Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

ūūū, vakar su draugėm klasiokėm išdūmė į Londoną, pavydžiu...


o manęs vakar kaikas klausė iš kur aš tave pažįstu lotuliukas.gif , nes irgi turi tave fb drauguose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 06 07, 11:22)
o manęs vakar kaikas klausė iš kur aš tave pažįstu lotuliukas.gif , nes irgi turi tave fb drauguose  lotuliukas.gif


biggrin.gif ai, manęs jau nebestebina tokie dalykai..
Tu, aišku, visą tiesą atskleidei, viską papasakojai ir dar mano nicką išdavei, aniaaa? lens.gif laugh.gif

o šiaip pašmirinėjau, kad nelabai turiu kai ko drauguose kartu su Tavim, kas Tavęs galėtų klaust kažko apie mane unsure.gif nebent nebeturiu jau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 07 birželio 2013 - 12:56
Detektyvas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 06 07, 13:53)
viską papasakojai


viską viską 4u.gif , visas asmenines paslaptis lotuliukas.gif

a šiaip tai niek indomaus , te pagyvenę žmogeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama-gita: 07 birželio 2013 - 13:29
QUOTE(aggree @ 2013 06 07, 12:07)
Detektyvas  lotuliukas.gif


gal jau žinok nebereikia man jų, pakankamai apsiturėjau doh.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 06 07, 12:12)
viską viską  4u.gif , visas asmenines paslaptis  lotuliukas.gif


pagalvojau, kad ačiū Die, jog nesireiškiu tiek daug su visom paslaptim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Kaip savaitgalis ? Ką veikėte ? smile.gif Mes penktadienį miesto šventėje buvome, šeštadienį šašlyko sobyboje ( niam niam ) , vakar su sesiuku dieną praleidau, pas mamą cepelinai ir jau vakarop išlydėjau verysad.gif Toks liūdnas vakaras buvo verysad.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 06 07, 12:46)
netikiu,kad liet braškių jau yr , babikės lenkovskų papirkusios durnina žmogelius  g.gif


Va va drinks_cheers.gif Kiek rašo spauda, tai liet. braškės kg kaina 20 lt. O turgelyje mačiau ale lietuviškų braškių po 14 lt. Bet manęs neišdūrė, nepirkau biggrin.gif Ir šiaip mačiau niekas neperka. Bent jau aš nemačiau.

Dėl detektyvų - man uošvienė suskėlė bajeriuką, kad ji žino, jog aš su draugėmis klube buvau lotuliukas.gif Oi pliotkai veikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edux: 10 birželio 2013 - 09:17
QUOTE(mama-gita @ 2013 06 07, 12:46)
netikiu,kad liet braškių jau yr , babikės lenkovskų papirkusios durnina žmogelius  g.gif

QUOTE(aggree @ 2013 06 07, 12:57)
drinks_cheers.gif pas mus darze dar toli grazu iki braskiu. Toli toli grazu, gal ant Joniniu bus.

Tikiu jau. Mūsų braškės sunoko per savaitę blink.gif (prieš savaitę dar tik žydėjo) aišku jų neprūdai, bet kitą savaitgalį tikriausiai jau teks rimtai plušėt jas renkant smile.gif

Tai va.

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos biggrin.gif

Aš irgi dar gyva, bet ne visai sveika: šeštadienį irgi miesto šventėj buvom, tai sušilus visa šaldytų sulčių ledų valgiau, tai griebė gerklę doh.gif Pirmą kartą man taip - nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Oba bigsmile.gif Reiškia jau yra lietuviškų, bet tų po 20 lt biggrin.gif

aggree, kada į naują drabą išeini ?
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2013 06 10, 10:19)
Sveikos gyvos biggrin.gif

Aš irgi dar gyva, bet ne visai sveika: šeštadienį irgi miesto šventėj buvom, tai sušilus visa šaldytų sulčių ledų valgiau, tai griebė gerklę doh.gif Pirmą kartą man taip - nepatinka schmoll.gif

4u.gif

QUOTE(edux @ 2013 06 10, 10:21)
Oba  bigsmile.gif  Reiškia jau yra lietuviškų, bet tų po 20 lt  biggrin.gif

aggree, kada į naują drabą išeini ?

drinks_cheers.gif

Trečiadienį scare.gif
Atsakyti
Jauduliukas ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 06 10, 10:44)
Jauduliukas ?  mirksiukas.gif

Sakyčiau visas jaudulys. Jau nuo šiandien pradėjau jaudintis biggrin.gif
Atsakyti