Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Labas rytas smile.gif

Su pasauline šviesiaplaukių diena flirt.gif
Ir pasauline diena be tabako 4u.gif Taigi šiandien rūkyti - tabu cool.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
man nėra ko švęsti - nei rūkau nei plaukai šviesūs lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei natūralių šviesiaplaukių diena, tai ir man nėra ko švęsti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 31, 10:43)
Jei natūralių šviesiaplaukių diena, tai ir man nėra ko švęsti  biggrin.gif

Švenčiam švenčiam bele proga yr alc.gif
Atsakyti
labutės, kumutės! bigsmile.gif 4u.gif
ale gera diena būt nerūkančia šviesiaplauke bigsmile.gif wub.gif lotuliukas.gif

kaip penktadienis, kokie planai savaitgaliui? ax.gif
Atsakyti
Hello 4u.gif
aha, tobula diena rūkančiai šatenei lotuliukas.gif

savaitaglis darbuos - darbe ir namie blink.gif , nebent grįš vasara, tai sekmadienį gal pasipliažint išlėksiu
Atsakyti
Mūsų planai : šiandien kažkur eisim; rytoj vyro brolio gimtadienis; poryt vyrui varžybos. Kada pailsėti ? blink.gif biggrin.gif Ir žinau, kad visa kita savaitė bus biziakas thumbup.gif Bet vėliau bus bliuviakas blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
Mūsų savaitgalio planai - ryt aš miegu iki pietų arba kol sąžinė leis. Vakare važiuojam į kaimą, vešimės tikriausiai ir mūsų mažylį smile.gif Kepsim šašlus ir ravėsim daržus, sekmadienis toks pats. Nebent bus prastas oras, tada gal visi trys miegosim smile.gif
Atsakyti
O pas jus lyja ? Ryte pas mus pliaupė kaip reikalas doh.gif Dabar apstojo, šilta, bet dangus vienodai apniukęs visas.
Atsakyti
nulijo, ir smarkiai, ir apsiniaukę, ir vėsu blink.gif
Atsakyti
Pas mus lyja... bet toks gaivus malonus oras pro langą žiūrėt smile.gif norėčiau jau baigt darbelį... o dar truputį liko...

Šampės įkalėm - šiandien kolegės paskutinė darbo diena... pakelia sparnus pas mylimąjį link klp smile.gif bus pas ką apsistot biggrin.gif kai prie jūros norėsis biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

su vasara
user posted image
Atsakyti