus, ir buvo žiauriai linksma. Moku atsipalaiduoti ir būti linksma ir nevartodama alkoholio smile.gif


QUOTE(*tormenta* @ 2014 01 08, 22:44)
alkoholio jau senokai nevartoju, vyras kaltas biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(edux @ 2014 01 10, 10:48)

pirmas diedas gere, buvo blogai, antras negeria, vel blogai lotuliukas.gif kas mane supras doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
kaip mergelikės? nešąlat? biggrin.gif
Atsakyti
šąlam mažumėlę, darbe ypač user posted image

Atsakyti
mergelės, auuuu biggrin.gif
Atsakyti
Auuu auuu biggrin.gif Kelia pamirsom visos ? blush2.gif g.gif

Kaip gyvenat, mergeles ? 4u.gif
Atsakyti
Auuuu biggrin.gif Ir kelią ir takelius biggrin.gif
Visos išsivaikčiojo savais keliais pavasarios ieškoti biggrin.gif

Aš tai gerai gyvenu ir džiaugiuosi tuo biggrin.gif
Galvoju iš kur tam tikrą sumą pinigėlių paimti g.gif Apsižiūrėjom butuką, patiko labai, bet truputį trūksta pradiniam įnašui g.gif

Edux kaip tu? kas naujo tavo padangėj?
Atsakyti
Labas smile.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2014 03 15, 12:46)
Aš tai gerai gyvenu ir džiaugiuosi tuo  biggrin.gif
Galvoju iš kur tam tikrą sumą pinigėlių paimti  g.gif Apsižiūrėjom butuką, patiko labai, bet truputį trūksta pradiniam įnašui  g.gif

Edux kaip tu? kas naujo tavo padangėj?


Pasiskolinti is artimuju ? g.gif mirksiukas.gif

Aciu, as gerai smile.gif Lyg ir nieko naujo pas mane. Laukia mociutes 80-tmetis uz 2 savaiciu. Patarkite - ka dovanoti ? Bus vakariene kavineje apie 15 zmoniu. Mociute perspejo - jokiu dovanu, visko turiu,nieko nereikia biggrin.gif Ka sugalvoti... g.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Smagu, kad karts nuo karto apsilankome dar cia smile.gif

Gintaryt, mes kiek truko skolinomes is teveliu. Nors mums ne tiek daug truko... Bet dar ir po to teveliai pusmeti reme, nes visas visas santaupas buvom atidave, tai vel sedejom ir taupem.

Dabar irgi taupom... Tik jau kitokiam pirkiniui. O remontas namie palauks.
Atsakyti
Mes irgi apie pasiskolinimą galvojame...Dabar viską palikau savai tėkmei, po poros dienų jau bus aišku ar taip ar lauksime kito varianto smile.gif Bet kokiu atveju viskas yra tobula smile.gif

edux jeigu močiutė nenori jokių materialių dovanų, galit jai padovanoti savo šeimos nuotrauką didesniame gražiame rėmelyje ar atspausdintą ant drobės mirksiukas.gif ir aišku gėlių smile.gif

Mes savaitgalį dalyvavome anytos jubiliejuje smile.gif buvo toks normalus vyresnių žmonių tūsiukas biggrin.gif tai mano vyrui buvo pirmas toks rimtas balius po to kai jis irgi nusprendė atsisakyti alkoholio thumbup.gif po baliaus klausiau ar buvo sunku, tai atsakė, kad visiškai ne, netgi geriau, nes kitą dieną nebuvo jokių galvos skausmų, sunkumų ar pan. thumbup.gif ir smagiausia buvo tai, kad niekas neklausinėjo ir įkyriai nesiūlė thumbup.gif džiugu, kad žmonės aplink mus sąmoningėja smile.gif
Atsakyti
Tūsai, baliai, festivaliai pas mergelikes? bigsmile.gif
Smagu bigsmile.gif
Pas mumi bėdelių yra, ir nemažų...su tėvais mano..nežinau kaip tverti unsure.gif
Kukulis auga po biškiuką, mažas, ale ėdrus biggrin.gif
Atsakyti