Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Nezinau, daug planu, bet visi susije su oru:
1. Kaimas
2. Burbiskiu tulpiu svente
3. Trakai arba Medininkai
4. Saslykai pas draugus
5. Esant blogam orui arba jei MB tures reikalu, as miegosiu arba dirbsiu arba namus tvarkysiu smile.gif

Labiausiai noriu i Burbiskes...
Atsakyti
bigsmile.gif Nieko sau kiek variantų thumbup.gif Jei lietus, tai nežinau nei aš ką veikti reikės g.gif


************
Moteris naktį sapnuoja košmarą, garsiai rėkia ir pažadina vyrą.
– Kas nutiko, brangioji? – klausia jis.
– Aš sapnavau, kad mane vijosi žmogėdros, o priešais mane buvo skardis. Aš neturėjau kito pasirinkimo – šokau žemyn. Bet, laimei, man pavyko sugriebti už medelio, augančio iš uolos… Ir po to aš atsibudau.
– Na matai, tu išsigelbėjai. O dabar paleisk medelį. lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 10, 10:16)
Kokie planai savaitgaliui?
Gal vaziuosit i Burbiskes tulpiu sveten?

mes zadam vaziuoti i tulpiu svente biggrin.gif

labas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 10, 06:32)
Kokio gražumo !  bigsmile.gif


4u.gif blush2.gif

QUOTE(nihilistė @ 2013 05 10, 06:43)
Maniakės bigsmile.gif O jūs visus ir naudojate? Man tai 15 jau daug. Nors jei lakuočiausi, tai daugiau pirkčiau g.gif Nes dabar tai būna atmazkė: gi vistiek stovi nenaudojami rolleyes.gif


teip - bent po kartą tai tikrai smile.gif tik būna taip, kad nusiperku ir pasirodo, kad blogai laiko (man lakas turi laikyt 4-5d.d., kitaip jis bus niekam tikęs ir stovės nenaudojamas arba bus išmestas), ilgai džiūna, sunku lakuot (dengiasi dryžiais ir pan.), tai taip pat jau minėtas likimas lako būna biggrin.gif

QUOTE(aggree @ 2013 05 10, 07:49)
As sirguliuoju batais ir rankinem. Be reikalo stengiuosi i tas pardes neiti, nes rankiniu turiu jau kokiu 30 (ir vakar nusipirkau dar dvi...  ax.gif  nebrangiai kainavo...) doh.gif MB sake ismes puse... Nes vietos namie ir taip ne per daugiausiai biggrin.gif


hihihi.gif kaip pažįstama! man irgi taip pat - nors ir stengiuos neit, vis tiek daiktai namie atsiranda patys laugh.gif


labas rytas! 4u.gif
Atsakyti
labas, mergaites,ogo kiek planu pas visas bigsmile.gif
as savojo plano jau nebesulaukiu doh.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2013 05 10, 13:17)
labas, mergaites,ogo kiek planu pas visas bigsmile.gif
as savojo plano jau nebesulaukiu doh.gif  unsure.gif  unsure.gif

jau greitai sulauksi bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaitės 4u.gif

Grįžau iš rojaus smile.gif Praleidau nuostabiausią savaitę savo gyvenime wub.gif

Kaip jūs visos gyvenate? smile.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Gintaryyt, pasakok apie rojų, kuriame pabuvai bigsmile.gif

Gyvenu neblogai. Kažką skauda, nes vakar daržus sodinom ax.gif O šiaip diena keista kažkokia, rami.

Nihiliste ir aggree, tai kad šiandien buhalterių diena g.gif Tad su ja ir sveikinu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labą dieną smile.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 13, 09:56)
Labas rytas  mergaitės 4u.gif

Grįžau iš rojaus  smile.gif Praleidau nuostabiausią savaitę savo gyvenime  wub.gif

Kaip jūs visos gyvenate?  smile.gif

Na na pasakok bigsmile.gif

Mes šašlus kepėm gamtoj, paskui dar gimtadieny buvau... iki 8 ryto biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(edux @ 2013 05 13, 10:18)
Gyvenu neblogai. Kažką skauda, nes vakar daržus sodinom  ax.gif  O šiaip diena keista kažkokia, rami.

Nihiliste ir aggree, tai kad šiandien buhalterių diena  g.gif  Tad su ja ir sveikinu  4u.gif  4u.gif

Ką sodinot?

Sveikinimus priimam smile.gif
O buhalterių diena švenčiama antrą gegužės penktadienį smile.gif Bet galim ir šiandien dar kartą atšvęst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 13, 10:35)
*Mes šašlus kepėm gamtoj, paskui dar gimtadieny buvau... iki 8 ryto
** Ką sodinot?


* Nevalgiau šiemet dar šašlyko blush2.gif Pirma mintis perskaičius, kad iki 8 ryto šventei - jaunystės laikai thumbup.gif Čia aš apie save ax.gif

** Ko nesodinom labiau tiktų biggrin.gif Bulves, svogūnus, morkas, burokėlius, pomidorus, špinatus... Mama sakė kad jau šiemet tikrai mažiau sodinsim. Ale ! Dar daugiau žemės lotuliukas.gif
Atsakyti
Oj mergaitės net nežinau ką pasakoti biggrin.gif Viskas buvo tobula. Laukinė gamta - laukai pievos, miškas, paukšteliai, besiskleidžiantys žiedai... Labai daug meditacijų per kurias atėjo didelis suvokimas kuriuo keliu turiu eiti, labai stipriai grįžau prie dievo... Stovyklos pavadinimas buvo "Meilė sau", bet po jos jaučiu ne tik meilę sau bet ir begalinę meilę visiems, visam pasauliui wub.gif viduje toookia ramybė smile.gif esu be galo laiminga user posted image
Atsakyti