Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 04 26, 20:32)
Ačiū už patarimus 4u.gif Kukurūzų nevalgau, tai atsimeta 4u.gif Man pati skaniausia košė - manų, bet jos nevalgau nuo gimdymo dienos. O jei rimtai išmesčiau viską, ką rašot, tai nežinau...vandenėlis beliktų...aš pieno produktų valgytoja, jų nevalgau ir visko, kas su jai susiję - blynai, košės, sausi pusryčiai ir t.t. Užtat maukiu vandenį, o dar prieš 3 dienas sakiau, kad gyvenime negerčiau doh.gif  biggrin.gif Neįsivaizduoju, kaip atrinksim, nes įvedinėti man nebus kantrybės. Tikiuosi, kad gal kokius odos mėginius alergologas padarys, jei tokiems mažiems daromi, o jie ne..tai turbūt rauksiu maitinimą ir imsimės mišinio 4u.gif

o galvoji, kad su mišiniu bus geriau??? console.gif
Daro ir mažiukams odos mėginius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 04 26, 22:23)
o galvoji, kad su mišiniu bus geriau??? console.gif
Daro ir mažiukams odos mėginius 4u.gif

tikrai, kad saro, bendraamžiui darė. O dėl mišinio, na gal būna koks alergiškiems 4u.gif Išsimiegojau, nors naktis bemiegė, ir šian galvoju kiek kitaip 4u.gif Gal ir patempsiu kiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 04 27, 12:58)
tikrai, kad saro, bendraamžiui darė. O dėl mišinio, na gal būna koks alergiškiems 4u.gif Išsimiegojau, nors naktis bemiegė, ir šian galvoju kiek kitaip 4u.gif Gal ir patempsiu kiek ax.gif

kaip sakoma, rytas už vakarą protingesnis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Klaipėdoje oras ne koks, vis nesulaukiame pavasario. doh.gif
Pas mus nieko naujo, tikiuosi Dovydas išsikapstė iš ligų ax.gif

Beje, vakar bandžiau deklaruoti pajamas, bet man neleido bankas prisegti failo g.gif Gal kas galite pasakyti, ką ne taip darau. Neturiu jėgų skaityti visų taisyklių
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2013 04 28, 12:57)

Pas mus nieko naujo, tikiuosi Dovydas išsikapstė iš ligų ax.gif
Beje, vakar bandžiau deklaruoti pajamas, bet man neleido bankas prisegti failo g.gif Gal kas galite pasakyti, ką ne taip darau. Neturiu jėgų skaityti visų taisyklių

Tu atsidaryk formą ir pildyk online, tada nereiks nieko prisegti, tik paspausi išsiųsti ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
Oi kaip gerai, kad čia apie pajamų deklaracijas užkalbėjot. Reikia gi eit MB 2proc supildyt. Būčiau pamiršus doh.gif

Mes vakar Elenai dviratį nupirkom, tai dabar vis į lauką zyzia nesvarbu nė kad lyja biggrin.gif Ir šiandien tas lietus visai ne laiku. Tik žolę suaeruot spėjom, nespėjom sugrėbt ir lyt pradėjo. Tai du trečdalius per lietų grėbiau. O ant grėblio kaip vėlėsi šlapia doh.gif
Fui kokį virusą Elena parnešė. Pati kosti sloguoja, Paulius irgi. Aš vakar-užvakar su tempa.
Papildyta:
QUOTE(FRAU @ 2013 04 28, 12:57)
Beje, vakar bandžiau deklaruoti pajamas, bet man neleido bankas prisegti failo g.gif Gal kas galite pasakyti, ką ne taip darau. Neturiu jėgų skaityti visų taisyklių

Bankas neleido??? blink.gif Per kur tu ten jį segi?
Atsakyti
Papildyta:

Bankas neleido??? blink.gif Per kur tu ten jį segi?
[/quote]

Nu kaip bankas neleido, truputį nusišnekėjau, jungiuosi per banką lotuliukas.gif
Bet spaudžiu persiųsti dokumentą ir neleidžia prisegti failą. Gal kas šiemet pasikeitė?

O onlinu pildyti labai ilgai užtruksi, kai gali įkelti duomenis ir tiek
Atsakyti
[quote=FRAU,2013 04 28, 20:31]
Papildyta:

Bankas neleido??? blink.gif Per kur tu ten jį segi?
[/quote]

Nu kaip bankas neleido, truputį nusišnekėjau, jungiuosi per banką lotuliukas.gif
Bet spaudžiu persiųsti dokumentą ir neleidžia prisegti failą. Gal kas šiemet pasikeitė?

O onlinu pildyti labai ilgai užtruksi, kai gali įkelti duomenis ir tiek
[/quote]
Aaaa nu nezinau, man prisegti leidzia. O online uztruksi tiek pat kiek ir kompe pildydama. Ten gi atsidaro su visais duomenim tavo. Tik sutikrint reik ar viskas yra ir darasyt jei ko truksta.
Atsakyti
[quote=FRAU,2013 04 28, 20:31]
Papildyta:

Bankas neleido??? blink.gif Per kur tu ten jį segi?
[/quote]

Nu kaip bankas neleido, truputį nusišnekėjau, jungiuosi per banką lotuliukas.gif
Bet spaudžiu persiųsti dokumentą ir neleidžia prisegti failą. Gal kas šiemet pasikeitė?

O onlinu pildyti labai ilgai užtruksi, kai gali įkelti duomenis ir tiek
[/quote]
Online rasi jau sukeltus duomenis smile.gif
Atsakyti
Ale gi pildot vėlai, aš jau prieš pora savaičių ir pinigus gavau ax.gif

bet gerai, adpriminėt dėl tų 2 proc. Niekaip neprisiruošiu užpildyti ax.gif
Atsakyti
Zuikiosaulute, bepigu, kai lauki pinigų biggrin.gif Kai kas skalnas yra, tai negi šelpsi iš anksto, lauki gi paskutinės minutes...

FRAU, ar susitvarkei jau? Tu neradai vietos, kur prikabinti, ar tau neprisikabina? Nes man prisikabino.
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 04 29, 17:35)
Zuikiosaulute, bepigu, kai lauki pinigų biggrin.gif  Kai kas skalnas yra, tai negi šelpsi iš anksto, lauki gi paskutinės minutes...

Na jo doh.gif apie tai nepagalvojau mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Kaip pilvelio gyventojas gyvena? mirksiukas.gif
Atsakyti