Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

QUOTE(aggree @ 2013 05 29, 10:15)
Klausyk, o jus nagucius jam karpot? As nupirkau zirkliukes, bet bijau kirpt, juk nemalonu jam bus. O jau dreskia taip skaudziai... gaila ir saves...


bus nemalonu, bet gi reik kirpt - mes saviškiam karpydavom. tik svarbu per daug nenukirpt. galit pirmam kartui į veterinariją nuvaryt, kad parodytų, kaip teisingai kirpt, o po to patys užsiimsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 05 29, 12:20)
bus nemalonu, bet gi reik kirpt - mes saviškiam karpydavom. tik svarbu per daug nenukirpt. galit pirmam kartui į veterinariją nuvaryt, kad parodytų, kaip teisingai kirpt, o po to patys užsiimsit  smile.gif

As irgi karpydavau anksciau kai turejau kate, bet matyt jos taip stipriai nemylejau, kaip musu Minskucio wub.gif hm... gal tikrai nuvezt veterinarui g.gif bent jau pati rami busiu biggrin.gif
Atsakyti
Labuka
antrąkart šiemet suknelė apsivilkta doh.gif


user posted imageŠtai kodėl mano namie tik šuo ir niekad niekad katinas lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu toks kaip suo smile.gif ateini pasitinka, prasosi ant ranku, reikalauja, kad su juo zaistume, jei niekas nenori uzsiimti, tampo mano sijona, kad vistiek jam ridenciau kamuoliuka. O pats nuostabiausias dalykas, kad vakare kai ziurim tv ateina atsigula ant keliu ir murkia smile.gif Suo gal ir nieko, bet bute... gaila man tu suniuku.
Atsakyti
nugis šunį pagal butą reik rinktis biggrin.gif
mano šuniukas už katiną beveik mažesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 05 29, 13:52)
nugis šunį pagal butą reik rinktis biggrin.gif
mano šuniukas už katiną beveik mažesnis  lotuliukas.gif

Oi nea, tokie ne mums. Mes su MB dideli, uzspausim dar ta suneliu, nei necyptels biggrin.gif kai rinkomes ka augint, buvom apsvarste ir mini suniuka. Na bet abu jei suns, norim didelio. O musu namuciai nedideli... Gal kada nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 29, 11:15)
Klausyk, o jus nagucius jam karpot? As nupirkau zirkliukes, bet bijau kirpt, juk nemalonu jam bus. O jau dreskia taip skaudziai... gaila ir saves...
Ir dar sauso edalo negrauzia, o galvojau patiks...  verysad.gif jam tik slapias tinka biggrin.gif pauoscius atrodo valgo skaniau nei mes biggrin.gif


karpom, kitaip būtume ir mes sudraskyti ir baldai nebetinkami naudoti, nors baldus jis ir be mūsų žinios jau nemenkai apgadinęs yra, nes drąskyklė jam neįdomi doh.gif dažniausiai nutaikom momentą kada jis būna įmigęs, tada apspangųsį vyras laiko o aš nukarpau smile.gif galinių kojyčių rečiau reikia, o priekinių tai dažnai karpom, nes jis kai ne lauke gyvena, tai tie nagučiai nenudyla ir užauga jau net užsirietę į apačią doh.gif
o kas dėl maistelio, tai mūsiškis irgi mieliausiai tik šlapią valgytų, mes jam neduodam, labai retai pasmaguriauti nuperkam, o kai daugiau neturi ką valgyti tai ir sausą valgo, bet ne bet kokį - kažkada per akciją nupirkom didžiulį maišą, tai nevalgė, teko apgaudinėti, maišyti su tuo kurį valgo, bet galiausiai išvežėm į kaimą ir ten esantiems katinams sušėrėm biggrin.gif pabandykit kitokio sausiako nupirkti, gal jam tikrai neskanus g.gif ai, mes dar kai mažiukas buvo dažnai virdavom viščiukų kepenėles, tai šitas belekiek skaniai valgydavo biggrin.gif be to dar mano buvusi kambariokė veterinarijos gydytoja patarė neduoti šlapio maisto, ypač iš pigiųjų, nes katinukams, ypatingai patinėliams nuo tame maiste esančių įvairių priedų bei druskos, dėl ko jis yra skanus, gali išsivystyti šlapimo takų uždegimai ir netgi akmenukai šlapimtakiuose, kurie beveik neišgydomi, o gyvūnėliui labai skauda. Tai kai žinau tokią informaciją, žiūriu kuo maitinu mūsų pasiutelį ax.gif
Atsakyti
blink.gif oho... nieko sau... jis nuo pat maziausiu dienu, kai eme valgyti pats, gavo tik slapia maista whiskas ar friskies, kazkuri is tu, nes su kaciuku gavom ir viena maiseli uzsilikusio pas juos maistuko. Viskas bus patupdytas ant sveikesnes mitybos.

Ech, teks nagucius apkirpt vistiek kazkaip...
Atsakyti
yep, Agree, tie parduotuviniai maistukai nuodas gyvūnėliams, geriau jau nereik, kokioj gyvūnų parduotuvėj žiūrėk, geriausiai super premium klasės berods.
Nors sako,kad taip saugot veislinius reik, o beveisliukam ,atseit , nesvarbu g.gif

O nagiukus ir veterinarkėj už kokius penkis lt nukirps, nu bent jau mūsų cucikui nukerpa ax.gif , nes anksčiau karpė dukra, dabar kažko nesisekė, tai mergikės vet. tik cakt cakt i psio
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Neturime mes gyvūnėlio jokio ax.gif Katinukai man gražu pasidžiaugti, šunys patinka, bet tik ne bute. Kas belieka -žiurkytė kokia, žuvytės, bet niekas nenori biggrin.gif Žiurkytės tai aš nei už ką nenoriu...brrr... blush2.gif

Atsakyti
sveikos, kas liecia gyvunus tai pas mane kinu kuoduotoji (suo biggrin.gif ) ir auksine zuvele namie ax.gif noriu dar ko nors bet ner galimybiu biggrin.gif ir vietos rolleyes.gif diagnoze reik kraustytis i ferma bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Selfish mesk cigaretę nono.gif
Atsakyti