Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

Beana, laikykis

Man tinka ir SM ir Facebook

Turiu klausimą visoms, ar dengiate vaikams dantis silantais? Viliui prasikalė du krūminiai, vakar su mažuoju buvau pas dantistę ir užklausiau pas ją, tai ji prieš silantus, sakė savo vaikams nedengia ir nedengs kitiems, kokia Jūsų nuomonė?
Atsakyti
Beana laikykis kiek gali 4u.gif


QUOTE(regal @ 2013 05 13, 21:27)
Kaip pastebėjau, kad mūsų dauguma yra aktyvenės facebooke, kaip į tai, kad susikurtume uždarą vasarinukų grupę ir bendrautume tenais? ax.gif  g.gif


Man galk irgi patogiau FB mirksiukas.gif

QUOTE(rasiukass @ 2013 05 15, 10:56)
Beana, laikykis

Man tinka ir SM ir Facebook

Turiu klausimą visoms, ar dengiate vaikams dantis silantais? Viliui prasikalė du krūminiai, vakar su mažuoju buvau pas dantistę ir užklausiau pas ją, tai ji prieš silantus, sakė savo vaikams nedengia ir nedengs kitiems, kokia Jūsų nuomonė?


Na kiek žmoniu gal tiek nuomonių, Pauliui jau gruodžio mėnesį padengė silantais dantukus, nes mes jau visus 4 krūminius turim, tiesa teko už padengimą susimokėti (gerai, kad per pažintis, tai nedaug mokėjau tongue.gif )Kadangi 6 metų dar neturėjo, o pagal programą tik nuo 6 priklauso nemokamai juos dengti.
O kokie motyvai jūsų odontologės, kodėl ji prieš silantus?

Beje norėjau paklausti kiek skiepų priklauso 6 metų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 15, 10:23)
Beana laikykis kiek gali  4u.gif
Man galk irgi patogiau FB mirksiukas.gif
Na kiek žmoniu gal tiek nuomonių, Pauliui jau gruodžio mėnesį padengė silantais dantukus, nes mes jau visus 4 krūminius turim, tiesa teko už padengimą susimokėti (gerai, kad per pažintis, tai nedaug mokėjau  tongue.gif )Kadangi 6 metų dar neturėjo, o pagal programą tik nuo 6 priklauso nemokamai juos dengti.
O kokie motyvai jūsų odontologės, kodėl ji prieš silantus?

Beje norėjau paklausti kiek skiepų priklauso 6 metų? g.gif

Mes dar nepaskiepijom, nes ištisai sirgo žiemą
Ji teigia kad dengiant negalima kad pakliūtų seilės, o tai padaryti neįmanoma, jos nuomone geriau lakuoti ir gerai valyti dantukus
Pas Vilių pilnai dar neišdygę, tik prasikalę, tai dar turiu laiko pagalvoti, lauksiu ir kitų pasisakymų
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 15, 11:37)
Mes dar nepaskiepijom, nes ištisai sirgo žiemą
Ji teigia kad dengiant negalima kad pakliūtų seilės, o tai padaryti neįmanoma, jos nuomone geriau lakuoti ir gerai valyti dantukus
Pas Vilių pilnai dar neišdygę, tik prasikalę, tai dar turiu laiko pagalvoti, lauksiu ir kitų pasisakymų


aš padengiau visu krūminius, kap tik buvo galima, nros Urtei buvo tik 5 metukai, kai prasikalė pirmasis krūminis, dengia už 20 litų, bet su nuolaida išėjo tik 10 kitų už dantuką. Tai ne kažin kokie ir pinigai..
Až už.. sakė, kad juos reikės padengti iš naujo, kai nusivalgo nusikramto tie silantai, taipir padarysiu...
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 05 15, 08:49)
Tai pabandysiu sukurt tą grupę FB šiandien 4u.gif

Beana, console.gif Kartais žmonės ir tokiose situacijose būna savanaudžiai. o dėl neįgalumo - prognozės jiems tri reikšmės, neįgalumo suteikimo trukmei, a vdrug pasveiks ir neįgalumo nebereiks, arba bus kitas lygis nustatytas. Čia iš savo patirties rašau. Tik iš 3 karto išsipečiau Emiui neįgalumą iki 18 metų ir tai, kai pasakiau, kad jau daugiau apkursti neįmanoma, o klausa neatsistatys. Tokia jau ta durna tvarka ten, kad žmonės su amputuotom kojom kas dvejus metus vaikšto, lyg ji ataugti galėtų doh.gif

drinks_cheers.gif

Aš iš klinikų pagaliau sugrįžau. Naktį apturėjau šoką smile.gif Po eurovizijos nuėjau gulti ir net tamsoje pamačiau, kad Vyganto akių nesimato, jūs neįsivaizduojat kaip viskas patinę buvo. Prikėliau jį , sakau atsimerk, tai vos pramerkė akis, jau MB sakau, važiuojam į klinikas, bet jis mane nuramino, kad čia bus alergija prasidėjus ir sako ryte nuvažiuosim. Na tai ryte pas tris gydytojus apsilankėm, Vygantui nedidelis konjunktyvitas, matyt vakar darzely smelio prisitrynė į akis ir alergija: beržams, lazdynams, žolėms, topoliams, lateksui, katėms. Galvojau, kad alergija išaugta, tai kitokia forma pasireiškė. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
rasiukass, mes nedengėm silantais, bet tuomet reikia labia kruopščiai prižiūrėti dantukus.
Beje, dukrai plokšteles uždėjom. Šviečiasi ir sūnaitėliui dėl sąkandžio. Bet dar sąmoningai luktersim, nes per sudėtinga dar bus jam tvarkytis, o tvarkytis už jį aš nenusiteikusi. Paūgės dar kiek, surimtės, tuomet ir "puošimės" biggrin.gif

Beana, skaudu skaityt apie anytos "pagalbą", bet tie žmonės, kuriems visą gyvenimą tik jie patys rūpėjo, niekada ir nepasikeis.

Oi, Regal, man tos alergijos siaubas kažkoks. Kuo gydotės? O kam anksčiau turėjot alergiją? Ir kažkaip maniau, kad įkvėpiami alergenai nesukelia tynimo g.gif

Aš FB nedalyvausiu, bet gero jums ten pasibendravimo 4u.gif

Zuikiosaulute, kompresiukų nereikia, dėkoju, nenaudojau tokių dalykų.

Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 15, 13:17)
drinks_cheers.gif

Galvojau, kad alergija išaugta, tai kitokia forma pasireiškė. doh.gif  verysad.gif

Aš niekada neturėjau alergijos, tik vaistams, o dabar nebegaliu būti su kate, kai nuvažiuoju pas anytą, katės geriau neglostyti man, dar jei neliečiu, tai per kelias valandas kol būname nieko tokio, bet jei jai paglostau, akys tinsta, ašaroja, sloga didžiausia, anksčiau nieko panašaus nėra buvę g.gif
Atsakyti
rasiukass, o kokiems vaistams?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Grupė sukurta. jei kažkas neįtrauktas, parašyšykiš až, kaip jus rasti wink.gif Grupė visiškai uždara, tad, manau, sutartsime, kad joje yra tik vasarinukų mamos. visi kiti asmenys bus šalinami 4u.gif
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 15, 10:56)
Turiu klausimą visoms, ar dengiate vaikams dantis silantais? Viliui prasikalė du krūminiai, vakar su mažuoju buvau pas dantistę ir užklausiau pas ją, tai ji prieš silantus, sakė savo vaikams nedengia ir nedengs kitiems, kokia Jūsų nuomonė?

Taip, Emilijaus jau visi 4 padengti. Man tokios personalinės gydytojų nuomonės nepatinka schmoll.gif Tai, kaip tik silantas apsaugo dantį ir reikia dengti vos pilnai ja išdygus. Gydytoja prieš dengimą gerai nuvalo dantuką ir dengia. Viskas ten įmanoma, o dėl seilių - tai gal tada ir dantų taisytis negalima, nes gi seilių gali pakliūti 4u.gif
QUOTE(regal @ 2013 05 15, 14:17)
Galvojau, kad alergija išaugta, tai kitokia forma pasireiškė. doh.gif  verysad.gif

Mjooo, alergija, deja, neišaugama, tik gali "pasislėpti" ir vėliau pasireikšti visa kita forma. Per 5 m. tai jau išmokau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikiosaulute: 16 gegužės 2013 - 08:19
kai kurios gydytojos nedengia silantais, nes jau susidurusios kad po jais dantys buna visiskai supuve. gal del to kad nevisas seiles nuvale dengdamos, o gal siaip sudetinga karieso pradzia pastebet.
mes Agnei kruminius padengem, o kitus vis lakuojam periodiskai abiems, puola musiskes kariesas ziauriai.
as FB nturiu paskyros, tai atsisvikinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 15, 15:50)
rasiukass, o kokiems vaistams?

Penicilino grupei ir aišku pelėsiui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(xena @ 2013 05 16, 08:31)
kai kurios gydytojos nedengia silantais, nes jau susidurusios kad po jais dantys buna visiskai supuve. gal del to kad nevisas seiles nuvale dengdamos, o gal siaip sudetinga karieso pradzia pastebet.
mes Agnei kruminius padengem, o kitus vis lakuojam periodiskai abiems, puola musiskes kariesas ziauriai.
as FB nturiu paskyros, tai atsisvikinsiu  4u.gif

Nereik atsisveikinti, aš manau kad nepaliksime SM, bent jau aš čia lankysiuos
Atsakyti
Xena, nebėk niekur, galėsime dviese kalbėtis biggrin.gif Štai, ir rasiukass palaikys kompaniją.
Aš per tiek metų visgi pamilau SM, tiek visko čia patyriau, mano kompanjonė patapo. Tikrai nesiruošiu mestis į kažkokį FB, kurio iš principo nevirškinu. Geriau jau rečiau pasisakyti, bet visgi čia man gera. Čia buvo mano nuomonė lotuliukas.gif

Rasiukass, oi, penicilinas...
Nors mano vyriškis nuskausminamiesiems doh.gif Pradedant aspirinu, ibumetinu ir t.t.. Labai "mielas" patyrimas su anafilaksiniais šokais. Laukiam gydytojų konsiliumo, gulsis tyrimams, gal kažką visgi galima, nu nes... pyp.
Atsakyti