Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Labas rytas smile.gif

Su vasara smile.gif kad butu ji ilgai... bent iki spalio pabaigos biggrin.gif

Kas gero ivyko per savaitgali?

Mes tai darzus ravejom... siandien jauciu... darzoves bus labai labai laaaabai skanios biggrin.gif na ir seneli su tevo diena sveikinom smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif

Su vasara wub.gif Kad taip ilgai ilgai smile.gif

aggree, o paskui šašlykas ? bigsmile.gif

Mes daug ką veikėme. Laaaabai senai tokio užimto savaitgalio neturėjau. Penktadienį su draugėmis vakarojome. Šeštadienį buvo blogai blush2.gif biggrin.gif Bet vakare gimtadienyje dalyvavome. Teisingiau aš tik valgytoja buvau. O vakar su dviračiais iki ežero važiavome. Du iš mūsų trijų gryžome traumuoti. Vakare vyrui varžybos. Va taip vat. Ale kad patenkinta esu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edux: 03 birželio 2013 - 11:04
QUOTE(edux @ 2013 06 03, 12:03)
aggree, o paskui šašlykas ?  bigsmile.gif

Mes daug ką veikėme. Laaaabai senai tokio užimto savaitgalio neturėjau. Penktadienį su draugėmis vakarojome. Šeštadienį buvo blogai  blush2.gif  biggrin.gif  Bet vakare gimtadienyje dalyvavome. Teisingiau aš tik valgytoja buvau. O vakar su dviračiais iki ežero važiavome. Du iš mūsų trijų gryžome traumuoti. Vakare vyrui varžybos. Va taip vat. Ale kad patenkinta esu  cool.gif

Zinoma smile.gif si karta saslyka dare mama, kepe visi kas netingejo ir kaip bebutu keista su tiek seimininkiu jis gavosi pasakiskai skanus biggrin.gif t.y. matyt labai stipriai dirbe buvom biggrin.gif

Cia dabar?? Kas per traumos? Tikiuos nieko rimta?
Atsakyti
Nieko rimto. Tik vaizdelis ne koks biggrin.gif Vaikas virto su dviračiu - alkūnė nubalnota. Mama virto su dviračiu - nubalnotas kelis dviejose vietose riebiai taip, ties kauliuku dviejose vietose, ranka, petys doh.gif Žodžiu fainai vis tiek buvo biggrin.gif Nusipirkau gudraus pleistro, tai gydysiuosi dabar. Pirma mintis - o kaip reikės į darbą eiti ? Su kelnėmis gi karšta. Dzin, atėjau su suknele biggrin.gif
Atsakyti
Edux - davėt bišk vaizdų, ania blink.gif 4u.gif

aš šeštadienio pusdienį pragulėjau, sekmadienį ariau namie, bo pramiegojau važiavimą pajūrin. Ai, tiek to, spėju neišdžius ta jūra greit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 06 03, 15:59)

aš šeštadienio pusdienį pragulėjau, sekmadienį ariau namie, bo pramiegojau važiavimą pajūrin. Ai, tiek to, spėju neišdžius ta jūra greit  blush2.gif

iki liepos gal nespes isdziut g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 06 03, 22:36)
iki liepos gal nespes isdziut g.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif spėju ,kad mėnuo jūrai - ne laikotarpis lotuliukas.gif , dar rasi - pažadu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 06 03, 22:56)
lotuliukas.gif  spėju ,kad mėnuo jūrai - ne laikotarpis  lotuliukas.gif , dar rasi - pažadu 4u.gif

bigsmile.gif thumbup.gif

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 06 03, 15:59)
Edux - davėt bišk vaizdų, ania blink.gif  4u.gif

aš šeštadienio pusdienį pragulėjau, sekmadienį ariau namie, bo pramiegojau važiavimą pajūrin. Ai, tiek to, spėju neišdžius ta jūra greit  blush2.gif


Biški biggrin.gif

Tau jūra ranka pasiekiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 06 04, 09:20)
Tau jūra ranka pasiekiama  mirksiukas.gif

Aha biggrin.gif , todėl važiuoju žiemą, rudenį, pavasarį ,o vasarą labai sunkiai, nebent anksti ryte ar vakare ax.gif


Laaaabas dienas 4u.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
ateinu prisiduot, kad dar gyva 4u.gif
atrodo vskas ok, augam, lesam bigsmile.gif
tik verksmas veda iš proto - tai vienintelis dalykas, su kuriuop sunkiausia susigyventi unsure.gif

visoms linkejimai wub.gif
Atsakyti
Rytas labas smile.gif

errachka, išmokot valgyti, susitvarkysit ir su verksmiukais mirksiukas.gif wub.gif Kokiu vardu kukuliukas jūsų ? 4u.gif

Atsakyti