Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

Ale kokios pamišusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 09, 15:56)
Ale kokios pamišusios biggrin.gif


teeeip, pripažįstu - turiu maniją nagų lakams ir batams... dar gimsta manija džinsams, ypatingai per paskutinius kelis mėnesius paaštrėjus. ir akių šešėliams smile.gif bet iš esmės naglakių ir batų manijos niekas nepralenks.. štai vakar parsinešiau naują porą conversų, o šiandien po darbo turbūt eisiu iki parduotuvės čiupt patikusius ir paliktus batukus. kažkodėl va nepirkau vakar ir graužiuos dabar biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Almost,2013 05 09, 17:49]
bijau pameluot žinok =quote]

thumbup.gif
mano forma lengvesnė , tik 36, nubėgau suskaičiuot blush2.gif , bet aš irgi vis taisausi blush2.gif


va jei pinigai neribotų, turėčiau rankinėm ligą blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Nulijo naktį pas mus, tai man iš karto žaliau viskas atrodo biggrin.gif

Kokia penktadienio nuotaika ? mirksiukas.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 05 09, 14:42)
turiu tobulus kvepalus


Naujus ir aš turiu ax.gif Tik jie tobuliau kvepia "ant" draugės mano unsure.gif

QUOTE(Almost @ 2013 05 09, 17:49)
bijau pameluot žinok, bet turbūt bus arti 50... 


Kokio gražumo ! bigsmile.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 05 09, 18:58)
va jei pinigai neribotų, turėčiau rankinėm ligą blush2.gif


Truputį jaučiu tos ligos simptomus biggrin.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif

QUOTE(Almost @ 2013 05 09, 17:49)
bijau pameluot žinok, bet turbūt bus arti 50...


QUOTE(mama-gita @ 2013 05 09, 18:58)
mano forma lengvesnė , tik 36, nubėgau suskaičiuot blush2.gif , bet aš irgi vis taisausi blush2.gif


Maniakės bigsmile.gif O jūs visus ir naudojate? Man tai 15 jau daug. Nors jei lakuočiausi, tai daugiau pirkčiau g.gif Nes dabar tai būna atmazkė: gi vistiek stovi nenaudojami rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas,

nih, su buhalteriu diena 4u.gif

As sirguliuoju batais ir rankinem. Be reikalo stengiuosi i tas pardes neiti, nes rankiniu turiu jau kokiu 30 (ir vakar nusipirkau dar dvi... ax.gif nebrangiai kainavo...) doh.gif MB sake ismes puse... Nes vietos namie ir taip ne per daugiausiai biggrin.gif
Atsakyti
Abi mūsų buhalteres 4u.gif 4u.gif Tai jau šiandien nebedirbsit biggrin.gif

QUOTE(aggree @ 2013 05 10, 09:49)
As sirguliuoju batais ir rankinem. Be reikalo stengiuosi i tas pardes neiti, nes rankiniu turiu jau kokiu 30 (ir vakar nusipirkau dar dvi...  ax.gif  nebrangiai kainavo...) doh.gif MB sake ismes puse... Nes vietos namie ir taip ne per daugiausiai biggrin.gif


30 blink.gif nieko sau biggrin.gif Tai jau visa spalvų paletė ?
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 10, 09:52)
Abi mūsų buhalteres  4u.gif  4u.gif  Tai jau šiandien nebedirbsit  biggrin.gif
30  blink.gif nieko sau  biggrin.gif Tai jau visa spalvų paletė ?

Nu nea... Didesne dalis juodos, tik stiliai skirtingi. Antroj vietoj raudonos biggrin.gif O vakarykstes - viena pieno baltumo, kita rozine biggrin.gif ta rozine tai nezinau ar prilips, gal pusseserytei atiduosiu biggrin.gif Beje rudos rankines neturiu nei vienos biggrin.gif

Dirbsim dar ir kaip... Bent mes unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 10 gegužės 2013 - 09:01
Kokio stiliaus/dydžio mėgsti ? Aš mažų nemėgėja. Man turi tilpti daug kas smile.gif

Užvakar balerinas žalios spalvos nusipirkau. Tinka prie rūbų, bet nelabai tinka prie rankinės biggrin.gif Reikia naujos ? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2013 05 10, 10:04)
Kokio stiliaus/dydžio mėgsti ?  Aš mažų nemėgėja. Man turi tilpti daug kas  smile.gif

Užvakar balerinas žalios spalvos nusipirkau. Tinka prie rūbų, bet nelabai tinka prie rankinės  biggrin.gif  Reikia naujos ?  g.gif  lotuliukas.gif

Dideles smile.gif pati nemenka esu - mano net pinigine kaip delninuke biggrin.gif Svarbiausia turi daug tilpti, nes kitos dideles, bet netalpios buna. O man patinka susikrauti puse gyvenimo ir dar kad vakariene tilptu, jei uzsuku i parde po darbo biggrin.gif

Reikia, butinai smile.gif
Papildyta:
Kokie planai savaitgaliui?
Gal vaziuosit i Burbiskes tulpiu sveten?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 10, 09:49)
nih, su buhalteriu diena 4u.gif

As sirguliuoju batais ir rankinem.


Ačiū, ir tave su švente 4u.gif

Man tai sunku ir batus, ir rankines pirkt - reik į parduotuves eit ax.gif

QUOTE(edux @ 2013 05 10, 09:52)
Abi mūsų buhalteres  4u.gif  4u.gif  Tai jau šiandien nebedirbsit  biggrin.gif


Ačiū 4u.gif Gerai būtų - miego noriu kaip meška žiemą. Matyt visą savaitę kai nedamiegodavau, tai į penktadienį susidėjo doh.gif

QUOTE(aggree @ 2013 05 10, 10:16)
Kokie planai savaitgaliui?


Kol kas planų nėra. Maniškis nori mane išsitempti į Birštono parkelį - ten pastatė treniruoklius, tai sakė sportuosim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2013 05 10, 10:16)
Dideles smile.gif pati nemenka esu - mano net pinigine kaip delninuke biggrin.gif Svarbiausia turi daug tilpti, nes kitos dideles, bet netalpios buna. O man patinka susikrauti puse gyvenimo ir dar kad vakariene tilptu, jei uzsuku i parde po darbo biggrin.gif


Kokie planai savaitgaliui?
Gal vaziuosit i Burbiskes tulpiu sveten?


Už dideles drinks_cheers.gif Bet pirkinių nebededu į tašę, nes rankenos plyšti pradeda biggrin.gif

Savaitgalio planas važiuoti pasivažinėti dviračiais. Aš viena mūsų šeimoje jo neturiu, bet imsiu iš mamos, vis tiek pas ją stovi nenaudojamas. Jei tik lietus nelis g.gif

Ką tu ?
Atsakyti