Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

QUOTE(errachka @ 2013 05 21, 17:43)
Aciu, mergaites 4u.gif
Siek tiek vargstam su valgymu - jei tai isisprestume, viskas butu visai neblogai bigsmile.gif

nugis, brangioji blush2.gif , dar tik keturios dienelės, viską išmoksit
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Kokiom nuotaikom gyvenat ? mirksiukas.gif Kas naujo jūsų fronte ?

Man emocijų savaitė blush2.gif Ir dar kita savaitė tokia bus thumbup.gif Užvakar senai matyta draugė aplankė, sekmadienį sesuo gryžta po kelių metų wub.gif Oi kaip fainai ! Laimės ašarų pilna blush2.gif

QUOTE(errachka @ 2013 05 21, 17:43)
Siek tiek vargstam su valgymu - jei tai isisprestume, viskas butu visai neblogai bigsmile.gif


Viskas bus gerai, išsispręsit wub.gif Mums pirmomis dienomis tas pats buvo, tai labai įstrigo med.sesutės patarimas-pamokymas, kad reikia išmokyti vaikutį spenelį taisyklingai apžioti. Padėjo !
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 22, 08:53)
Labas rytas smile.gif


Man emocijų savaitė  blush2.gif  Ir dar kita savaitė tokia bus  thumbup.gif  Užvakar senai matyta draugė aplankė, sekmadienį sesuo gryžta po kelių metų  wub.gif Oi kaip fainai ! Laimės ašarų pilna  blush2.gif

malonus susitikimai wub.gif thumbup.gif

labas rytas 4u.gif

pas mane nuotaikos vasariskos,megstu siluma,bet uodu nekenciu,i lauka negalima islysti,kiek ju pilna doh.gif prisipirkau visokiu priemoniu,dabar ginsimes biggrin.gif siandien vyras isvaziavo zvejot,teko maze vest i darzeli paciai biggrin.gif
einu kavintis ax.gif
Atsakyti
Mums kaimynas "užfundijo" sekmadienį lydeką. Maniškis ne žvejys visiškai, bet jam teko valyti . Paskui jam teko virtuvę valyti lotuliukas.gif Skani vakarienė buvo smile.gif

Vakar gi varškės pyragą kepiau. Skanus koks ! Einu kavintis ir aš smile.gif

Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 22, 09:26)
Mums kaimynas "užfundijo"  sekmadienį lydeką. Maniškis ne žvejys visiškai, bet jam teko valyti . Paskui jam teko virtuvę valyti  lotuliukas.gif Skani vakarienė buvo smile.gif

Vakar gi varškės pyragą kepiau. Skanus koks ! Einu kavintis ir aš smile.gif

parveze lydeka,bet padesiu i kamera,musu seimynai kazkaip per mazai g.gif biggrin.gif sake vaziuos dar gaudyt lydeku lotuliukas.gif
as vaikams kepu pyragus,pati nevalgau ax.gif
Atsakyti
vilmuciukas, kaip vaikučiai ? Ir, beja, pradėjai laikytis teises ? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(aggree @ 2013 05 17, 11:16)
Kad jau ieskom kazko i mano vieta... nenoriu labai stipriai girtis, bet... nu prieme smile.gif


Sveikinu 4u.gif Tai kaip sekas papasakok mirksiukas.gif

QUOTE(errachka @ 2013 05 19, 14:03)
Labuks,atbegu trumpam prisiduot :geguzes 17d gime musu kukulis 4u.gif


Na va ir sulaukėt bigsmile.gif Sveikinu 4u.gif Linkiu greičiau susigyvent ir priprast vieniems prie kitų mirksiukas.gif

QUOTE(edux @ 2013 05 22, 08:53)
Labas rytas smile.gif

Kokiom nuotaikom gyvenat ?  mirksiukas.gif  Kas naujo jūsų fronte ?

Man emocijų savaitė  blush2.gif  Ir dar kita savaitė tokia bus  thumbup.gif  Užvakar senai matyta draugė aplankė, sekmadienį sesuo gryžta po kelių metų  wub.gif Oi kaip fainai ! Laimės ašarų pilna  blush2.gif


Na, kadangi aš turiu įprotį taupyt darbą, tai dabar per darbus dienos šviesos nematau doh.gif Beveik biggrin.gif

Bet faina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 22, 09:52)
vilmuciukas, kaip vaikučiai ? Ir, beja, pradėjai laikytis teises ?  g.gif

vaikai laukia atostogu ir sporto stovyklu biggrin.gif pradejau teises laikytis,nuo kitos savaites prasideda vaziavimas ax.gif su torijos isisavinimu problemos kolkas neturiu ax.gif
Atsakyti
Nihiliste, kas čia per įprotis ? g.gif Gal atostogų laikas jau ? biggrin.gif

Maniškis šiemet pirmą kartą važiuos į sporto stovyklą. O jau laukia kaip smile.gif

O vairuoti gal moki jau ?
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 22, 10:01)
Nihiliste, kas čia per įprotis ?  g.gif  Gal atostogų laikas jau ?  biggrin.gif


Čia būna kai tingi daryt kažką dabar, palieki vėlesniam laikui, o tada darai nes jau reikia dabar biggrin.gif O kai tokių darbų daugiau nei keli, tai ir susikaupia... Kai baigsiu darbus, tai gal ir eisiu. Tikiuosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 22, 10:01)

Maniškis šiemet pirmą kartą važiuos į sporto stovyklą. O jau laukia kaip smile.gif

O vairuoti gal moki jau ?

maniskiai ir pirma karta vaziuos,todel ir laukia lotuliukas.gif

vairuoti moku minimaliai,nes vyras mokino gal pries kokius 4 metus g.gif biggrin.gif bet va arteja vairavimas,o jokios baimes neturiu biggrin.gif
Atsakyti
Tai tikslios datos nežinai, kada atostogausi ?

Mums jau sausio gale ar vasario pradžioje reikėjo pasakyti. Nesąmonė, taip anksti susigalvoti jau turi unsure.gif

Vilmuciukas, svarbiausia ir yra nebijoti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edux: 22 gegužės 2013 - 09:12