Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

QUOTE(edux @ 2013 05 29, 08:09)

"Sutvarkyk mano namus"...
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nooooriu tokio vyro kasdien lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

agree kokį katinuką ir iš kur parsivežėt? bigsmile.gif
Atsakyti
Ai, aš kambarius pati galiu sisitvarkyti, man vyro reikia biggrin.gif lotuliukas.gif

Vakar šampanas, šiandien troškulys wacko.gif Bet ai, bile nuotaika gera thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! bigsmile.gif 4u.gif Pas mus vasarėja, nuotaika puiki, tik galėtų būt penktadienis laugh.gif bus ilgas savaitgalis, tai oooj kiek miegosiu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 05 29, 11:50)
Sveikos!  bigsmile.gif  4u.gif Pas mus vasarėja, nuotaika puiki, tik galėtų būt penktadienis laugh.gif bus ilgas savaitgalis, tai oooj kiek miegosiu  bigsmile.gif  wub.gif



Sveika 4u.gif Miegosi ? bigsmile.gif Reikia veiksmą veikti ! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 29, 11:26)
nooooriu tokio vyro kasdien  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

agree kokį katinuką ir iš kur parsivežėt?  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

Rusu melynasis smile.gif bet maisytas, be dokumentu. Svogerkos kate susilauke smile.gif mes viena pasiemem smile.gif jau toks mielas, laukiu kada bus vakaras ir grisiu namo wub.gif

QUOTE(edux @ 2013 05 29, 11:44)
Vakar šampanas, šiandien troškulys  wacko.gif  Bet ai, bile nuotaika gera  thumbup.gif

ka sventet?
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 29, 09:54)
Sveika  4u.gif  Miegosi ?  bigsmile.gif  Reikia veiksmą veikti !  biggrin.gif


taiškeis miegosiu laugh.gif
jei orai saulėti bus, tai gal trauksim kur nors, o šiaip.. čiužinio naujo reik, kad veiksmą veikt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Katinukai mano meilė wub.gif mūsiškis belekiek pasiutęs, visokių eibių prikrečia, į laiptinę pabėga, prikakina kur nepriklauso ir t.t., bet be jo gyvenimėlis būtų baisiai liūdnas wub.gif nesenai vežėme į kliniką datų apnašas valyti, šita procedūra atliekama su narkoze, o mūsiškis baisiai sunkiai po narkozės atsigauna, tai slaugiau jį visą vakarą po to, bet vistiek nenuslaugiau, bandė šokti ant spintelės ir taip skaudžiai krito, prisitrenkė baisiai, traukuliai prasidėjo, kniaukia ne savu balsu, man ašaros baisulinės ir vis kartoju tu tik nenumirk, tik nenumirk...kaip vaiką auginam smile.gif

Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 29, 11:55)
Rusu melynasis smile.gif bet maisytas, be dokumentu. Svogerkos kate susilauke smile.gif mes viena pasiemem smile.gif jau toks mielas, laukiu kada bus vakaras ir grisiu namo  wub.gif
ka sventet?


Labai jau gražus katukas jūsų smile.gif
Sesuo gryžusi smile.gif

QUOTE(Almost @ 2013 05 29, 12:00)
jei orai saulėti bus, tai gal trauksim kur nors, o šiaip.. čiužinio naujo reik, kad veiksmą veikt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Uch pasiutėle biggrin.gif Aš ne apie tokį veiksmą lotuliukas.gif Šiaip kažką veikti, o ne miegoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 29, 10:03)
Uch pasiutėle  biggrin.gif Aš ne apie tokį veiksmą  lotuliukas.gif  Šiaip kažką veikti, o ne miegoti  lotuliukas.gif


tai mokausi gi iš temos pasiutėliausių laugh.gif
ne, jei rimtai, tai priklausomai nuo orų viskas - čia gi Rainlandas žinai, ryte lyja, po pietų karšta, po to vėl pila kaip iš kibiro laugh.gif
o dėl čiužinio tai čia menkas juokas - rimtai reiks ieškot.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 05 29, 12:05)
tai mokausi gi iš temos pasiutėliausių laugh.gif


Gerų ir naudingų dalykų pas mus išmokti gali cool.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 29, 10:07)
Gerų ir naudingų dalykų pas mus išmokti gali  cool.gif  thumbup.gif


čia tas tai faktas - todėl visad ir skaitau bent jau, nors ne visad turiu ką pasisakyt blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 29, 12:01)
Katinukai mano meilė  wub.gif mūsiškis belekiek pasiutęs, visokių eibių prikrečia, į laiptinę pabėga, prikakina kur nepriklauso ir t.t., bet be jo gyvenimėlis būtų baisiai liūdnas  wub.gif nesenai vežėme į kliniką datų apnašas valyti, šita procedūra atliekama su narkoze, o mūsiškis baisiai sunkiai po narkozės atsigauna, tai slaugiau jį visą vakarą po to, bet vistiek nenuslaugiau, bandė šokti ant spintelės ir taip skaudžiai krito, prisitrenkė baisiai, traukuliai prasidėjo, kniaukia ne savu balsu, man ašaros baisulinės ir vis kartoju tu tik nenumirk, tik nenumirk...kaip vaiką auginam  smile.gif

4u.gif vargsiukas...

Klausyk, o jus nagucius jam karpot? As nupirkau zirkliukes, bet bijau kirpt, juk nemalonu jam bus. O jau dreskia taip skaudziai... gaila ir saves...
Ir dar sauso edalo negrauzia, o galvojau patiks... verysad.gif jam tik slapias tinka biggrin.gif pauoscius atrodo valgo skaniau nei mes biggrin.gif
Atsakyti