Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

Labukas,

Peršalimas mane užpuolė, prieš tris savaites turėjau gerklės uždegimą, ir kosulį, kurio dar visai iki galo neišsigydžiau, tai dabar dar ir slogą "dovanų" gavau verysad.gif Naktį miegoti žiauru, prabundi su išdžiūvusia burna, čiaudulys ima pastoviai, ech, greičiau susinormalizuotų tie orai, greičiau kuo daugiau šviežių lietuviškų daržovių, gal tada baigtųsi tos nelemtos slogos...

Na ir dar viena temutė diskusijoms tongue.gif Ar jūsų atžalos mėgėjai vaikščioti į svečius ir kviesti svečiuotis draugus?
Nesenai į mūsų laiptinę atsikraustė mano antros eilės pūskė su sužadėtiniu, tai dabar mano vaikis kiekvieną dieną mane terorizuoja, kad eitume pas ją į svečius doh.gif Ir beveik kiekvieną savaitę jam noras kokį grupioką pasikviesti (man žinoma tokio noro nelabai yra blush2.gif )
Atsakyti
Oi kaip aš tave suprantu, man lygiai tas pats verysad.gif O bjauriausia naktį miegot negaliu, neprakvėpuoju.
Dėl svečių - nuolat po daržo pas ką nors nori eit arba prisikviečia vaikų be mano žinios doh.gif O kai nuvažiuojam kur nors, prašosi ten likt nakvot doh.gif

QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 29, 09:17)
Labukas,

Peršalimas mane užpuolė, prieš tris savaites turėjau gerklės uždegimą, ir kosulį, kurio dar visai iki galo neišsigydžiau, tai dabar dar ir slogą "dovanų" gavau  verysad.gif  Naktį miegoti žiauru, prabundi su išdžiūvusia burna, čiaudulys ima pastoviai, ech, greičiau susinormalizuotų tie orai, greičiau kuo daugiau šviežių lietuviškų daržovių, gal tada baigtųsi tos nelemtos slogos...

Na ir dar viena temutė diskusijoms  tongue.gif  Ar jūsų atžalos mėgėjai vaikščioti į svečius ir kviesti svečiuotis draugus?
Nesenai į mūsų laiptinę atsikraustė mano antros eilės pūskė su sužadėtiniu, tai dabar mano vaikis kiekvieną dieną mane terorizuoja, kad eitume pas ją į svečius  doh.gif Ir beveik kiekvieną savaitę jam noras kokį grupioką pasikviesti (man žinoma tokio noro nelabai yra  blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurytė: 29 gegužės 2013 - 09:00
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 29, 08:17)

Na ir dar viena temutė diskusijoms  tongue.gif  Ar jūsų atžalos mėgėjai vaikščioti į svečius ir kviesti svečiuotis draugus?


Sveikatos tau
Maniškiai irgi labai mėgsta keliauti į svečius ir pasikviesti ką nors, tik retai tai būna smile.gif
Kiekviną penktadienį zyzia kad pasikviestume ką nors į svečius, nusibodo vaikams rutina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurytė @ 2013 05 29, 09:59)
O kai nuvažiuojam kur nors, prašosi ten likt nakvot doh.gif

Va maniškis tokio noro niekada neturi, o aš kartais visai būčiau nieko prieš jei turėtų blush2.gif lotuliukas.gif
Mes gyvenam su mano tėvais, kartais norėtųsi ir be vaikio pabūt, ir norėtųsi, kad jis ta pačia proga pas vyro tėvelius pasiliktų su nakvyne, bet Paulius priešinasi visom keturiom nors tu ką, ir nelabai suprantu kodėl g.gif
Aš va kai maža buvau, tai kiekvieną savaitgalį pas močiutę leisdavau, smagu man būdavo, močiutės juk vistiek kitaip nei mamos, močiutės mažiau griežtos būna, dažnai ir palepina anūkus, o va maniškis nenori pas kitus diedukus nė per kur...
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 29, 12:29)
Va maniškis tokio noro niekada neturi, o aš kartais visai būčiau nieko prieš jei turėtų  blush2.gif  lotuliukas.gif


Mano vaikai niekad aniekam nebuvo dar palikti, visada su mumis smile.gif Bet mes Kaune ir neturime kam palikti
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 29, 13:13)
Mano vaikai niekad aniekam nebuvo dar palikti, visada su mumis smile.gif Bet mes Kaune ir neturime kam palikti

mes Vygantą jau paliekam savaitei pas uošvius, ir jis nori, ir močiutė džiaugiasi.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2013 05 29, 14:34)
mes Vygantą jau paliekam savaitei pas uošvius, ir jis nori, ir močiutė džiaugiasi.

Mano vaikų niekas nenori žiūrėti, po vieną gal sutiktų, o dviejų ne sad.gif Yra kaip yra, aš susitaikiau su tuo kad niekas man auginti nepadėjo ir nepadės
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 29, 15:54)
Mano vaikų niekas nenori žiūrėti, po vieną gal sutiktų, o dviejų ne sad.gif Yra kaip yra, aš susitaikiau su tuo kad niekas man auginti nepadėjo ir nepadės

Kaip as tave suprantu friends.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 29, 17:54)
Mano vaikų niekas nenori žiūrėti, po vieną gal sutiktų, o dviejų ne sad.gif Yra kaip yra, aš susitaikiau su tuo kad niekas man auginti nepadėjo ir nepadės

rasiukass verysad.gif man tada pasiseke labiau.Kai griztam i LT, tai as vaiku beveik nematau..Sunku mano mamai vienai abu tokius zdraicus priziuret, tai ateina mamos drauge padet (aisku jai sumoka)...Bo pati zinai, darbelio yra ir nemazai lotuliukas.gif
AU irgi nera bedu palikt vaikus. Tai pas viena drauge palieku abu miegot, tai pas kita...Kai reikejo eit i drauges "baby shower" (o diedo nebuvo AU) palikau pas drauge 3-4 val..Tik reik is anksto susiderint viska...
Atsakyti
Šiandien Dovydą ir kitus jo grupės draugus išleidome į mokyklą, t.y. buvo išleistuvių šventę.

Kokie jau suaugę vaikai bigsmile.gif Kaip Dovydas sako, baigėsi katino dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2013 05 30, 20:34)
Šiandien Dovydą ir kitus jo grupės draugus išleidome į mokyklą, t.y. buvo išleistuvių šventę.

Kokie jau suaugę vaikai bigsmile.gif  Kaip Dovydas sako, baigėsi katino dienos 4u.gif

Pas Vilių vakar irgi buvo netikros išleistuvės, tiksliau atsisveikinimas su šita grupe ir auklėtojom, nes rudenį keliaus į paruošiamukus
Auklėtojos silpnai pasiruošė, pusė programos buvo tokia pati, kokia buvo pas mažąjį per mamyčių šventę. Vilius labai gražiai deklamavo eilėraštį, bet ne auklėtojų išmokytą, o tą, kurį išmokė tėtis, kad pasakytų man per mamos dieną doh.gif
Atsakyti
Mes irgi Agatą užvakar išleidom, bet ji tai tik džiaugiasi, kad pagaliau nereiks į darželį. Agata buvo išleistuvių vedėja, po to sodinom medį, leidom balionus su norais, galiausiai Teatro muziejuje vaikai patys vaidino su teatro lėlėm, valgėm picą ir tortą "Atia darželi". Birželio 4-5 dienom į mokyklą eis.

QUOTE(FRAU @ 2013 05 30, 21:34)
Šiandien Dovydą ir kitus jo grupės draugus išleidome į mokyklą, t.y. buvo išleistuvių šventę.

Kokie jau suaugę vaikai bigsmile.gif  Kaip Dovydas sako, baigėsi katino dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurytė: 31 gegužės 2013 - 07:52