Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Toliau sau švenčiat thumbup.gif Gal sekmadienį pailsėsi mirksiukas.gif

Aš rytoj kažkiek pailsėsiu. Gal. O poryt švęsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 26, 13:34)
Toliau sau švenčiat  thumbup.gif  Gal sekmadienį pailsėsi  mirksiukas.gif

Aš rytoj kažkiek pailsėsiu. Gal. O poryt švęsim  ax.gif

Nea, sekmadieni ateis kiti draugai, kurie negales ateit sestadieni biggrin.gif tik jei geras oras bus, tai gal saslu su jais vaziuosim smile.gif

Kaip nusprendet svest?
Atsakyti
Oi kiek šventimo thumbup.gif

Švęsti nusprendėm pagal pirmąjį variantą - boulingas, pietūs, namai. Teisingiau jubiliatas išsirinko, o ir man priimtiniausias. Prieš kelias dienas nuvedžiau aprodyti boulingą. Tai įspūdis dideliausias biggrin.gif Būsim ten, paskui namo parsivesim norinčius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edux: 26 balandžio 2013 - 13:06
Nagų lako spalvos pagal zodiako ženklą

Mergelė
Likimas – jūsų rankose. Kol Marsas svečiuosis Mergelės ženkle iki liepos 24 dienos, galite gauti visa, ko užsigeisite. Svarbiausia, nepražiopsoti progų, veikti čia ir dabar. Žingsniuoti į priekį skatins kaitinantys raudoni atspalviai: braškių, vyšnių, rubino, koralų ar burgundiško vyno wub.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 26, 14:17)
Nagų lako spalvos pagal zodiako ženklą
vyšnių, burgundiško vyno 


Kaip skaniai skamba wub.gif Noriu dar vieno nagų lako biggrin.gif Tai ką dabar padarei? tongue.gif
Papildyta:
Jaazau, įlindau į googlį nagų lakų žiūrėt - net seilė ėmė varvėt bigsmile.gif Tiesa, noriu paklaust - perkate brangesnius ar pigesnius nagų lakus (pvz., "Būk")? Ar pas manikiūrininkę einat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2013 04 26, 14:35)
Jaazau, įlindau į googlį nagų lakų žiūrėt - net seilė ėmė varvėt bigsmile.gif Tiesa, noriu paklaust - perkate brangesnius ar pigesnius nagų lakus (pvz., "Būk")? Ar pas manikiūrininkę einat? g.gif

Einu pas manikiuriste. Bet po keliu dienu nusilakuoju raudonai biggrin.gif naudoju pigu laka, nors turiu ir brangesniu itin didelio skirtumo nepastebejau. Labai viskas priklauso nuo spalvos. Kazkada norfoj isvis pigu laka nusipirkau, o ir spalva ir pasidengimas ir laikymas perfect. O turiu tokiu, kur kainave 30 litu ir suds paskutinis.
Atsakyti
Man irgi skauda kai daug ir garsiai kalbu ax.gif o jei dar per kokias baliuškas padainuoju, tai kitą dieną užkimus būnu biggrin.gif bet šį kartą rimčiau - su pūliniais...na, jei per savaitgalį nepraeis, pirmadienį eisiu į polikliniką g.gif

QUOTE(edux @ 2013 04 26, 12:04)
Kokie planai savaitgaliui ?


į gariūnus galvojam važiuoti, visokių smulkių šmutkių reikia ax.gif
daugiau jokių - namučiuos būsiu ax.gif

QUOTE(edux @ 2013 04 26, 12:59)
Švęsti nusprendėm pagal pirmąjį variantą - boulingas, pietūs, namai. Teisingiau jubiliatas išsirinko, o ir man priimtiniausias. Prieš kelias dienas nuvedžiau aprodyti boulingą. Tai įspūdis dideliausias biggrin.gif Būsim ten, paskui namo parsivesim norinčius.


šaunus pasirinkimas thumbup.gif

QUOTE(edux @ 2013 04 26, 13:17)
Nagų lako spalvos pagal zodiako ženklą

Mergelė
Likimas – jūsų rankose. Kol Marsas svečiuosis Mergelės ženkle iki liepos 24 dienos, galite gauti visa, ko užsigeisite. Svarbiausia, nepražiopsoti progų, veikti čia ir dabar. Žingsniuoti į priekį skatins kaitinantys raudoni atspalviai: braškių, vyšnių, rubino, koralų ar burgundiško vyno  wub.gif

kaži maniškiai į temą g.gif biggrin.gif
user posted image

QUOTE(nihilistė @ 2013 04 26, 13:35)
Tiesa, noriu paklaust - perkate brangesnius ar pigesnius nagų lakus (pvz., "Būk")? Ar pas manikiūrininkę einat? g.gif


retai kada darausi pas manikiuristę ax.gif pinigėliu vis pagailiu ax.gif o perku pigesnius lakus, max iki 10-15 lt irgi dėl tos pačios priežasties ax.gif
Papildyta:
Jetau koks mano vienas pirštas kreivas doh.gif biggrin.gif tik dabar pastebėjau fotkėj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 04 26, 13:04)
Kokie planai savaitgaliui ?


Murakamį skaitysiu biggrin.gif Įpuoliau į jo Žiurkės seriją ax.gif Dar šeštadienį gal teks saviškį viename sportiniame renginyje morališkai palaikyt. Bet tyyyyngiu verysad.gif

QUOTE(aggree @ 2013 04 26, 15:30)
Einu pas manikiuriste. Bet po keliu dienu nusilakuoju raudonai biggrin.gif naudoju pigu laka, nors turiu ir brangesniu itin didelio skirtumo nepastebejau. Labai viskas priklauso nuo spalvos. Kazkada norfoj isvis pigu laka nusipirkau, o ir spalva ir pasidengimas ir laikymas perfect. O turiu tokiu, kur kainave 30 litu ir suds paskutinis.


Su mano lakavimosi įpročiais, man brangių pirkti neapsimoka - išdžius doh.gif Kažkada turėjau brangesnį, tai visai patiko - ir spalva, ir kad nesudžiūvo ilgai ax.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 04 26, 15:56)
Man irgi skauda kai daug ir garsiai kalbu o jei dar per kokias baliuškas padainuoju, tai kitą dieną užkimus būnu  biggrin.gif bet šį kartą rimčiau - su pūliniais...na, jei per savaitgalį nepraeis, pirmadienį eisiu į polikliniką  g.gif

kaži maniškiai į temą  g.gif  biggrin.gif

retai kada darausi pas manikiuristę  ax.gif pinigėliu vis pagailiu  ax.gif  o perku pigesnius lakus, max iki 10-15 lt irgi dėl tos pačios priežasties  ax.gif
Papildyta:
Jetau koks mano vienas pirštas kreivas  doh.gif  biggrin.gif tik dabar pastebėjau fotkėj  blush2.gif


Vargšė mergaitė console.gif Siunčiu dar daug vežimų sveikatos. Fūrą visą 4u.gif

Nimatyt kokia spalva lens.gif

Maniškiai didieji kreivi kažkokie. O anksčiau, kai daug ranka rašydavau, tai dešinys dar guzą turėjo blink.gif
Atsakyti
Tik tiek pavyko išspausti iš savo telefono doh.gif

user posted image
Atsakyti
Čia tokia baklažano gal? g.gif
Atsakyti
Na tokia panaši, gal kiek šviesesnė ax.gif
Atsakyti
Gražu visai mirksiukas.gif Kažkiek gal prie raudonos spalvų paletės tinka biggrin.gif Užskaitom thumbup.gif
Atsakyti