Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Sveikos gyvos 4u.gif

Prisiduodu, kad sveika gyva smile.gif Atostogauju.

QUOTE(errachka @ 2013 07 11, 11:51)
Lelius naktim miega, dienom šėlsta biggrin.gif


Fainutis wub.gif Pienelio turit dar ?

QUOTE(Triumfante* @ 2013 07 11, 13:03)
Labutes grazuoles mergytes.  wub.gif  4u.gif


Labas ir tau, grazuola wub.gif


QUOTE(Almost @ 2013 07 12, 14:15)
ir dėl vaikų tokio amžiaus fb anketos turėjimo tai nesuprantu aš nei pro kur  unsure.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(errachka @ 2013 07 17, 12:35)
o as pradedu paieskas, kur galima butu prie juros apsistot doh.gif


Mano drauge Palangoje turi 4 kambariu buta, nuomoja kambariais. Jei reikes mirksiukas.gif

Pas mane pokyciu jokiu dideliu nera. Man atostogos, MB dirba. Suds vnz blush2.gif Berniukas gipsa turejo, dabar jau sveikas gyvas. Buvom vyro gimines susitikime savaitgali, ale pasikulturinom. Kazkaip galvoju sis pusmetis dosnus man sveciais - viena drauge gryzo i LT, sesyte buvo gryzusi, dabar dar viena drauge gryzo. Emociju geru kiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 07 22, 22:12)
Fainutis  wub.gif  Pienelio turit dar ?

Mano drauge Palangoje turi 4 kambariu buta, nuomoja kambariais. Jei reikes  mirksiukas.gif

Berniukas gipsa turejo, dabar jau sveikas gyvas. Buvom vyro gimines susitikime savaitgali, ale pasikulturinom. Kazkaip galvoju sis pusmetis dosnus man sveciais - viena drauge gryzo i LT, sesyte buvo gryzusi, dabar dar viena drauge gryzo. Emociju geru kiek  wub.gif

dar turim smile.gif
na del kambario - galim isgasdint su koncertais kaimynus, tai nezinau net ar priimtu su leliuku ax.gif
o kaip ta gipsa apturejot???
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2013 07 23, 10:03)
dar turim smile.gif
na del kambario - galim isgasdint su koncertais kaimynus, tai nezinau net ar priimtu su leliuku ax.gif
o kaip ta gipsa apturejot???


thumbup.gif

Visko gali buti g.gif biggrin.gif

Ranka susilauze. Desine. Dviraciu ramiausiai vaziavo ir virto verysad.gif Puse paros ligonineje ir namucio gryzome.

Oras bjaurybe koks doh.gif Baisu ir nosi iskisti...
Atsakyti
Sveikos gyvos bigsmile.gif 4u.gif

Kaip jums sekasi ? Atostogaujat ? Dirbat ? Kas naujo pas jus ?

Man atostogos jau baigėsi verysad.gif Taip sakant viskas turi pradžią ir pabaigą smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Senai bebuvau užsukusi blush2.gif

aš atostogavau 1 savaitę, bet nieko ypatingo neveikėme ax.gif tik pabaigoje atostogų buvome blaiviame festivalyje Varom thumbup.gif dar vasaros pabaigoje važiuosime į Mėnuo Juodargį thumbup.gif
praeitą savaitgalį buvome pas V tėvus, tai vienai dienai dar pavyko ištrūkti prie jūros thumbup.gif baisiai myliu jūrą biggrin.gif norėčiau kad ji Vilniuje būtų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nusprendėme save palepinti ir prasitęsti vasarą, tai rugsėjo pabaigai nusipirkome savaitei bilietus į Siciliją wub.gif tai dabar reikia susidėlioti meršrutą kur ką norime pamatyti bei užsisakyti kur apsistoti ax.gif

tai taip ir gyvenu darbo-atostogų nuotaikomis ax.gif
Atsakyti
Gyvos gyvos, sveikos, smile.gif

QUOTE(edux @ 2013 08 06, 09:57)
Man atostogos jau baigėsi  verysad.gif  Taip sakant viskas turi pradžią ir pabaigą  smile.gif

Neliudek, bus ir vel kita pradzia kazkada. biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 08 06, 12:08)
tai taip ir gyvenu darbo-atostogų nuotaikomis  ax.gif

Tikrai jog puikus atostogu planai. drinks_cheers.gif

As panasiai, tokia atsipalaidavusi, puikus laikas.
Atsakyti
Labas karštas rytas smile.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 08 06, 12:08)
praeitą savaitgalį buvome pas V tėvus, tai vienai dienai dar pavyko ištrūkti prie jūros  thumbup.gif baisiai myliu jūrą  biggrin.gif norėčiau kad ji Vilniuje būtų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

nusprendėme save palepinti ir prasitęsti vasarą, tai rugsėjo pabaigai nusipirkome savaitei bilietus į Siciliją  wub.gif 


Geras noras thumbup.gif lotuliukas.gif

Šaunuoliai ! wub.gif

QUOTE(Triumfante* @ 2013 08 06, 13:49)

Neliudek, bus ir vel kita pradzia kazkada.  biggrin.gif  4u.gif

As panasiai, tokia atsipalaidavusi, puikus laikas.


Bus bus thumbup.gif

Aš šiemet dar turiu 11 atostogų dienų. Tik nežinau, ką su jomis daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 08 07, 08:12)
Aš šiemet dar turiu 11 atostogų dienų. Tik nežinau, ką su jomis daryti  biggrin.gif


galiu rekomenduoti smagią stovyklą http://laimingi.lt/meditaciju-sodyba mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Atostogauju namie, bet jau paskutines atostogu dienos verysad.gif
Daugiau nieko naujo ax.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 08 07, 10:52)
galiu rekomenduoti smagią stovyklą http://laimingi.lt/meditaciju-sodyba  mirksiukas.gif


Noreciau bigsmile.gif Manau dabar butent to man reikia. Tik man brangoka verysad.gif O kaip tau, kokie ispudziai? Vaziuosi dar kada?
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2013 08 08, 12:20)
Noreciau bigsmile.gif Manau dabar butent to man reikia. Tik man brangoka verysad.gif O kaip tau, kokie ispudziai? Vaziuosi dar kada?


jei ne dabar tai iki pavasario gali pasitaupyti pinigėlių mirksiukas.gif šios sodybos organizuojamos kelis kartus per metus. Šita sodyba visiškai pakeitė mano gyvenimą, pasikeitė požiūris, veiksmai, labai daug lėmė suvokimas apie ką visas šitas gyvenimas biggrin.gif Atradau Dievą (ne religiją), pradėjau medituoti, skaityti, klausytis, stebėti ir stebėtis, suvokiau, kad viskas gyvenime yra taip kaip turi būti ir nebesistengiu kovoti su vėjo malūnais biggrin.gif Susiradau krūvą naujų nuostabių draugų thumbup.gif sunku viską ir papasakoti, žinau tik tiek, kad mano gyvenimas įgavo kryptį ir kaip pasakė kažkuris iš stovyklautojų - kai jau pamėgini tai nebėra vilčių išbristi, belieka pasiduoti ir būti laimingu biggrin.gif Važiuosiu dar būtinai, tik greičiausiai jau ne šiais metais, nes jau nebeturiu atostogų, o ir pinigėlių reikia pasitaupyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintaryyt: 08 rugpjūčio 2013 - 12:31
QUOTE(gintaryyt @ 2013 08 08, 13:30)
jei ne dabar tai iki pavasario gali pasitaupyti pinigėlių  mirksiukas.gif šios sodybos organizuojamos kelis kartus per metus. Šita sodyba visiškai pakeitė mano gyvenimą, pasikeitė požiūris, veiksmai, labai daug lėmė suvokimas apie ką visas šitas gyvenimas  biggrin.gif Atradau Dievą (ne religiją), pradėjau medituoti, skaityti, klausytis, stebėti ir stebėtis, suvokiau, kad viskas gyvenime yra taip kaip turi būti ir nebesistengiu kovoti su vėjo malūnais  biggrin.gif Susiradau krūvą naujų nuostabių draugų  thumbup.gif sunku viską ir papasakoti, žinau tik tiek, kad mano gyvenimas įgavo kryptį ir kaip pasakė kažkuris iš stovyklautojų - kai jau pamėgini tai nebėra vilčių išbristi, belieka pasiduoti ir būti laimingu  biggrin.gif  Važiuosiu dar būtinai, tik greičiausiai jau ne šiais metais, nes jau nebeturiu atostogų, o ir pinigėlių reikia pasitaupyti  smile.gif


Skamba gerai thumbup.gif Manau tikrai reiketu pasitaupyt pinigu ir nuvaziuot kitamet. Gal dar pavyktu kartu nuvaziuot... blush2.gif
Atsakyti
TRIUMFANTE IR SNAILY SU PRAEJUSIAIS GIMTADIENIAIS happybday.gif

NIHILISTE SU GIMTADIENIU happybday.gif BUK LAIMINGA 4u.gif
Atsakyti