Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

QUOTE(klana @ 2013 06 03, 02:49)
sveikos 4u.gif



rasiukass, mano brolis irgi 2 bernus turi.Mano tevai (tiksliau mano mama) nenori ju pasilikt...Gal val ar pora ir viskas..Su mano bernais kitaip, nes siaip daugumoj seimu  dukros vaikai yra artimesni,nei sunaus. Kaip Osvile sake,kad is noro padet dukrai daro...O marti- ne dukra lotuliukas.gif Pas mane seimoj mano tevai labiau myli mano vaikus...Mano mama, tai net nesidrovi prie kitu pasakyt,kad Adelis yra pats mylimiausias is visu anuku doh.gif Tai kaip mano broliui jaustis doh.gif

Mano tėvai turi 7 anūkus
Ir tikrai ne maniškiai yra mylimiausi, sėsės vaikas yra lepinamas, o maniškiai ne, neišauklėti maniškiai, laukiniai, bet ne visi juk turi būti ramūs mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Osvile @ 2013 06 03, 06:43)


Ei, gal kada susitikimą darome? Ką? Galim kur pusiaukelėj link Kauno.

Gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
mjoooo, tai mano vaikams pasisekė, nes mano tėvams jie vieninteliai anūkai, o anytai...yra dar vienas, bet gyvena užsienyje. beje, jis buvo pirmasis ir dar dukros, labai labai mylimas, bet Emilijui gimus, anyta labai daug jam ir laiko ir visko skiria, nors ir dirba per 2 darbus. net kai sirgdavo, neeidavo darban, ir atostogaut visada pasiima kokiom pora savaičių. va ir šiemet prie jūros vežasi, nors sakiau, kad aš namie, tai kaip ir reikalo nėra. bet vis tiek nori. kažkada buvo pareiškusi, kad antro nemylės, o jei dar merga....bet dabar myli ir mažąją 4u.gif kartais net pykteliu, kad va savaitgalis, o vaikas pareiškia, kad važiuoja pas močiutę, o taip norisi su visa šeima laiką praleisti, bet po to pagalvoju, kad tegul džiaugiasi, kol seneliai yra, nes aš to nepatyriau. tiksliau, labai daug anūkų tiek pas vieną, tiek pas kitą močiutę buvo ir to ryšio neturėjom.

Aš tai irgi džiaugiuosi draugų paskolintais drabužiais, mažajai pirkau vos keletą ir tai su didelėm nuolaidom, pvz., praeitą savaitę Aprangos išparduotuvėje prigriebiau pora Zaros šortų po 2 lt smile.gif na dar Emio keletas likusių drabužių buvo. Lovytę irgi draugai paskolino. Nuo Emio buvo likusios sūpynės, pirkom tik vežimą ir tai padevėtą. Plius sportinukas nuo Emio likęs yra. Vonelės neprireikė, maudžiau iš karto didelėje. Komodų irgi neprireikė, Emio rūbus sukomponavau taip, kad tilpo ir mažosios. kažkaip šį kartą labai paprastai į viską pasižiūrėjau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 06 03, 16:01)
, neišauklėti maniškiai, laukiniai, bet ne visi juk turi būti ramūs  mirksiukas.gif


manai maniskiai ramus lotuliukas.gif lygiai tokie pat laukiniai..Tik pas senelius jiems galioja kitos taisykles ir jie ju laikos...O namuose- nesugaunami kaip vejas...

Gerai, jums,kai jus taip sugebat mirksiukas.gif As tai islaidi...O jei tureciau dukryte, tai islaidos dar 3 kartus padidetu lotuliukas.gif
Atsakyti
Zuikiosaulute,
pas mus tas pats - savaitgalį Agata užsimano pas senelius į sodą, o man norisi visa šeima pabūt smile.gif
Bandysiu dabar išleist savaitės dienom, kai tik mokykla baigsis - šiandien buvo pirmą kartą pamokos biggrin.gif
O mano tėtis irgi kaip tavo anyta - jam vaikai nepatinka, nesupranta daugiavaikių šeimų, o kai sužinojo, kad antro laukiuos, pareiškė - "nu ir kam tau dar vienas vargas?", po to bandė pagąsdint sunkiu gimdymu, bet lyg tyčia lengvai pagimdžiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurytė @ 2013 06 04, 16:45)
O mano tėtis irgi kaip tavo anyta - jam vaikai nepatinka, nesupranta daugiavaikių šeimų, o kai sužinojo, kad antro laukiuos, pareiškė - "nu ir kam tau dar vienas vargas?", po to bandė pagąsdint sunkiu gimdymu, bet lyg tyčia lengvai pagimdžiau  lotuliukas.gif

maniškei tai patinka, ale tik bernai lotuliukas.gif Na bet dabar ir anūkė jau gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 06 03, 07:43)
Ei, gal kada susitikimą darome? Ką? Galim kur pusiaukelėj link Kauno.


O gal Palangoj lotuliukas.gif


QUOTE(klana @ 2013 06 04, 14:01)
Gerai, jums,kai jus taip sugebat mirksiukas.gif As tai islaidi...O jei tureciau dukryte, tai islaidos dar 3 kartus padidetu  lotuliukas.gif


va va, mano berno rūbai į spintą netelpa, o dėl mergaitės visai suskystėčiau ax.gif


QUOTE(Laurytė @ 2013 06 04, 16:45)
Bandysiu dabar išleist savaitės dienom, kai tik mokykla baigsis - šiandien buvo pirmą kartą pamokos  biggrin.gif


Ir Dovydas šiandien buvo mokykloje. Sakė labai gera mokytoja bigsmile.gif Bet klasėje bus 26 vaikai
Atsakyti
Sveikutes,

jum gerai, o as savosios niekur isgrust negaliu, nori but tik su broliu ir tevais. Na nebent dar ir brolis vaziuotu kartu pas mociute smile.gif
Sia savaite dar lanko mokykloj stovyklele, gal dar ir kita savaite lankys. O mes jau beveik ant lagaminu gyvenam. Iki 15 dienos turim issikraustyt. Paskui nuo 17-20 dienos Godai pamokos naujoj mokykloj.
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2013 06 04, 22:11)

va va, mano berno rūbai į spintą netelpa, o dėl mergaitės visai suskystėčiau ax.gif
Ir Dovydas šiandien buvo mokykloje. Sakė labai gera mokytoja bigsmile.gif  Bet klasėje bus 26 vaikai


pas maniskius irgi, bet beda tame,kad jie is visos galybes turi tik keleta mylimu.Kitu nenori nesiot doh.gif o del mergytes, tai manau ne tik man suskystetu smegenys,bet ir diedui lotuliukas.gif
Pas Adeli klasej 21 mokinys, praeitais metais buvo 25.
QUOTE(*Kriste* @ 2013 06 05, 00:58)
Sveikutes,

jum gerai, o as savosios niekur isgrust negaliu, nori but tik su broliu ir tevais. Na nebent dar ir brolis vaziuotu kartu pas mociute smile.gif
Sia savaite dar lanko mokykloj stovyklele, gal dar ir kita savaite lankys. O mes jau beveik ant lagaminu gyvenam. Iki 15 dienos turim issikraustyt. Paskui nuo 17-20 dienos Godai pamokos naujoj mokykloj.

oi, maniskiai tai patys prasosi isgrudami lotuliukas.gif keliauninkai. Jiems bele namuose nesedet.
Kriste, nu bet malonus tie rupesciai thumbup.gif persikraustysit i savo nama thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Ar gyvų dar yra g.gif
Šiandien nupirkome Dovydui kuprinę, tai koks laimingas ax.gif Buvau pokalbyje su mokytoja, tai pagyrė jaunuolį, nuramino mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2013 06 07, 22:47)
Sveikutės 4u.gif

Ar gyvų dar yra g.gif
Šiandien nupirkome Dovydui kuprinę, tai koks laimingas ax.gif Buvau pokalbyje su mokytoja, tai pagyrė jaunuolį, nuramino mane ax.gif

Yra ra 4u.gif
Smagu, kad viskas taip šauniai einasi....
beje, liepos pirmą savaitę būsiu Palangoje, gal norėsi atlėkti susimatyti. mirksiukas.gif Aš būsiu ne ratuota 4u.gif doh.gif

mes šian į degustaciją turėjom važiuot. Pas draugus sumąstėm saldumynų padegustuot, prisikepiau ir bac...šiandien žinia, draugo močiutė numirė...
na bet nėra to blogo, kas neišeitų į gera - bent jau prisiverčiau skalbinius išlyginti, nes krūva stirksojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikiosaulute @ 2013 06 08, 14:10)
Yra ra 4u.gif
Smagu, kad viskas taip šauniai einasi....
beje, liepos pirmą savaitę būsiu Palangoje, gal norėsi atlėkti susimatyti. mirksiukas.gif  Aš būsiu ne ratuota 4u.gif  doh.gif

mes šian į degustaciją turėjom važiuot. Pas draugus sumąstėm saldumynų padegustuot, prisikepiau ir bac...šiandien žinia, draugo močiutė numirė...
na bet nėra to blogo, kas neišeitų į gera - bent jau prisiverčiau skalbinius išlyginti, nes krūva stirksojo doh.gif


žinoma, paskambink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 29, 08:17)
Na ir dar viena temutė diskusijoms  tongue.gif  Ar jūsų atžalos mėgėjai vaikščioti į svečius ir kviesti svečiuotis draugus?

As tai nepriestarauciau, jei Viktorija vestu sveciu biggrin.gif , bet jinai mieliau i kiema eina su draugem. tongue.gif

Musu irgi isleistuves buvo. Eisim i priesmokykline grupe. Vaziavom i indenu kaima, (kur ziema su haskiais galima vazinetis). Oras buvo fantastiskas. Vaikai visokiose rungtyse dalyvavo. Teveliai atsipalaidavo. Prisijuokem. thumbup.gif

Mes dar birzelio 1d. buvom Vingio parke, vaiku dienos sventei. thumbup.gif Senei taip produktyviai nebuvau ledus laiko su vaikais tongue.gif Ir tenisa pazaidem, ir stalo tanisa, ir stalo futbola, vyresnelis sachmatu partija sumete, ir visokiu kinderiu vaikai kruva laimejo. Praktiskai visa dien ten praleidim thumbup.gif
Atsakyti