Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

QUOTE(kava @ 2013 04 24, 09:18)
Įdomiai atrodo ir vienas, ir kitas patiekalas mirksiukas.gif  O ar skanu blush2.gif  Aš esu nesaldžius keksiukus kepus su cukinija, mocarela ir kukurūzų miltais, na tai tiek prisivajojau, kol prisiruošiau kepti, kaip sveika ir skanu bus, ir taip nusivylėm...

man skanu, nes į sudėtį įeina visi mano mėgstami produktai smile.gif Vygantas net neragavo, o MB nei grikių, nei cukinijų nevalgo, todėl ir kepiau sau, kai jo nėra:)
Papildyta:
QUOTE(xena @ 2013 04 24, 15:42)
kantrybes!
Stepui ziema nuo mandarino skiltles visas pilvas, uzpakalis ir rankos buvo isberti menesi, tiek reikejo laiko organizmui nurimti.

Aš taip pat pritariu kantrybės console.gif . Žinoma vien tik vandeniu ir kruopom nemisk, valgyk ir mėsos, nuokurios prieš išbėrimą nieko nebūdavo. Apmąstyk, ką valgei, kai buvo pagerėjusi būklė, tuo ir maitinkis dabar. Bet jei taip greitai nuo riešutų išbėrė, vadinasi ne lėtinė reakcija į alergeną, tai jo atsisakius turėtų greičiau pagerėti. 4u.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 04 24, 13:05)

mamose, kokie planai penktadieniui? mirksiukas.gif


Galim tiktis wink.gif Kelintą tau patogu?
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 04 23, 23:31)

Regal, dėkui, sugundei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 04 24, 13:05)
Laba 4u.gif

Perėjau ant vandens ir kruopų, o vaiko žandai vis tiek dega ir kuo toliau, tuo labiau doh.gif ir ne tik žandai...verkt noris unsure.gif

mamose, kokie planai penktadieniui? mirksiukas.gif


Is savo patirties su 2 alergiskom tai nesitikek staigaus rezultato, jei teisingai atsekei nuo ko beria ir pasalinai alergena, pagerejimas per 10 dienu tik kazkur pasimato 4u.gif O siaip negerk jokiu avizu pienu, avizos gi tragedija koks alergenas. Nors va Liepa nebuvo jom alergiska, bet Vaiva....is pradziu net nesupratau nuo ko isbere, nes nieko naujo nevalgiau, o tada kazkokiu 6 jausmu suvokiau, kad pradejau tept taip Liepai tikusi Aderma krema, o jame avizu yra, tai pasirodo tiek uzteko smile.gif
As su Vaiva virs puses metu nevalgiau pieno produktu, kiausu ir kvieciu....tai kaip skant nevalgiau praktiskai nieko, kukuruzu trapuciai, grikiai, ryziai ir pns doh.gif Siaubas nenoriu net prisimint doh.gif

O pasirodo visko priezastis buvo Vit D vandeninis, matyt kazkokiai sudedamaijai daliai alergiska doh.gif Atsekiau visai atsitiktinai, isskridom atostogaut ir tuo laikotarpiu nedaviau jo nes ir taip sauleta, po 2 sav parsiveziau sveika vaika, nors valgiiau prisilaikydama, bet kai viesbucio maistas tai nezinai gi kaip gamintas, yra ten koks saukstas grietines ar ne pvz....

Labutis visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melodi: 26 balandžio 2013 - 07:54
Mamose, pasuoju šiandien 4u.gif Kažkokia kaip maišu trenkta šiandien po vakarykščio svečių sutikimo, o šiandien kitus turiu, tai dar reik stalą pasiruošt unsure.gif be to, neaišku, ar neužlis, tai mano merginai teks terasoj pamiegot 4u.gif

QUOTE(Melodi @ 2013 04 26, 08:51)
Is savo patirties su 2 alergiskom tai nesitikek staigaus rezultato, jei teisingai atsekei nuo ko beria ir pasalinai alergena, pagerejimas per 10 dienu tik kazkur pasimato 4u.gif  O siaip negerk jokiu avizu pienu, avizos gi tragedija koks alergenas. Nors va Liepa nebuvo jom alergiska, bet Vaiva....is pradziu net nesupratau nuo ko isbere, nes nieko naujo nevalgiau, o tada kazkokiu 6 jausmu suvokiau, kad pradejau tept taip Liepai tikusi Aderma krema, o jame avizu yra, tai pasirodo tiek uzteko smile.gif
As su Vaiva virs puses metu nevalgiau pieno produktu, kiausu ir kvieciu....tai kaip skant nevalgiau praktiskai nieko, kukuruzu trapuciai, grikiai, ryziai ir pns doh.gif Siaubas nenoriu net prisimint doh.gif

O pasirodo visko priezastis buvo Vit D vandeninis, matyt kazkokiai sudedamaijai daliai alergiska doh.gif Atsekiau visai atsitiktinai, isskridom atostogaut ir tuo laikotarpiu nedaviau jo nes ir taip sauleta, po 2 sav parsiveziau sveika vaika, nors valgiiau prisilaikydama, bet kai viesbucio maistas tai nezinai gi kaip gamintas, yra ten koks saukstas grietines ar ne pvz....

Gerai tu čia parašei doh.gif Tai kokias košes tada valgyt verysad.gif Grikių negalima, avižų negalima, manų negalima...kitų nemėgstu...nors nusišauk. Aš iki šiol praktiškai 5 grūdų ir avižas valgydavau, nes grikiais pirmus mėnesius atsimaitinau. Na ir besirenkant pieno pakaitalą kaip tyčia nusipirkau avižų pieno doh.gif
Mėsos ir taip nemėgėja. Būna dienų, kai stoviu prie šaldytuvo, žiūriu į jo turinį ir suprantu, kad man nieko negalima, tada uždarau dureles ir einu vandenuko gert. na bent jo įvarysiu po kelis litrus 4u.gif
Vienintelė paguoda, kad bananus galima.

matyt, kad nepavalgius, tai ir pikta darausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 04 26, 08:32)
Mamose, pasuoju šiandien 4u.gif Kažkokia kaip maišu trenkta šiandien po vakarykščio svečių sutikimo, o šiandien kitus turiu, tai dar reik stalą pasiruošt unsure.gif be to, neaišku, ar neužlis, tai mano merginai teks terasoj pamiegot 4u.gif

Ok, tuomet tariuosi su vyru pietų wink.gif Oras kaip ir nieko, baigsiu tortą tepti ir šausim laukan.
Vargas su tom alergijom unsure.gif Yra sojų, migdolų pienas, beja man skanus labai. Kukurūzinė košė liuks, ypač skanią perku ekologiškoj parduotuvėj thumbup.gif Dar mano vyrukai labai mėgsta lešių košę.
Aš praeitą savaitgalį viriau tailandietišką aštrią jūros gėrybių sriubą, gavosi super aštri, bijojau, kad Aneliukui bus nekas, bet merginai nė motais biggrin.gif
Atsakyti
Zuikiosaulute, tu turi pati atrinkti, kas alergizuoja, nes gali alergizuoti net pats nekalčiausias, ir atvirkščiai, nealergizuoti labai plačiai aptariamas, kaip didelis alergenas 4u.gif
Melodi atveju - avižos, mūsų atveju - kukurūzai biggrin.gif Nežinosi. Pradžioj kol išsivalys, ant visiškos dietos, tada įvedinėt kas kokias porą dienų (o gal kelių) po vieną produktą doh.gif doh.gif verysad.gif Užujaučiu labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 26 balandžio 2013 - 10:36
QUOTE(Melodi @ 2013 04 26, 07:51)
O pasirodo visko priezastis buvo Vit D vandeninis,

Patricijai netiko vitD nei vandeninis, nei aliejinis, eidavo virškinimas iš rikiuotės iškart. Tai siuntėmės iš DE tabletėmis ir viskas buvo thumbup.gif Bet irgi, kol išsiaiškinau doh.gif
Atsakyti
Vandeniniam D anyziai gali alergizuoti
Atsakyti
Na ką aš galiu pasakyti, su Agata aš 7 mėn, su Orinta - 4 mėn. valgiau tik ryžių, miežių, kukurūzų košę + mėsą, virtus burokėlius, cukiniją, vėliau bulves. Gera dieta lotuliukas.gif Dabar visos kelnės krenta doh.gif Pieno nevartoju jau 7-inti metai, viskas OK, kalcio norma. Yra sojų pienas, bet nuo jo man pilvą pučia. Ryžių pienas - ok, bet atsargiai, būna, kad su migdolais.
Beje, bananai schmoll.gif Juose gi visokio brudo pripurkšta. Geriau keptų obuolių gal pabandyt, bet kol nesusitvarkys bėrimai irgi geriau. O vat visokių kepinių tai visų pirma reiktų atsisakyt - tengi kviečiai, mielės, dar gal pieno produktai. Užjaučiu, kažkaip reikia išsiaiškint priežastis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurytė: 26 balandžio 2013 - 15:23
QUOTE(Osvile @ 2013 04 26, 10:34)
Zuikiosaulute, tu turi pati atrinkti, kas alergizuoja, nes gali alergizuoti net pats nekalčiausias, ir atvirkščiai, nealergizuoti labai plačiai aptariamas, kaip didelis alergenas 4u.gif
Melodi atveju - avižos, mūsų atveju - kukurūzai biggrin.gif Nežinosi. Pradžioj kol išsivalys, ant visiškos dietos, tada įvedinėt kas kokias porą dienų (o gal kelių) po vieną produktą doh.gif  doh.gif  verysad.gif  Užujaučiu labai.

Vygantui taip pat kukurūzai didžiausias alergenas buvo. Pabandyk pati padaryt tyrimą, uždėk ant nugarytės kukurzų košytės ir užklijuok pleistru, palaikyk min 1 dieną, geriausia 3 ir matysi, ar raudonuoja aplink ar ne. Vygantui klinikose darė.

Papildyta:
Pagaliau palijo, tai nors visos dulkės, žiedadulkės nusės, nes alergikams dabar siaubas. MB kosti, neatsikosti, nosis bėga.
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif Kukurūzų nevalgau, tai atsimeta 4u.gif Man pati skaniausia košė - manų, bet jos nevalgau nuo gimdymo dienos. O jei rimtai išmesčiau viską, ką rašot, tai nežinau...vandenėlis beliktų...aš pieno produktų valgytoja, jų nevalgau ir visko, kas su jai susiję - blynai, košės, sausi pusryčiai ir t.t. Užtat maukiu vandenį, o dar prieš 3 dienas sakiau, kad gyvenime negerčiau doh.gif biggrin.gif Neįsivaizduoju, kaip atrinksim, nes įvedinėti man nebus kantrybės. Tikiuosi, kad gal kokius odos mėginius alergologas padarys, jei tokiems mažiems daromi, o jie ne..tai turbūt rauksiu maitinimą ir imsimės mišinio 4u.gif
Atsakyti