Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

Pasakyte, kas yra Bartas?
Pasitaisyk liniuote, akis bado.
Dziugu del Urtes. Mano dukra sake, kad mate ja.
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2013 10 25, 17:04)
sveikos, na kaip laikotės? mano reikalai kaip matote - geresni, bet  vasia neduoda ramybės.. rašau atsiliepimus į jo pareiškimus tiesmui dėl bendravimo tvarkos...
tvarkomės po namus, urtė mokykloj  labai gerai apsiprato, skaito, rašo, gal jau šį savaitgalį Bartas atkelias pas mus..

aga, kas tas Bartas g.gif

Beana, kaip jusu reikalai?

Xena, kur dingus?
Atsakyti
QUOTE(klana @ 2013 11 02, 02:40)
aga, kas tas Bartas g.gif

Beana, kaip jusu reikalai?

Xena, kur dingus?


Įtariu, kad šuo. ax.gif

Kaip laikotės? Kas naujo?
Kas čia žadėjo, kad skyrelis nenumirs lotuliukas.gif
Mano vaikinas klasėje pagal ūgį trečias, prieš jį dvi mergaitės. Klasėje 26 vaikai, 16 berniukų doh.gif Vyksta kova už būvį. Šiaip vaikinui trūksta susikaupimo, daro žioplas klaidas. Bet jeigu lyginant kitus berniukus, tai skirtumo nėra, ar jam 6, ar 7, vienodai kvaili ir mėgstantys paišdykauti biggrin.gif
Bus matyti toliau. Ledo ritulį žaidžia kaip ir žaidė, dabar lapkričio 10 atvyksime į Elekrėnus, prašau, kam įdomu, atvykite pažiūrėti ir palaikyti Klaipėdos komandą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2013 11 02, 20:37)
Įtariu, kad šuo.  ax.gif

Kaip laikotės? Kas naujo?
Kas čia žadėjo, kad skyrelis nenumirs lotuliukas.gif
Mano vaikinas klasėje pagal ūgį trečias, prieš jį dvi mergaitės. Klasėje 26 vaikai, 16 berniukų doh.gif Vyksta kova už būvį. Šiaip vaikinui trūksta susikaupimo, daro žioplas klaidas. Bet jeigu lyginant kitus berniukus, tai skirtumo nėra, ar jam 6, ar 7, vienodai kvaili ir mėgstantys paišdykauti biggrin.gif
Bus matyti toliau. Ledo ritulį žaidžia kaip ir žaidė, dabar lapkričio 10 atvyksime į Elekrėnus, prašau, kam įdomu, atvykite pažiūrėti ir palaikyti Klaipėdos komandą 4u.gif

tai,kad ir FB ten diskusijos tikrai neverda pilnu tempu hihihi.gif
Del susikaupimo, tai palauk dar.Dar viskas nauja. Kol kas jie nesusigaudo,kad cia kitaip nei darzely ax.gif O bernai lieka bernais, jiems dar vejai galvoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klana @ 2013 11 05, 04:14)
tai,kad ir FB ten diskusijos tikrai neverda pilnu tempu hihihi.gif
Del susikaupimo, tai palauk dar.Dar viskas nauja. Kol kas jie nesusigaudo,kad cia kitaip nei darzely ax.gif O bernai lieka bernais, jiems dar vejai galvoj lotuliukas.gif


va va, vakar mano jaunuolis valydamas dantis jau uždainavo "aha pasipiskim...." doh.gif Nei juoktis, nei verkt
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2013 11 05, 15:55)
va va, vakar mano jaunuolis valydamas dantis jau uždainavo "aha pasipiskim...." doh.gif  Nei juoktis, nei verkt

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bartas - šuniukas, klasėje esantis pliušinis žaisliukas, kuris kiekvieną savaitgalį keliauja vis pas kitą vaiką...

Dėl sekso - Urtė kažkaip nei kalba, nei keikaisi, nei dainuoja wink.gif pavaidina kad rengiasi į pasimatymą su draugu ir viskas.. Mes pasijuokiam, kad nebus vietos kur jiems gyventi.. ir kažkaip viskas ramiai
Atsakyti
Skaitau, nieko blogo, kad vaikai domisi, teiraujasi mūsų. Jau geriau taip nei kažkur gatvėj neaiškią info gautų. Ir normalu, kad šiais laikais viskas anksčiau, juk labai daug informacijos iš visur, tiek blogos, tiek geros doh.gif Suaugusiajam sunku atsirinkti, o ir suprasti kai ką. Vaikams gal net lengviau kai kuriais atvejais biggrin.gif

Pasakyte, prašau plačiau apie Barto keliavimą į namus. Nes kalbi labai paslaptingai.

Papasakokit, ką valgyt gaminat iš paprastų patieklalų? Norisi kažką gal užmiršto ar nemokėto pagamint 4u.gif

Lįskit iš pogrindžio tongue.gif

Frau, tos žioplos klaidos taip tik vadinasi biggrin.gif Kiti kažkodėl jų nedaro doh.gif Linkiu kuo mažiau tų klaidų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 06 lapkričio 2013 - 15:09
Apie BARTĄ tiek ir težinau.. Afrės dukros klasėje berods beždžionėlė yra, jau pas Ulą buvo...

Atsakyti
laba 4u.gif

pasivaidensiu ir aš lotuliukas.gif

Smagu vakar buvo pamatyti Osvilę ir jos mažąją mirksiukas.gif

Pas mus viskas po senovei - darželis, namai, pamokėlės, blogas, moksliniai straipsniai, keli konkursai, renginiai apie vyną...daug vyno biggrin.gif Fantastiškas laikas, kurį turbūt prisiminsiu visą gyvenimą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif kas nesilanko FB,tai cia ateinu su naujeinom,paziurekit i parasa mano ir suprasit viska wub.gif

ZS labai smagu kad dabar tavo nuostabus laikas gyvenime,labai smagu girdeti 4u.gif

Pasakyte kaip tavo reikalai?
Atsakyti
QUOTE(Semi @ 2013 11 14, 13:59)
Sveikos visos 4u.gif  kas nesilanko FB,tai cia ateinu su naujeinom,paziurekit i parasa mano ir suprasit viska wub.gif

ZS labai smagu kad dabar tavo nuostabus laikas gyvenime,labai smagu girdeti 4u.gif

Pasakyte kaip tavo reikalai?

Semi, sveikinimai nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti