Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai


FRAU, ar susitvarkei jau? Tu neradai vietos, kur prikabinti, ar tau neprisikabina? Nes man prisikabino.
[/quote]

Ačiū, susitvarkiau, kažkas buvo su kompu. Kitą dieną vėl pabandžiau ir be problemos prisisegė ax.gif
Atsakyti
FRAU, vis noriu paklausti - kaip sekasi su breketais? Ilgai dar teks nešiot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 04 30, 08:06)
Na jo doh.gif apie tai nepagalvojau mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip pilvelio gyventojas gyvena? mirksiukas.gif

Aha, MB irgi paskutinę minutę deklaravo, nors jis iš tokių, pas kurį viskas būna kuo anksčiausiai sutvarkyta.
Vygantas pas senelius šią savaitę, bet MB darbuose užsikasęs, tai nelabai gaunasi kur išeiti, na bet šeštadienį eisim į spektaklį, bilietus nuo sūnaus gavau dovanų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 01, 12:36)
Aha, MB irgi paskutinę minutę deklaravo, nors jis iš tokių, pas kurį viskas būna kuo anksčiausiai sutvarkyta.
Vygantas pas senelius šią savaitę, bet MB darbuose užsikasęs, tai nelabai gaunasi kur išeiti, na bet šeštadienį eisim į spektaklį, bilietus nuo sūnaus gavau dovanų.  smile.gif

MB šiandien iš pat ryto išsikomandiravo keliom dienom, tai aš veiksme, tik gerai, kad Emis vakar pas anytą išvažiavo pasibūti iki šiandienos vakaro.
Atsakyti
Urtės darželyje jau buvo šventė Motinos dienai. Gavau nuostabią vazą su trimis tulpėmis ir apyrankę - viskas Urtytės rankų darbo blush2.gif

Exdiedas vis dar gyvena kartu, kosti krekščia pučia nosį ir vis niekaip pas gyd nenueina. Urtė pradėjo kosenti, vėl garinimaisi ir vaistų pirkimas/gėrimas. Spėkit, kas už tai moka? blush2.gif

Pati kažkaip laikausi, tiesa tarpšonkaulinių nervų šaknelių uždegimą turiu, tai pasmazmuoja ir pradedu kosėti nevalingai, o dar dėl streso ezofaginsi refliuksas. Kolegė suleidža man milgamos, geriu magnio ir visokių vitaminų, ipraloksą.. Šiek tiek geriau.. Geriausia kai exdiedo nėra greta, tada nieko neskauda ir nespazmuoja ....
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2013 05 02, 10:30)
Urtės darželyje  jau buvo šventė Motinos dienai. Gavau nuostabią vazą su trimis tulpėmis ir apyrankę - viskas Urtytės rankų darbo  blush2.gif

Exdiedas vis dar gyvena kartu, kosti krekščia pučia nosį ir vis niekaip pas gyd nenueina. Urtė pradėjo kosenti, vėl garinimaisi ir vaistų pirkimas/gėrimas. Spėkit, kas už tai moka?  blush2.gif

Pati kažkaip laikausi, tiesa  tarpšonkaulinių nervų šaknelių uždegimą turiu, tai pasmazmuoja ir pradedu kosėti nevalingai, o dar dėl streso  ezofaginsi refliuksas. Kolegė suleidža man milgamos, geriu magnio ir visokių vitaminų, ipraloksą.. Šiek tiek geriau.. Geriausia kai exdiedo nėra greta, tada nieko neskauda ir nespazmuoja ....

smagios dovanos wink.gif
na tai tavo ligų pagrindas - psichologija wink.gif ar dar ilgai? 4u.gif

pas mus ryt mamyčių šventė. Emilijus briedį vaidins, tai dar šiandien reik ragus padaryt biggrin.gif
Atsakyti
visos ligos - didžiuma jų dali - dėl nervų ...
04.25 pasibaigė atsiliepimo į apeliacinį skundą pateikimo terminas, dar kokios 3 savaitės minimum
Urtė buvo plaštakė smile.gif labai gražai padeklamavo, pašoko ir padainavo. vaidinimas buvo super wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2013 05 02, 11:43)
Urtė buvo plaštakė smile.gif labai gražai padeklamavo, pašoko ir padainavo. vaidinimas buvo super wink.gif

smagu visom prasmėm 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 05 02, 11:26)
smagu visom prasmėm 4u.gif  mirksiukas.gif

Aš taip pat prisidedu. Na o aš iš mažojo nieko negausiu, nes iškomandiravę pas senelius, o pati stipriai dirbu, net ir pasportuot jaučiu šiandien nebus laiko nubėgt.
Atsakyti
user posted image

user posted image

Atsakyti
Kokia graži mažoji Pasakytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 02, 15:20)
Kokia graži mažoji Pasakytė wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti