Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Labas smile.gif

QUOTE(aggree @ 2013 05 16, 10:20)
kas naujo?

Pas mane naujo tas, kad... ryt vel einu i pokalbi smile.gif didoka imone... butu idomu ir nauja tokioj dirbt.


Nieko naujo, dirbu išsijuosusi ir galvoju - turėsiu jėgų po darbo langus nusivalyti ar ne g.gif

Ale kiek jau patirties pokalbių turi bigsmile.gif Sėkmės ryt 4u.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 16, 11:06)
Nesenai sužinojau, kad vietoj lindyhopo stovyklos turėsime krikštynas  bigsmile.gif


Eiii bigsmile.gif kaip fainai wub.gif Ar čia pirmas krikšto vaikas tau bus ?
Atsakyti
Tai paskutiniu metu tik antra darbo vieta į kurią pretenduoju. Tiek kad į pirmąją buvo šeši pokalbiai... Dabar irgi jau bus antras. O kuo daugiau pokalbių, tuo aš labiau nenoriu ten eit biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Nuostabiai gražus penktadienis thumbup.gif wub.gif

QUOTE(edux @ 2013 05 16, 14:34)
Eiii  bigsmile.gif kaip fainai  wub.gif  Ar čia pirmas krikšto vaikas tau bus ?


Joa, fainai smile.gif Bet ne mes krikšto tėvai būsim smile.gif Šiaip šeimyninėj šventėj dalyvausim wub.gif O krikštotėvais mes jau esam vienai mergytei wub.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

kalbant apie kriksto vaikus,tai as turiu viena kriksto dukra,jai dabar 15 metu,bet jai kriksto mama reikalinga kai jos gimtadienis,o mane pamirsta pasveikint verysad.gif jau taip yra gal kokie 3 metai verysad.gif
Atsakyti
Aciu visoms laikiusioms spygas kumscius ir visa kita smile.gif

Ieskom buhalteres Vilniuje, buhalteriniu paslaugu imoneje, butina rusu kalba.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 17, 11:00)
Aciu visoms laikiusioms spygas kumscius ir visa kita smile.gif

Ieskom buhalteres Vilniuje, buhalteriniu paslaugu imoneje, butina rusu kalba.

kaip sekesi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 05 17, 11:10)
kaip sekesi bigsmile.gif

Kad jau ieskom kazko i mano vieta... nenoriu labai stipriai girtis, bet... nu prieme smile.gif
Atsakyti
agree wooohoooo!!! user posted image user posted image user posted image labai už tave džiaugiuosi user posted image
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 17, 11:22)
agree wooohoooo!!! user posted image user posted image user posted image labai už tave džiaugiuosi user posted image

dabar turiu galvos skausma, kaip iseit is cia - 8 metai ne juokas...
Atsakyti
aggree - dideli sveikinimai Tau!!! bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 17, 11:16)
Kad jau ieskom kazko i mano vieta... nenoriu labai stipriai girtis, bet... nu prieme smile.gif

thumbup.gif clap.gif clap_1.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Siaip tai be galo malonu, bet kai pagalvoju, kaip pasakyt savo vadovui - mes taip stipriai susigyvene... O jei jis siulys pakelt alga, o as ne del algos gi - man tiesiog nebesinori. Aisku, alga irgi gerai biggrin.gif
Atsakyti