Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

Labutis mergičkos,

Nu pas mumis visiškas štilis, matyt ir vasarėlė savo daro tongue.gif
Penktadienį buvau su grupiokėm susitikti, vienos tai gal kokius 8 metus nebuvau mačiusi, taip smagiai visos pasisėdėjom, paplepėjom thumbup.gif paskui vakare sodan ir visas savaitgalis praleistas sode, smagumėlis thumbup.gif Prisikapojau juodujų serbentų, vyšnių, šilauogių, žodžiu vitaminų dozė garantuota lotuliukas.gif
Tik va kažko šeštadienį strenas maudė, galvoju ar čia mane perpūtė biškeli, (nes sode miegojom abu langus prasidarę) ar man čia kas nestuke.gif susiję unsure.gif aišku neduok Dieve, bet paskui sekmadienį neblogai jaučiausi, šiandien jau visai gerai mirksiukas.gif

Kaip jūs praleidot šventinį savaitgalį? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 07 08, 12:05)
Labutis mergičkos,


Kaip jūs praleidot šventinį savaitgalį?  rolleyes.gif

Mes stovyklavom su palapine prie ežero smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 07 09, 20:41)
Mes stovyklavom su palapine prie ežero smile.gif

Jaučiu gerai praleidot laiką.Reiktų kada ir mums ryžti tik turbūt sekančias, bent jau dvi, vasaras nelabai išeis, bet aš nenuleisiu rankų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 07 10, 07:04)
Jaučiu gerai praleidot laiką.Reiktų kada ir mums ryžti tik turbūt sekančias, bent jau dvi, vasaras nelabai išeis, bet aš nenuleisiu rankų  lotuliukas.gif

Manau tokiam poislio būdui tiesiog reikia noro, vaiko amžius ne pirmoje eilėje smile.gif Aišku su naujagimiu nelabai gal, bet kiek ūgtelėjusiu kodėl gi ne smile.gif
Atsakyti
Na ką kadangi aš dirbu ir prie kompo pasėdžiu, parašysiu ką nors, kad temelė nenumirtų lotuliukas.gif
Liko dar viena dienelė ar aš jau atostogose clap.gif Pirmoji atostogų savaitė beveik suplanuota, apsilankysim zoologijos muziejuje, reikia nusigauti paso pasidaryti, nes maniškio galiojimas jau baigiasi, iki anytėlės darbo pavažiuoti, kvietė lininių suknelių ir tunikėlių išsirinkti ax.gif
Tiesa Paulius šią savaitę leidžia su mano tėvais, tiek įspūdžių jam buvo ypač vakar su mano mama aplankė net du Kauno muziejus, Velnių ir Karo, pabuvo Kipšo kavinėj, paskui prie Muzikinio teatro dar ant batuto pašokinėjo, tai kai parėjau iš darbo kokį pusvalandį tarškėjo nesustodamas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulverstuke: 11 liepos 2013 - 08:16
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 07 11, 11:15)
Na ką kadangi aš dirbu ir prie kompo pasėdžiu, parašysiu ką nors, kad temelė nenumirtų  lotuliukas.gif
Liko dar viena dienelė ar aš jau atostogose  clap.gif Pirmoji atostogų savaitė beveik suplanuota, apsilankysim zoologijos muziejuje, reikia nusigauti paso pasidaryti, nes maniškio galiojimas jau baigiasi, iki anytėlės darbo pavažiuoti, kvietė lininių suknelių ir tunikėlių išsirinkti  ax.gif


kulverstuke, kaip atostogos? kaip pilvukas? mirksiukas.gif
osvile, kada jau lukstensies? biggrin.gif

xena, kur dingai???????
Atsakyti
Labukas,

QUOTE(klana @ 2013 07 16, 04:33)
kulverstuke, kaip atostogos? kaip pilvukas? mirksiukas.gif


Atostogos dar tik prasideda, bet kolkas reikaliukus šiokius tokius tvarkausi, tai pusdienis vistiek ant ratų būna ax.gif
nestuke.gif viskas gerai, jaučiuosi neblogai, pykinimai dingę, viskas kaip ir thumbup.gif
Ryt su Paulium i Tado Ivanausko zoologijos muziejų varysim, su truliku teks baladotis, nes centre mašinos nėr kur statyti, visur užkišta, dar plius ir mokama doh.gif O aš visai nepasiruošus, mokėti, na su visuomeniniu transportu kartais irgi gerai pasibaladoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tyla ramuma. O šita, mūsų kažkuri nestuke.gif neturėjo jau būti išsiritusi? g.gif

Xena, tu gi lyg įsiregistravai į FB - ale tavęs visai negirdėti, kaip laikotės?
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2013 08 04, 13:47)
Tyla ramuma. O šita, mūsų kažkuri  nestuke.gif neturėjo jau būti išsiritusi? g.gif

Xena, tu gi lyg įsiregistravai į FB - ale tavęs visai negirdėti, kaip laikotės?

aga, tyluma lotuliukas.gif bet ne tik cia, bet ir FB mirksiukas.gif

osvile lyg turetu dar tik lukstentis g.gif o gal jau pagimde,kad negirdet g.gif
Atsakyti
Kulverstuke, paziurejau i tavo liniuote thumbup.gif greit jau bus puse kelio iveikta wub.gif Gal jau zinai kas pilvuke gyvena? mirksiukas.gif
Atsakyti
Užvakar gimė mūsų lėlytė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 08 09, 08:45)
Užvakar gimė mūsų lėlytė wub.gif  thumbup.gif

yahoo.gif yahoo.gif sveikinimai visai seimynelei 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip vaikai prijama nauja seimos nare? koki varda isrinkot? bigsmile.gif
Atsakyti