Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Ką kiekvienas Zodiako ženklas geba geriausiai?

Mergelė: „Analizuoju“

Mergelė yra triūso ir savęs tobulinimo ženklas. Mergelės savo mintyse nuolat sprendžia scenarijus „Kas būtų, jeigu…“. Jų magiškoji galia susijusi su apskaičiuotais patarimais. Joms taip pat būdingi sugebėjimai sveikai gyventi.

********************************
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 22, 10:11)
Tai tikslios datos nežinai, kada atostogausi ?


Dar nežinau. Kada pati save išleisiu - tada ir išeisiu lotuliukas.gif

QUOTE(edux @ 2013 05 22, 11:04)
*Mergelės savo mintyse nuolat sprendžia scenarijus „Kas būtų, jeigu…“.
**Joms taip pat būdingi sugebėjimai sveikai gyventi.


* Aga, šitą mėgstu ax.gif Gaila, niekad nesužinosiu iš tikrųjų, kas būtų jeigu būtų...
** Joo, šitą aš sugebu bigsmile.gif Tik tingiu biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Edux su Tormenta - zosės liezuvis.gif
Atsakyti
Zosės Zosės tongue.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif zoses

Laba diena smile.gif
Atsakyti
Sveikos! bye1.gif

kaip dienužė? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 22, 13:55)


Išaiškinti mūsų tikrieji vardai lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Kaip gyvuojate ? Kokie planai savaitgaliui ? 4u.gif

Aplamai kažin kur vasara dingo g.gif Vakar sušalau darbe, šiandien jau su kelnėmis atėjau.

Mergelė. Artimieji, giminaičiai gali nenorėti jūsų girdėti, suprasti – ne laikas ką nors aiškinti, įrodinėti. Likite pagarbūs, nuoširdūs, atidžiau pasirašinėkite dokumentus, o atsakingų sutarčių tvirtinimą reikėtų atidėti kitai savaitei. Blogas laikas pirkti brangių daiktų.
Atsakyti
blink.gif OMG sutarčių šią savaitę nepasirašinėju, bet... noriu šian nusipirkt batelius, o jie rupkės brangūs, turint omeny, kad paprastos balerinkos - 189 lt kaštavoja. Matyt reik nepirkt.

Labas rytas smile.gif

Man nešalta, kai tokie dalykai dedas karsta.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

truputėlį atvėso oras, bet auksinė taisyklė, kad žmogui niekada nebus gerai biggrin.gif keiksnojam orą turbūt labiausiai, lyg jis nors kiek nuo mūsų priklausytų biggrin.gif pradoksas... biggrin.gif

savaitgalis skirtas poilsiui, namų tvarkymuisi, maisto pirkimui ir ruošimui, gal dar jeigu gera nuotaka bus po išpardavimus prasinešiu ax.gif ryt vakare lindyhopo šokiai po atviru dangumi thumbup.gif jeigu kuri žingsniuosite Gedimino prospektu nuo 18:30 galite užukti prie Lukiškių aikštės Coffee inn'o - ten turėtų būti daug laimingų šokančių žmogeliukų thumbup.gif

agree kaip tau reikaliukai naujam/senam darbely? Kiek dar laiko turi ten atidirbti?
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 24, 10:11)
Labas rytas  4u.gif

truputėlį atvėso oras, bet auksinė taisyklė, kad žmogui niekada nebus gerai  biggrin.gif keiksnojam orą turbūt labiausiai, lyg jis nors kiek nuo mūsų priklausytų  biggrin.gif pradoksas... biggrin.gif

savaitgalis skirtas poilsiui, namų tvarkymuisi, maisto pirkimui ir ruošimui, gal dar jeigu gera nuotaka bus po išpardavimus prasinešiu  ax.gif ryt vakare lindyhopo šokiai po atviru dangumi  thumbup.gif jeigu kuri žingsniuosite Gedimino prospektu nuo 18:30 galite užukti prie Lukiškių aikštės Coffee inn'o - ten turėtų būti daug laimingų šokančių žmogeliukų  thumbup.gif

agree kaip tau reikaliukai naujam/senam darbely? Kiek dar laiko turi ten atidirbti?

biggrin.gif man toks oras patinka, gaivu ir ramu dirbt. O lietuviui taip...

Jūs gal irgi šoksit bigsmile.gif

Dar iki liepos 1 dirbsiu čia. Tiesa, nuo mėnesio vidurio eisiu ten mokytis smile.gif Laukiu nesulaukiu smile.gif

Bet šian sapnavau blogą sapną - kad važiuoju autobusu žemyn. Aplink skardžiai, o kelias toks siauras kaip tiltas be atitvarų jokių. Aš tik keleivė, o exMB vairuoja. Nuvažiuoju laimingai ir ieškau wc, o visi tokie apš*, arba visi mato. Žodžiu... tas važiavimas žemyn man nepatinka, visada tik kildavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 24, 10:02)
Man nešalta, kai tokie dalykai dedas  karsta.gif


Kaip į žinią reagavo bosas ? smile.gif

O sapnas gal dviprasmiškas g.gif Nes sapnuoti š... reiškia pinigus.

Aš sapnavau, kad guliu prispausta po mašina, už kurios vairo MB. Čia kiba mane pamins po padu g.gif biggrin.gif

O diena pas mus išsigiedrijo, saulutė bigsmile.gif
Atsakyti