Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Sveikos smile.gif

Yra gyvų ? biggrin.gif

errachka, koks nykštukas meilumo wub.gif O jau dovanos už jį pati didesnės thumbup.gif

Man šiandien pirmadienis.. wacko.gif
Atsakyti
erachka wub.gif wub.gif wub.gif

gyvų yra... laukia šios dienos vakaro biggrin.gif gerai, kad penktadienis biggrin.gif
Atsakyti
morning biggrin.gif
nugi tai nykštuko dovanos biggrin.gif -didesnės už jį patį biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos naujais metais clap.gif wink_3.gif angel.gif

Šventės atėjo ir praėjo biggrin.gif Ir gerai, nes jau pabodusios buvo blush2.gif visiškas išsimušimas iš ritmo, valgymas ir kimarinimas doh.gif
Bet suma sumarum praėję metai buvo nuostabūs, daug keliauta, daug naujų nuostabių žmonių sutikta, naujų patirčių patirta ir net naujas gyvenimo būdas prasidėjo thumbup.gif
O jau šie metai tai bus dar geresni biggrin.gif nes kitokie ir negali būti biggrin.gif

Nuostabių mums visom metų oro_buckis.gif
Atsakyti
Gintaryyt, kaip smagu smile.gif kas per naujas gyvenimo budas???
Atsakyti
Labas smile.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2014 01 06, 11:18)
Šventės atėjo ir praėjo  biggrin.gif Ir gerai, nes jau pabodusios buvo  blush2.gif visiškas išsimušimas iš ritmo, valgymas ir kimarinimas  doh.gif

Bet suma sumarum praėję metai buvo nuostabūs, daug keliauta...

Nuostabių mums visom metų  oro_buckis.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Varlė keliauninkė mirksiukas.gif 4u.gif

Tikrai taip ir bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2014 01 06, 10:49)
Gintaryyt, kaip smagu smile.gif kas per naujas gyvenimo budas???


Jau kurį laiką stipriai linkstu į vegetarizmą, kartais dar valgau žuvį, tiksliau silkę biggrin.gif ir kiaušinių iš kepinių neišiminėju biggrin.gif su vyru nusprendėme nebežiūrėti TV, nebent kokį filmą biggrin.gif keičiam jį į knygas ir pokalbius smile.gif visiškai atsisakėme bet kokio alkoholio (bent jau aš) smile.gif daugiau užsiimu meditacija ir kitomis dvasinėmis praktikomis, mėnesio pabaigoje grįžtu į jogą thumbup.gif nebesipykstu su gyvenimu, priimu jį tokį koks yra ir stengiuosi generuoti pozityvą, nes įsitikinau, kad mintys materelizuojasi ir kaip galvojį apie gyvenimą, toks jis ir yra 4u.gif
Atsakyti
Vau kaip smagu, kad pavyksta.
Bet alkoholio truputį reikia. Bent papuvusių obuolių valgykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2014 01 08, 11:40)
Vau kaip smagu, kad pavyksta.
Bet alkoholio truputį reikia. Bent papuvusių obuolių valgykit wink.gif


Alkoholio žmogui tikrai nereikia smile.gif mitas, kad žmonės vartoja alkoholį, nes jis atpalaiduoja, baliai linksmesni ir t.t. nieko panašaus, jeigu žmogui atsipalaidavimui reikia psichiką veikiančių medžiagų, tai jam jau reikėtų susimąstyti ar viskas yra gerai ax.gif mes Naujus metus sutikome visiškai blaivioje 40 žmonių kompanijoje - buvo belekniek linksma thumbup.gif o jeigu rimtai, tai sąmoningai jo atsisakėme, nes per daug savo aplonkoje matome alkoholio vartojimo pasekmes - sveikatos sutrikimai, ankstyvos mirtys, žmonių tarpusavio santykių nenuoširdumas arba iš vis nepasitenkinimas buvimu kartu, tėvai su vaikais nesutaria, žmonos pykstasi su vyrais ir atvirkščiai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Na mano nuomonė šiek tiek kitokia. Aš gerbiu tuos, kurie negeria.
Bet 50 g. į mėnesį manau nieko bloga, tam kad atpalaiduotų smegenis ne ta prasme, nuo nuovargio ar pan., o pačias kraujagysles. Šitą dalyką sužinojau, kai močiutę ištiko insultas. Aiškus jos amžius buvo gana garbus. Bet gydžiusi medikė pasakė, kad būtent visiškas alkoholio atsisakymas iššaukė silpnaprotystę. O va senelis pijokavo... ir mirė šviesaus proto. Na bet vistiek mirė...
Atsakyti
errachka jau nykstuko fainumas wub.gif
QUOTE(gintaryyt @ 2014 01 08, 10:32)
Jau kurį laiką stipriai linkstu į vegetarizmą, kartais dar valgau žuvį, tiksliau silkę  biggrin.gif ir kiaušinių iš kepinių neišiminėju  biggrin.gif su vyru nusprendėme nebežiūrėti TV, nebent kokį filmą  biggrin.gif keičiam jį į knygas ir pokalbius  smile.gif visiškai atsisakėme bet kokio alkoholio (bent jau aš)  smile.gif daugiau užsiimu meditacija ir kitomis dvasinėmis praktikomis, mėnesio pabaigoje grįžtu į jogą  thumbup.gif nebesipykstu su gyvenimu, priimu jį tokį koks yra ir stengiuosi generuoti pozityvą, nes įsitikinau, kad mintys materelizuojasi ir kaip galvojį apie gyvenimą, toks jis ir yra  4u.gif

drinks_cheers.gif as panasiai, nors ne savo noru, bet tenka unsure.gif man sunku mesos atsisakyti, alkoholio jau senokai nevartoju, vyras kaltas biggrin.gif dar tik reikia nebepykti ant gyvenimo ir susitaikyti su visais isbandymais, kuriuos jis man siuncia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2014 01 08, 10:32)
Jau kurį laiką

svarbu tau tie pokyčiai geri smile.gif

QUOTE(aggree @ 2014 01 08, 11:40)
Vau kaip smagu, kad pavyksta.
Bet alkoholio truputį reikia. Bent papuvusių obuolių valgykit wink.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

tormenta bigsmile.gif

labas rytas
Atsakyti