Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Kaip smagu wub.gif Ir tam užteko savaitės g.gif Man atodė, kad tai ilgas darbas blush2.gif

Vyras pažino gryžusią žmoną ? hihihi.gif
Atsakyti
Tai ir yra ilgas darbas mirksiukas.gif tik per tą savaitę atradau krypti, o ėjimas ta kryptimi, teisingas ėjimas ir yra ilgas darbas smile.gif Bet kai žinai, kad tas darbas duoda labai daug gerų rezultatų, jis yra daromas su dideliu noru smile.gif

vyras labai smarkiai nustebino smile.gif namai buvo sutvarkyti, vakarienė pagaminta, skalbiniai išskalbti, vazoje gėlės wub.gif pažino, tik saė, kad palengvėjusi esu biggrin.gif nors svarstyklės rodė priešingai biggrin.gif bet turbūt rūpesčių ir pasiklydimo našta buvo tokia sunk, kad net ir aš pati buvau labai sunki biggrin.gif Dabar tikrai jaučiuosi lengva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 13, 11:27)
Tai ir yra ilgas darbas  mirksiukas.gif tik per tą savaitę atradau krypti, o ėjimas ta kryptimi, teisingas ėjimas ir yra ilgas darbas  smile.gif Bet kai žinai, kad tas darbas duoda labai daug gerų rezultatų, jis yra daromas su dideliu noru  smile.gif

vyras labai smarkiai nustebino  smile.gif namai buvo sutvarkyti, vakarienė pagaminta, skalbiniai išskalbti, vazoje gėlės  wub.gif pažino, tik saė, kad palengvėjusi esu  biggrin.gif nors svarstyklės rodė priešingai  biggrin.gif bet turbūt rūpesčių ir pasiklydimo našta buvo tokia sunk, kad net ir aš pati buvau labai sunki  biggrin.gif Dabar tikrai jaučiuosi lengva  thumbup.gif

wub.gif wub.gif wub.gif Oho, papasakok daugiau, ką veikėt, kaip gyvenot... Ar daug žmonių.
Aš kai tokia bailė, tai viena jaučiu bijočiau važiuot ax.gif
Atsakyti
Veikėm ir labai daug ir labai nedaug smile.gif Meditavome, dainavome, šokome, vaikščiojome gamtoje, klausėmės gongų, turėjome nerealų masažą ir t.t. thumbup.gif Žmonių buvo apie 30, gyvenome paprastuose kambariuose, bet su visai patogumais smile.gif Bet svarbiausia ne ką veikėme, o kiek patyrėme. Aš patyriau labai labai daug, supratau labai daug, viskas dabar taip ryšku ir taip aišku, supratau kaip turiu gyventi, kuriuo keliu turiu eiti smile.gif Esu labai laiminga thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergelės 4u.gif

Kur visos prapuolusios? biggrin.gif Saulyte mėgaujatės? biggrin.gif o gal jau atostogaujat?
Aš jau po truputį rezgu mintyse atostogų planelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 13, 11:27)
vyras labai smarkiai nustebino  smile.gif namai buvo sutvarkyti, vakarienė pagaminta, skalbiniai išskalbti, vazoje gėlės  wub.gif pažino, tik saė, kad palengvėjusi esu  biggrin.gif nors svarstyklės rodė priešingai  biggrin.gif bet turbūt rūpesčių ir pasiklydimo našta buvo tokia sunk, kad net ir aš pati buvau labai sunki  biggrin.gif Dabar tikrai jaučiuosi lengva  thumbup.gif

smagu, kad laika gerai praleidai thumbup.gif

o as atejau palaikymo, bo jau nesulaukiu savo kukulio, nenori lyst, nors tu ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 13, 14:05)
Veikėm ir labai daug ir labai nedaug smile.gif Meditavome, dainavome, šokome, vaikščiojome gamtoje, klausėmės gongų, turėjome nerealų masažą ir t.t.  thumbup.gif Žmonių buvo apie 30, gyvenome paprastuose kambariuose, bet su visai patogumais  smile.gif Bet svarbiausia ne ką veikėme, o kiek patyrėme. Aš patyriau labai labai daug, supratau labai daug, viskas dabar taip ryšku ir taip aišku, supratau kaip turiu gyventi, kuriuo keliu turiu eiti  smile.gif Esu labai laiminga  thumbup.gif

wub.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 15, 11:24)
Sveikos mergelės  4u.gif

Kur visos prapuolusios?  biggrin.gif Saulyte mėgaujatės?  biggrin.gif o gal jau atostogaujat?
Aš jau po truputį rezgu mintyse atostogų planelius  ax.gif

Dirbam... Tiesa, sian buvau pokalby del darbo. Ai nelabai... Gal tik pirmas ispudis toks. Beje ir pas mus ieskom naujo zmogaus, gal kas norit ir mokat buhalteriaut?

QUOTE(errachka @ 2013 05 15, 12:59)
smagu, kad laika gerai praleidai thumbup.gif

o as atejau palaikymo, bo jau nesulaukiu savo kukulio, nenori lyst, nors tu ka g.gif

wub.gif matyt jam dar ne laikas smile.gif bet jau jau tuoj tuoj vistiek bus wub.gif wub.gif wub.gif nerealiai faina... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2013 05 15, 11:59)
o as atejau palaikymo, bo jau nesulaukiu savo kukulio, nenori lyst, nors tu ka g.gif


smagu jam pilvely smile.gif šilta, saugu wub.gif Bet jau tuoj tuoj... palaikau tave labai ir siunčiu šilčiausius linkėjimus tau ir tavo besibeldžiančiam stebuklėliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergeles smile.gif

Darbo daug buvo, vos spejau suktis. Pavargau. Akys merkiasi blush2.gif Silta, faina nors tu ka biggrin.gif

Atostogausiu liepos men. Gintaryyt, kada tu ? Ir koks planas?

QUOTE(errachka @ 2013 05 15, 12:59)
o as atejau palaikymo, bo jau nesulaukiu savo kukulio, nenori lyst, nors tu ka g.gif


Kukulis megaujasi paskutinemis akimirkomis pas mamyte ir tinginiauja wub.gif Na bet va bet kuria akimirka bus jau ! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2013 05 15, 12:59)
smagu, kad laika gerai praleidai thumbup.gif

o as atejau palaikymo, bo jau nesulaukiu savo kukulio, nenori lyst, nors tu ka g.gif

wub.gif dziaugiasi pas mamyte pilvelyje wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

kas naujo?

Pas mane naujo tas, kad... ryt vel einu i pokalbi smile.gif didoka imone... butu idomu ir nauja tokioj dirbt.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Nieko labai naujo smile.gif
Nesenai sužinojau, kad vietoj lindyhopo stovyklos turėsime krikštynas bigsmile.gif

agree siųsiu tau teigiamą energiją, kad pasisektų pokalbyje mirksiukas.gif
Atsakyti