Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 05 09, 21:55)
tai gal vyrą reikia į juvelyrikos kursus išsiųsti lotuliukas.gif

Emis serga, sinusitas ir antibai doh.gif o mažoji auga, čiauška kaip paukštelis...mielas tas mūsų paukštelis, vis dar negaliu ja atsigrožėti wub.gif

Osvile, gal nori priglausti mamos skirtus kompresus? Atliko, galiojantys, tai gaila išmesti, o tau gal pravers mirksiukas.gif

Kaip jaučiasi Emis?
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 13, 13:38)
Kaip jaučiasi Emis?

ačiū, geriau mirksiukas.gif Vis dar pakosena, bet dar savaitę namie pabus, išsisveiks ax.gif
Atsakyti
Emiui 4u.gif O prie sinusito ir kosejama? Ar cia tik dar prie sinusito?
Man sinusito tyrimai nepatvirtino, bet buvau pradejus gerti sinupreta forte,, tai po keletos dienos, atsikrenksdavau ryte net tokiais gumulais, tai net ir nezinau, ar pas mane yra ten kas, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 13, 15:16)
Emiui  4u.gif O prie sinusito ir kosejama? Ar cia tik dar prie sinusito?
Man sinusito tyrimai nepatvirtino, bet buvau pradejus gerti sinupreta forte,, tai po keletos dienos, atsikrenksdavau ryte net tokiais gumulais, tai net ir nezinau, ar pas mane yra ten kas, ar ne.

Mes tyrimų ir nedarėm, nes prieš tai ausis buvo užgulusi sloga, kai pradėjot kosėt, mačiau, kad pūlinga sloga eina, o išpūst negali. tai teisiog įtarėm, kad prie sinusito kažkur ax.gif Sloga valosi, teka užpakaline gerklų sienele ir dirgina mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip pastebėjau, kad mūsų dauguma yra aktyvenės facebooke, kaip į tai, kad susikurtume uždarą vasarinukų grupę ir bendrautume tenais? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 13, 23:27)
Kaip pastebėjau, kad mūsų dauguma yra aktyvenės facebooke, kaip į tai, kad susikurtume uždarą vasarinukų grupę ir bendrautume tenais? ax.gif  g.gif


sveikos 4u.gif
tik ar visos turi susikure paskyras FB? man tai butu patogiau FB is tikruju.Nes daznai skaitau is telefono, tad FB man patogiau.SM paskaitau, o atsakyt nepatogu ax.gif

maciau apie tikimybes kalbejot...Mano drauge turi 4 bernus (pirmi 2 vaikai tu paciu metu gimimo- vienas gimes 2003 sausi, o kitas 2003 gruodi)...Ziauriai mergaites norejo, tai bac 4 bernai. Kita mano drauge turi 7 pusbrolius, bo teta vis mergytes norejo....Isivaizduojat 7 bernus doh.gif doh.gif As irgi bijau rizikuot...Nors diedo brolis turi 2 sunus ir tik trecia mergyte...

Beana, kaip jus laikotes?? parasyk,prasau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 13, 21:27)
Kaip pastebėjau, kad mūsų dauguma yra aktyvenės facebooke, kaip į tai, kad susikurtume uždarą vasarinukų grupę ir bendrautume tenais? ax.gif  g.gif

galim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 05 14, 20:53)

Tai gal kuri galėtų sukurti uždarą grupę, gal kuri geriau moka ten elgtis smile.gif? Ar man pabandyt kurt?
Žiūrėsite euroviziją? Įdomus žmogus mūsų atstovas, įdomu, kaip jis patiks Europai smile.gif
Atsakyti
Faina, pateko Pojavis į finalą thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klana @ 2013 05 14, 02:10)
Beana, kaip jus laikotes?? parasyk,prasau mirksiukas.gif


Sveikutės,

Kažkaip gyvenu, o gal tiksliau egzistuoju. MB kaip ir neblogėja, bet nepasakyčiau ir kad gerėja. Vakar sužinojau, kad Sodra nebepratęs MB biuletenio liepė forminti invalidumą, bet kad jį dar leistų forminti reikia pristatyti išrašą iš KMUK apie jo diagnozę ir prognozes. Nu blin, diagnozė surašyta visuose išrašuose, kuriuos esu pristačiusi, o kokios gali būti prognozės sergant vėžiu, tai išvis neaišku, o ir ką jiems tai keičia, tai pons dievas težino. Taip kad iš mano pusės pajamų nulis, iš MB pusės galima sakyti irgi, nes tos invalidumo pašalpos, net pajamom vadint liežuvis nesiverčia, vien žo perspektyvos nekokios. Apie MB motiną vapšie patyliu, tik vaidint tesugeba, kad sūnelis rūpi, o kai reikia, kad ir finansinės paramos bent jau (nes apie kitą pagalbą jau nėr ką ir sakyti, net į tuoletą sūnaus nesugeba nuvesti ar vaistų suleisti), tai ir prasideda, o kaip aš, o kaip aš. Sakyčiau nieko neturi, butą turi, sodybą turi, miško turi, ką negali bent sūnaus gydymui suorganizuoti pinigų. Kai dantis susidėti pinigų yra, po Kijevus visokius lakstyti irgi, bet va vienturčiui sūnui kažkaip ir nelieka. Taip kad nuotaikos mano prastos, rankos svyra, nieko nenoriu galvoti ar daryti. Kartais jau būna nebesvarbu kaip, bet kad tik viskas pasibaigtų.
Atsakyti
Tai pabandysiu sukurt tą grupę FB šiandien 4u.gif

Beana, console.gif Kartais žmonės ir tokiose situacijose būna savanaudžiai. o dėl neįgalumo - prognozės jiems tri reikšmės, neįgalumo suteikimo trukmei, a vdrug pasveiks ir neįgalumo nebereiks, arba bus kitas lygis nustatytas. Čia iš savo patirties rašau. Tik iš 3 karto išsipečiau Emiui neįgalumą iki 18 metų ir tai, kai pasakiau, kad jau daugiau apkursti neįmanoma, o klausa neatsistatys. Tokia jau ta durna tvarka ten, kad žmonės su amputuotom kojom kas dvejus metus vaikšto, lyg ji ataugti galėtų doh.gif
Atsakyti
Beana,mieloji laikykis 4u.gif 4u.gif verysad.gif

Man taip pat tinka FB jei bendrautume mirksiukas.gif
Atsakyti