Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Normalus dalykas. Man iš jaudulio būna viduriai vartosi biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 06 10, 08:14)
Kaip savaitgalis ? Ką veikėte ?  smile.gif 

Dėl detektyvų - man uošvienė suskėlė bajeriuką, kad ji žino, jog aš su draugėmis klube buvau  lotuliukas.gif  Oi pliotkai veikia  lotuliukas.gif


sveikos! 4u.gif

mūsų savaitgalis irgi super, kaip ir pasisakiusiųjų jau bigsmile.gif
šeštadienį gavom ryte naują čiužinį, po to išvažiavom miestan, papietavom dar nebandytoj kavinukėj, lengvai laugh.gif apsipirkom, grįžom, susitvarkėm namus ir tinginiavom namie.
o vakar nuėjom apie 11,5km pėstute, pabuvojom mieste pajūry laugh.gif sala tokia yra, tai apėjom pusę jos, labai faina buvo, tik kad kojos labai man tinsta, ypač viena, kurią neseniai išsisukus buvau, tai diskomfortas žiaurus. būtume ir daugiau ėję, bet deja deja batas labai pradėjo trint koją, tai nebenorėjom rizikuot... dar eigoj papietavom Thai patiekalų ir viskas. grįžom namo ir drybsojom bejėgiai laugh.gif

QUOTE(aggree @ 2013 06 10, 09:07)
Sakyčiau visas jaudulys. Jau nuo šiandien pradėjau jaudintis biggrin.gif


oi, agriuk, gi viskas bus ore, pati žinai! bigsmile.gif wub.gif faina dabar - tokie pasikeitimai per šiuos metus dideli bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 06 10, 11:19)
Normalus dalykas. Man iš jaudulio būna viduriai vartosi  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Va va tai man jau taip ir darosi... Ar ko suvalgiau, ar jau viduriai spurda iš baimės. Visgi buvau tiek metų vienos įmonės darbuotoja, o dabar viskas verčias aukštyn kojom.
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Praeitą savaitę praleidau Danijoje - mokymuose buvau ax.gif Visa laimė, kad ne tik mokėmės (nes buvo nuobodoka) bet ir pramogavom - apžiūrėjom Kopenhagą, dar vietinį miestelį, gamyklą ir t.t. žodžiu - įspūdžių daug thumbup.gif grįžau belekiek pavargusi, tai savaitgalį ilsėjausi ir leidom laiką su vyru - ramiai be jokių didelių pramogų smile.gif

aggree dar kartą pasakysiu - labai už tave džiaugiuosi, bet kokie pokyčiai gyvenime yra į gerą mirksiukas.gif sėkmės tau naujame darbiuke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 06 10, 13:52)
Sveikos mergaitės 4u.gif

Praeitą savaitę praleidau Danijoje - mokymuose buvau  ax.gif Visa laimė, kad ne tik mokėmės (nes buvo nuobodoka) bet ir pramogavom - apžiūrėjom Kopenhagą, dar vietinį miestelį, gamyklą ir t.t. žodžiu - įspūdžių daug  thumbup.gif grįžau belekiek pavargusi, tai savaitgalį ilsėjausi ir leidom laiką su vyru - ramiai be jokių didelių pramogų  smile.gif

aggree dar kartą pasakysiu - labai už tave džiaugiuosi, bet kokie pokyčiai gyvenime yra į gerą  mirksiukas.gif sėkmės tau naujame darbiuke  4u.gif

Mačiau fotkes FB, fainiai, kad išėjo ne tik mokytis, bet ir papramogauti. Nesu buvus Danijoj, bet... kiekvienas išvykimas iš savo namų jau yra ir sveikintinas, ir malonus dalykas smile.gif

blush2.gif tikiuosi... į gerą... pradėjau bijoti... žiauriai... kaip prieš kokį egzaminą biggrin.gif
Atsakyti
laba dienele 4u.gif

QUOTE(Almost @ 2013 06 10, 11:26)
mūsų savaitgalis irgi super, kaip ir pasisakiusiųjų jau  bigsmile.gif
šeštadienį gavom ryte naują čiužinį, po to išvažiavom miestan, papietavom dar nebandytoj kavinukėj, lengvai laugh.gif apsipirkom, grįžom, susitvarkėm namus ir tinginiavom namie.
o vakar nuėjom apie 11,5km pėstute, pabuvojom mieste pajūry :

koks savaitgalis puikus thumbup.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 06 10, 13:52)
Sveikos mergaitės 4u.gif

Praeitą savaitę praleidau Danijoje - mokymuose buvau  ax.gif Visa laimė, kad ne tik mokėmės (nes buvo nuobodoka) bet ir pramogavom - apžiūrėjom Kopenhagą, dar vietinį miestelį, gamyklą ir t.t. žodžiu - įspūdžių daug  thumbup.gif grįžau belekiek pavargusi, tai savaitgalį ilsėjausi ir leidom laiką su vyru - ramiai be jokių didelių pramogų  smile.gif


liuks 4u.gif

agree, sveikinimai thumbup.gif
o mes siuo metu tik valgom valgom valgom biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif Štilis pas mus ? g.gif

Kaip gyvenate? Kuom gyvenate? Kas atostogaujate? smile.gif

Aš gerai smile.gif Savaitgalį pasideginau truputį, su dviračiais važiavom ir aplamai namie beveik nebūnu biggrin.gif Tv nepamenu kada žiūrėjau biggrin.gif Šiandien vaikinukas mūsų į stovyklą išvažiavo. Ale žinokit nemaniau, kad bus tokia užsilikusi sovietinės būklės doh.gif biggrin.gif Nieko, bus kitokia patirtis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

turbūt dauguma atostogauja biggrin.gif

aš tai dirbu ir svajoju apie atostogas, nes jau išsikroviau visiškai, batareikos nusėdo - nebenoriu net kelti ryte į darbą doh.gif ir kaip tyčia daug kas atostogauja, tai man dar ir koleges pavaduoti tenka, o noro dirbti jokio blush2.gif

savaitgalį dalyvavau gražioje šeimos šventėje - sūnėno krikštynose wub.gif

jau laukiu šio savaitgalio - pasveikinsiu brolį baigusį universitetą ir gal pavyks ištrūkti prie jūros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 06 18, 09:56)

jau laukiu šio savaitgalio - pasveikinsiu brolį baigusį universitetą ir gal pavyks ištrūkti prie jūros  thumbup.gif

noriu ir as prie juros ax.gif

labas rytas 4u.gif

as tai jau kartais pagalvojukad noriu dirbt,atsibodo namie sedet ax.gif bet pradeciau dirbt,noreciau atostogu lotuliukas.gif
Atsakyti
laba diena, mergeles nugeibo is karscio biggrin.gif

buvom i gamta istruke truputi, o daba vel namuciuos 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Aš gi užsikasus naujam ir senam darbe smile.gif tai taip ir gaunas, kad SM lieka paskesnėj vietoj. Liko pora savaičių ir bus išbandymas ar sugebėsiu viena dirbt smile.gif

errachka, kaip jūsų mažiukas?

gintarryt, ar pailsėjot? Kaip atbuvot krikštynose?

edux, kaip vaikis tavo?

Va smile.gif
Atsakyti
Labas vakariukas smile.gif

As atsijungusi nuo technologiju beveik biggrin.gif Kai toks karstis, tai galva nebedirba biggrin.gif

QUOTE(errachka @ 2013 06 25, 17:29)
laba diena, mergeles nugeibo is karscio biggrin.gif

buvom i gamta istruke truputi, o daba vel namuciuos 4u.gif


Kaip kleckiukas ? wub.gif


QUOTE(aggree @ 2013 06 25, 17:33)
edux, kaip vaikis tavo?

Va smile.gif



Aciu, gerai jau smile.gif Susidraugavo su gipsu, tai no problem smile.gif

Sugebesi, net neabejoju aggree 4u.gif
Atsakyti