Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

Laba

FRAU, uzeinu, paskaitau, o vat laiko parasyt kazkaip mazoka wink.gif

Kulverstuke, grazi liniuote wub.gif Sveikinimai 4u.gif

Mes jau gyvenam atostogu nuotaikomis, aisku jos tik po menesio, ale jau vakai paskutines dienas darza lanko. Kukuosim namie, sode, kaime gamtoj...o liepa prie juros wub.gif
Atsakyti
Labs ryts, 4u.gif

QUOTE(Ramziukė @ 2013 06 27, 07:39)

Kulverstuke, grazi liniuote wub.gif Sveikinimai 4u.gif


Ačiū blush2.gif

Panos papsakokokit kaip baudžiat vaikus kai jie neklauso, ax.gif o gal jūsų vaikai visada klauso???? g.gif

Labai būčiau dėkinga už nuomonės, nes būna kartų, kad su Paulium visiškai nesusitvarkau ir jau norisi griebtis diržo, bet kažkaip norėčiau taikiai jį sukontroliuoti rolleyes.gif kažin įmanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2013 06 27, 06:39)
Kulverstuke, grazi liniuote wub.gif Sveikinimai 4u.gif

Kąąąąą smile.gif
Ot mano pastabumas.
Kulverstuke, sveikinu, lengvo nėštumo smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 06 27, 07:02)
Labs ryts,  4u.gif
Ačiū  blush2.gif

Panos papsakokokit kaip baudžiat vaikus kai jie neklauso,  ax.gif o gal jūsų vaikai visada klauso????  g.gif

Labai būčiau dėkinga už nuomonės, nes būna kartų, kad su Paulium visiškai nesusitvarkau ir jau norisi griebtis diržo, bet kažkaip norėčiau taikiai jį sukontroliuoti  rolleyes.gif kažin įmanoma  g.gif

Aš labai retais atvejais statau į kampą arba dažnesnė bausmė-neleidžiu žiūrėt filmukų ar žaist su kompiuteriu.
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 06 26, 08:16)
Sveikutės,

Aš neatostogauju, dar, nors atostogų noriu beprotiškai  mirksiukas.gif  Liko dar dvi savaitėlės mūčintis  lotuliukas.gif 
Turėjom praeitą šeštadienį ekskursijon su traukiniu į Vilnių keliauti, bet žlugo mūsų planai  verysad.gif Paulius iš penktadienio į šeštadienį naktį sukarščiavo, krėtė šaltis, tempa laikėsi ir visą šeštadienį iki 38,8 sukildavo, o paskui sekmadienį pabudo lyg niekur nieko lyg agurčikas  blink.gif  įtariu gavo šilumos smūgį vaikis, nes penktadienį darže ant saules lakstė.... Blyn kai tokia kaitra galėjo auklėtojos ir neveist vaikų laukan, negi jie pabus pavėsyje  mad.gif

Aš Igną penktadienį parsivedžiau su 39, šeštadienį vakare jau buvo sveikas, trečiadienį Vilių su temperatūra parsivedžiau, vakar palaikiau namie, šiandien nuvedžiau į darželį - manau kad i rvirusas kažkoks gali būti, nes labai daug Kaune tokių vaikų sergančių vieną dieną, o gal ir šilumos mūgis, nes karštis baisus buvo
Papildyta:
QUOTE(regal @ 2013 06 27, 09:50)
Kąąąąą smile.gif
Ot mano pastabumas.
Kulverstuke, sveikinu, lengvo nėštumo smile.gif  4u.gif


Ir aš prisidedu prie sveikinimų smile.gif
Atsakyti
Mano abu pravėmė lygiai parą, tempa tik Rokui buvo sukilus. Pradžioj mažoji išgriuvo, galvojau gal perkaito ar užvalgė kokių neplautų braškių tiesiai iš lysvės, bet kai po kelių dienų ir didysis išgriuvo atmečiau.

Kulverstuke, nemanau, kad yra vaikų tik klausančių. Jie gi asmenybės, būna ir jiems, kad ne ta koja iš lovos išlipa mirksiukas.gif

Ankščiau grąsindavau diržu, kampu, žaidimų nedavimu ir t.t. - efekto jokio. Dabar kiek įmanoma bandau susitarti, ieškau kompromiso, įvedu taisykles ir t.t. Veikia žymiai geriau nei barimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramziukė: 27 birželio 2013 - 21:08
Laba 4u.gif

Šeštadienį jau trauksim su mažąja pajūrin, didysis jau ten. Pasibūsim savaitėlę ir atgal. O po to į Kosą bigsmile.gif Ech, laukiu nesulaukiu, pailsėsiu nuo puodų, pravėdinsiu galvą 4u.gif
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 06 27, 08:02)
Panos papsakokokit kaip baudžiat vaikus kai jie neklauso,  ax.gif o gal jūsų vaikai visada klauso????  g.gif

Sveikinimai, vėl turim 2 nestuke.gif
O dėl bausmių - diržas nepadės, na gal kartą, o po to bus blogiau. Tiesiog įvedinėk taisykles. Tokie jau tie 6-mečiai, neklusnieji mirksiukas.gif
Atsakyti
Kulverstuke, sveikinimai 4u.gif gražaus laukimo wub.gif

Kam su pastabumu, o kam su atmintim lotuliukas.gif kas antroji nestuke.gif ???
Atsakyti
Labukas,

Ačiū mergaičiukės už sveikinimus, planai buvo šiek tiek kitokie, bet Dievulis patvarkė kitaip lotuliukas.gif

Pasinaudosiu jūsų patarimais tikiuosi kantrybes užteks doh.gif
Va, kad ir šiandien, liepiau persirenkt ryte, tai jis matai negali nes filmukus žiūri, sakau persirenk, nes išjunksiu, nepaklausė, išjungiau, pradėjo ant viso buto rėkt "Įjunk, aš seriją pražiūrėsiu: blink.gif blink.gif blink.gif Baisu, rėkė, rėkė kol neišlaikė mano kantrybė, atėjus ramiai į kambarį diržą iš stalčiaus išsiėmiau, tada jau jis puolė atsiprašinėti.... Sakau matai, kad rėkimu ir verkimu nieko nepasieksi, va būtum iš karto persirengęs ir konflikto nebūtų, tada jis sako, taip mamyte, atsiprašau.....
Tai va kokios situacijos pas mus būna doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2013 06 28, 08:29)
Kulverstuke, sveikinimai 4u.gif gražaus laukimo wub.gif

Kam su pastabumu, o kam su atmintim lotuliukas.gif kas antroji nestuke.gif ???

Nu taigis Osvile mirksiukas.gif
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 06 28, 10:42)
Pasinaudosiu jūsų patarimais tikiuosi kantrybes užteks  doh.gif
Va, kad ir šiandien, liepiau persirenkt ryte, tai jis matai negali nes filmukus žiūri, sakau persirenk, nes išjunksiu, nepaklausė, išjungiau, pradėjo ant viso buto rėkt "Įjunk, aš seriją pražiūrėsiu:  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Baisu, rėkė, rėkė kol neišlaikė mano kantrybė, atėjus ramiai į kambarį diržą iš stalčiaus išsiėmiau, tada jau jis puolė atsiprašinėti.... Sakau matai, kad rėkimu ir verkimu nieko nepasieksi, va būtum iš karto persirengęs ir konflikto nebūtų, tada jis sako, taip mamyte, atsiprašau.....
Tai va kokios situacijos pas mus būna  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Visada sakiau, kad angelėliai nusileidžia tuomet, kada jie nori mirksiukas.gif
Pas mus irgi būna panašiai, TV išjungiamas, o jei dar bamba, tuomet išgirsta, kad filmukų nežiūrės savaitę ir basta. Gerai, tik kad maniškis nežviegia, nors kartais bando pradėti žliumbti kaip koks 2 m. vaikas. doh.gif
Atsakyti
Kulverstuke, yahoo.gif sveikinimai 4u.gif 4u.gif

Osvile, tuoj issiridens,vel bus 2 nestuke.gif thumbup.gif

vaikai, aisku,kad neklauso.Adelis dabar pradejo elgtis,kaip trimetis- kojom trypt,jei ko negauna.Ir viskas cia tik del diedo.As ignoruoju,o tas jam kantriai aiskina gyvenima, ko pasekoje, tas dar daugiau trypia doh.gif abu bernai ir abu skirtingi: pirmas- niekad nenusileis ir turi laimet ar gaut tai,ko nori, antras- nors ir nepatenkintas, susitaiko su situacija. Pries savaite buvo Adamuko gimtadienis.Tai negana,kad ir taip gavo dovanele, tai dar,kai sekmadieni pas maziu atejo draugai, visas dovanas isvyniojo.Issirinko sau ...Pasiutau nezmoniskai.Diedas vaikus man gadina su savo auklejimu,kad vaikai turi dalintis.Tai, turi, bet ne asmeninemis gimtadienio dovanomis.Kazkodel Adelio jis nespaudzia,kad tas savo gimtadienio dovanom dalintusi.Bo ten bergdzias reikalas. Taip ir auga tironas Adelis. Kai diedo namuose nera, vaikai kaip vaikai.Tas tik grizta ir vel ta pati ta grazi.
Atsakyti
Klana, tai kas ta antroji bus po Osviles g.gif kiba tamsta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2013 06 30, 22:41)
Klana, tai kas ta antroji bus po Osviles g.gif kiba tamsta blush2.gif

ka gali zinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tai pas mus visad buna 2 nestuke.gif po viena nevaikstom lotuliukas.gif
Atsakyti