Įkraunama...
Įkraunama...

***Mergelės renkasi čia***

QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 04 30, 17:46)
O as nuo geguzes 13 pradedu lankyti vairavimo kursus


Šaunuolė thumbup.gif
Aš tai vairuot nemoku vis dar ax.gif

QUOTE(gintaryyt @ 2013 05 02, 10:24)
aha, kviečia  biggrin.gif sėdžiu darbe apsimuturiavus, nes šalta baisiai  laukiu kada saulytė atsisuks į mano langą gal bus kiek šilčiau 


Na, ar atsisuko saulytė? mirksiukas.gif Kaip savaitgalis tau?

QUOTE(errachka @ 2013 05 06, 09:36)
tai su atejusia vasara pagaliau


Aš dar su puspalčiu vaikštau - ryte šalta būna. O tau kad tik greičiau ir lengviau viskas praeitų 4u.gif

QUOTE(aggree @ 2013 05 06, 11:42)
Jau oro fainumas buvo - mes visą savaitgalį kaime praplušom - daržus kasėm, sėjom, sodinom. Kaip faina... Norėčiau kaime gyvent kai gražus oras smile.gif grįžom laimingi smile.gif toks jausmas lyg vėl medaus savaitgalis buvo wub.gif


Šaunuoliai thumbup.gif Aš tai kai pasyvaus poilsio mėgėja biggrin.gif Bet bent lauke savaitgalį pasibuvau ax.gif

QUOTE(Almost @ 2013 05 06, 11:45)
Šiandien čia laisvadienis (tos pačios Darbo dienos proga, o šiaip jie vadina vasaros pradžios proga), tai lafalinu namie ramiai  bigsmile.gif  wub.gif


Aš irgi dar nieko prieš būčiau palafalint namie biggrin.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 05 06, 12:06)
o paj8ry tai orai nekazka bliam, iki 15 niekaip nedaeina. Kol kas  unsure.gif


Ateis ir pas jumi saulė mirksiukas.gif Va, jamk kol kas tokią user posted image

QUOTE(edux @ 2013 05 06, 15:03)
4u.gif ...praeis  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nihilistė: 06 gegužės 2013 - 14:21
ačiūkas už saulikę, ale darbe baigiu sustipt, brrrr. O lauke gražu šiandien
Atsakyti
Labas, mergaitės smile.gif

Dirbat ? Deginatės gal ? hihihi.gif Orelis nerealus thumbup.gif Startavo mano vasarinė suknelė trumpomis rankovėmis. Nuotaika liejasi per kraštus assa.gif

Kaip gyvenat ?
Atsakyti
Gyvenam darbe unsure.gif
trumpos rankovės dar nestartavo blush2.gif
nuotai ka superinė, irgi liejas, taškos praktiškai ax.gif , turiu tobulus kvepalus
Atsakyti
Hilau smile.gif

pasaka, dievinu šilumą smile.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 05 09, 14:42)
nuotai ka superinė, irgi liejas, taškos praktiškai  ax.gif , turiu tobulus kvepalus

Kokius? wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Liabas biggrin.gif

QUOTE(edux @ 2013 05 09, 11:22)
Dirbat ? Deginatės gal ?  hihihi.gif  Orelis nerealus  thumbup.gif  Startavo mano vasarinė suknelė trumpomis rankovėmis. Nuotaika liejasi per kraštus  assa.gif


Dirbam verysad.gif Oras tai geras - lauke karšta, bet darbe tai vėsoka dar trumpom rankovėm būt - dar nesušilo sienos rolleyes.gif

QUOTE(mama-gita @ 2013 05 09, 14:42)
nuotai ka superinė, irgi liejas, taškos praktiškai  ax.gif , turiu tobulus kvepalus


Girdėjau lijo pas jumi unsure.gif O man sunku kvepalus išsirinkti verysad.gif Reiks gal šituos tavo kur bandyt pauostyt g.gif
Pirkau nagų laką biggrin.gif Ėjau į pardavyklę ir prisiminiau, kad reik raudoną laką nusipirkt. Tai ėmiau tokį vyšninį, dar ir geltoną į porą, bo labai jau vasariškas pasirodė biggrin.gif
Atsakyti
Eisiu ir aš pauostyt, bais cekavu, kokie tie kvepalai biggrin.gif naujų noriu, sąžinė liepia spinteles prie lovos pirkt biggrin.gif
Atsakyti
nu gal jumi jie net nepatiks lotuliukas.gif

kas dėl kvepalų ir nagų lakų,aš sergu blush2.gif . Labai fainą pirkau pabandyt matinį nagų laką Droge GR, bais greit džiūsta, bet spalvos tik tamsios, bet jaučiu dar eisiu nusipirkt
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 05 09, 15:23)
kas dėl kvepalų ir nagų lakų,aš sergu blush2.gif


nujaučiu, kad bent jau dėl nagų lakų nesergi tiek, kiek aš mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 05 09, 17:32)
nujaučiu, kad bent jau dėl nagų lakų nesergi tiek, kiek aš  mirksiukas.gif  biggrin.gif

aniaaa blush2.gif
girkis kiek turi 4u.gif , kažkadu tavo kosmetines buvau užmačius, bet lakiukų neužstebėjau
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2013 05 09, 15:40)
aniaaa blush2.gif
girkis kiek turi  4u.gif , kažkadu tavo kosmetines buvau užmačius, bet lakiukų neužstebėjau


bijau pameluot žinok, bet turbūt bus arti 50... po paskutinio fotkinimo tai lakus senus pramėčiau, bet į jų vietą labai nemažai naujų atėjo smile.gif tai galima sakyt, kad gal koks 1/3 pasikeitęs yra, jei ne pusė biggrin.gif
čia matosi dalis naujų lakų, čia, čia, o šitie iš seniau kas fotkinta buvo: čia, čia, čia ir čia blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti