Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

Pasakyte, o ne tavo mazoji reklamuoja ranksluoscius per telika?
Atsakyti
kadangi eks. nieko nepaskaoja kur būna su vaiku, tai nežinau, gal... bet ji ir pati būtų pasigyrusi, manyčiau... esu kokiu 80 proc. tikra, kad ne ji.
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2013 05 08, 15:00)
kadangi eks. nieko nepaskaoja kur būna su vaiku, tai nežinau, gal... bet ji ir pati būtų pasigyrusi, manyčiau... esu kokiu 80 proc. tikra, kad ne ji.


Gal panaši. Per TV3 reklamą mačiau, kur reikia už lipdukus ranksluoščius Maximoj pirkt.
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 05 08, 14:04)
Gal panaši. Per TV3 reklamą mačiau, kur reikia už lipdukus ranksluoščius Maximoj pirkt.

Tai kad ne, ten ilgaplaukė mergytė, jei kalbi apie tą, kur reikia broliuką nusipirkti smile.gif
Maniškiai tai sako kad perkam sesutę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 08, 15:08)
Tai kad ne, ten ilgaplaukė mergytė, jei kalbi apie tą, kur reikia broliuką nusipirkti smile.gif
Maniškiai tai sako kad perkam sesutę  lotuliukas.gif


Kažkaip į plaukus neatkreipiau dėmesio smile.gif O tai rimtai galėtumėt broliams sesutę drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 05 08, 14:19)
Kažkaip į plaukus neatkreipiau dėmesio  smile.gif  O tai rimtai galėtumėt broliams sesutę  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

O gal žinai kur sesutėmis prekiauja? Nes mes nežinome, perkam sesutę, o gaunam broliuką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 08, 16:21)
O gal žinai kur sesutėmis prekiauja? Nes mes nežinome, perkam sesutę, o gaunam broliuką  lotuliukas.gif

Radai ko paklaust doh.gif Mums tas pats lotuliukas.gif
Atsakyti
is dvieeju kartu taisyklees nedarykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xena @ 2013 05 08, 21:11)
is dvieeju kartu taisyklees nedarykit  mirksiukas.gif

Vyro šeimoj yra buvę ir iš penkto karto.. O šiaip vidutiniškai - iš trečio. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Maniškės darželiniokė turi 3 seseris, 5-tas vaikas pagaliau - brolis lotuliukas.gif Aš tai gal jau apseisiu be bernų biggrin.gif
Beje, šiandien Agata gavo mokyklos psichologės įvertinimą apie brandą. Išvados – intelektine branda pranoksta 6-mečius ir atitinka vidutinį 7-metį, o motoriniais-piešimo sugebėjimais pranoksta net 7-mečius, emocine-socialine branda atitinka 7-mečio brandą. Psichologės nuomone, jei pralauktume dar metus, jai pirmojoje klasėje gali būti jau per nuobodu, taigi geriau tegul ji turi stimulą vytis kiek vyresnius, nei jaustis pirmūne, bet nuobodžiauti. Žodžiu, keliaus rudenį mokyklon, ruošiamės darželio išleistuvėms ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurytė: 09 gegužės 2013 - 16:07
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 08, 16:21)
O gal žinai kur sesutėmis prekiauja? Nes mes nežinome, perkam sesutę, o gaunam broliuką  lotuliukas.gif

tai gal vyrą reikia į juvelyrikos kursus išsiųsti lotuliukas.gif

Emis serga, sinusitas ir antibai doh.gif o mažoji auga, čiauška kaip paukštelis...mielas tas mūsų paukštelis, vis dar negaliu ja atsigrožėti wub.gif

Osvile, gal nori priglausti mamos skirtus kompresus? Atliko, galiojantys, tai gaila išmesti, o tau gal pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikiosaulute: 09 gegužės 2013 - 21:56
QUOTE(Laurytė @ 2013 05 09, 16:06)
Sveikutės  smile.gif Maniškės darželiniokė turi 3 seseris, 5-tas vaikas pagaliau - brolis lotuliukas.gif Aš tai gal jau apseisiu be bernų  biggrin.gif


Mano draugė turi keturis sūnus, sakė gana, nebebandys daugiau smile.gif
Mes manau irgi smile.gif
Atsakyti