Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 20, 09:05)
Aš su savo klausimais nerimstu  blush2.gif  Merginos ar jau eidžia vaikus vienus į lauką? Čia daugiau klausimas gal toms kurios daugiabučiuose gyvena. rolleyes.gif

Pas mus tai kaip ir to kiemo nėra, vos ne gatvė iš karto, o be to turim gero kambario dydžio terasą, tad vaikinas joje ir duodasi arba einam kartu kur į parką. O šiaip vieną bijočiau paleisti.
QUOTE(Osvile @ 2013 05 20, 14:14)
Aš sūnų visad į moterų WC veduosi, dėl ko jau kartais iškyla niuansiukų ir net nežinau, kaip čia reiks elgtis toliau g.gif Nes kartą su sese pasiunčiau juos vienu du nueiti supermarkete, suprantama, į moterų WC, tai kažkoks bernas išdurnino mano vaikiną. Bet kažkaip nu jei nėra tėčio, nu nesuvokiu, kaip aš savo vaikiną VIENĄ leisiu į vyrų WC. Mokykloje tai suprantu, ten niekur ir nedingsi, bet kitur...

Osvile, aš Emilijų kai kartu einu veduosi į moterų WC, bei jei būnam ir su Sofija, tai jis eina vienas į vyrų. Nieko tame blogo ir sunkaus nematau. Manau, 6 m. vaikas jau sugeba apsitarnauti, o be to jis berniukas, tad natūralu, kad jau turi keliauti ten, kur priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikiosaulute: 21 gegužės 2013 - 09:50
Zuikiosaulute, suprantama, kad apsitarnauja tokio amžiaus vaikinas. Mane neramina dėdės, esantys tame wc 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 21, 12:51)
suprantama, kad apsitarnauja tokio amžiaus vaikinas. Mane neramina dėdės, esantys tame wc 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi vienu nepaleidziu: arba einam i invalidu tualeta,arba i vaiko kambari, tiksliau tevu smile.gif Jei nera tokiu,i moteru wc. Kai tu pedofilu pilna visur, tai baisu vienus paleist.

xena, kaip Stepukas? As vaikams sutarkuodavau svoguno, ilasindavau lasa alyvuogiu aliejaus(kad nuimt svoguno astruma), suvyniodavau i marliuka ir ikisdavau i snerve keletui minuciu...Atkimsdavo nosi. Tik nereik piknaudziaut svogunu, bo jis astrus...Nors pramusa gerai visas slogas.Suaugusiam analogiskas variantas su cesnaku.
Atsakyti
Laba smile.gif
Tai jau dabar dviem frontais skaityt tenka doh.gif O FB ziuriu visos kaip nuo grandines paleistos plepa biggrin.gif
As tai neprisimenu nuo kada kieme viena buvau. Maza tai mane mama su vyresne sese siusdavo. Aisku tai nefasonas buvo su manim tusytis biggrin.gif Kriste, o name kai busit taigi tik geriau. Kiemas savas, kaimynystej gal vaiku bus gi. Nebepane kur kuriates, bet jei naujas koks kvartalas tai tikrai bus ir dauk. Pas mus kvartale 6namai (is 10 gyvenamu) po du vaikus. Tai kai jie visi susirenka tai vaiku darzelis smile.gif
Atsakyti
klana, aciu, kaip as pati pamirsau doh.gif
Stepukas lyg sveiksta, nors tempa vis dar yra bet bent prakvepuoja. uz tai an 38 doh.gif linksma dienele laukia
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 20, 14:14)
[Frau, Dovydas super, kad nenusileido rusų ir latvių komandoms biggrin.gif


Super komanda biggrin.gif Dovydas tik komandos narys ax.gif

Dovydas į kiemą eina, bet kaip jau rašiau, kiemas uždaras, vaikai susirenka iš dviejų namų bigsmile.gif
Atsakyti
sveikatytes Stepukui!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

pas mus ziema atejo...Nakti buvo +8...salta...Diena +22... Namuose temperatura, jei nejungt sildytuvo +14...Namo "privalumai" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 21, 10:51)
Zuikiosaulute, suprantama, kad apsitarnauja tokio amžiaus vaikinas. Mane neramina dėdės, esantys tame wc 4u.gif

Pagal tą patį principą, yra tetų, kurios gali vaikus pagrobti, tai tada mergaičių nereik leist vienų į moterų WC 4u.gif Na aš paleisdama irgi apie tai galvoju, bet pasakau vaikinui, kad jei kas rėktų kaip skerdžiamas ir jei po 3-5 min. neišeis, tada aš užeisiu biggrin.gif Praktikos jau yra apsilankant vyrų tulike, tad dar kartas mano orumo nenuleistų ant žemės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 05 20, 20:16)
As leidziu, ir visi cia aplink leidzia vaikus mazdaug nuo 5 m. i lauka vienus. Bet tada praktiskai stebejimo rezime. Jei tik nematau, arba saukiu, arba einu ieskoti. Kadangi kieme jauniausias, kitu tevu nebuna, tai maniskis ir nenori, kad as buciau. O kiemas visai nesaugus, ir masinos ir snukiai visokie. Amzinas galvos skausmas.


Aš taip pat išleidžiu. Tik ištisai einu žiūrėt per langą kaip ir tu,turi visada būti man ant akių bigsmile.gif Vaikų pas mus labai mažai,tai kartais visai vienas pabūna,kartais pats prieina prie kokių vaikų ir susipažįsta mirksiukas.gif
Aha dabar ne tik čia reikia skaityti,bet ir FB 4u.gif
Atsakyti
o čia, pasirodo, dar gyvos diskusijos biggrin.gif
Dėl noro pirmauti - 6-erių metu krizės reiškinys, rodos, Zuikiosaulutė apie tai minėjo. Nors kai darželyje Agatai darė brandos testą, ji vienintelė iš visos grupės save nupiešė kopėčių viršuj, tai rodo, kad siekia pirmauti ir kad labai savim pasitiki, kiti vaikai nupiešė save per kopėčių vidurį ar net žemai.
Dėl kiemo - jei būtų aplink vaikų, tikrai leisčiau, bet pas mus vieni pensininkai, be to, mes visi draugiškai keturiese mėgstam eiti pasivaikščioti į Kalvarijų parką Kryžiaus keliais wink.gif Arba Agata su MB vakarais dviračiais varinėja į visur kur tik užsimano. Man atrodo, kad tokio amžiaus vaikams dar tikrai svarbu būti su suaugusiaisiais, o jei ir dabar kartu būsim su jais, gal dar ir ilgiau tas įprotis išliks.
Maniškė vakar parėjo su 38 tempa ir sloga verysad.gif Nesuprantu, kas čia dar per virusai vaikšto. Tik kad tempos nemušiau, išsimiegojo, iš ryto dar buvo 37,2, dabar visai nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurytė: 23 gegužės 2013 - 14:07
Kaip papult pas mus i FB? Paskyra turiu.
Atsakyti
QUOTE(picea @ 2013 05 23, 14:30)
Kaip papult pas mus i FB? Paskyra turiu.

Parašyk į až Zuikio saulutei, ji tave įtrauks smile.gif
Atsakyti