Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 20, 10:01)
Na o maniškis labai nori eiti į lauką vienas, bet man baisu  blush2.gif  Bo nei per vieną langą jo nematyčiau, nes į stadiko pusę medžiai užstoja, o žaidimų aikštelė toliau nuo mūsų namo irgi nieko nesimato..... doh.gif  O kai daugiaubučių kiemai visi vienodi ir atrodo tęsiais begalybę, baisu, kad nenublūdydų paskui.... O beto kai tiek daug dabar tų kalbų apie pedofilus, dar ir dėl to labai baugu  verysad.gif  Kiek aš prisimenu, 6 metų mes jau vieni laukan bėgdavom.... Na, bet laikai gal kiti buvo na ir mes gal kitokie buvom nežinau.... Ai aš išvis gal per daug visokių baimių turiu  doh.gif

Vygantas taip pat eitų vienas, bet man kaip ir tau neramu, taigis vakare po darbo pavalgau vakarienę, aš pasiimu kokią knygą ir einu su juo laukan, grįžtam namo apie 9. Taigi, suderinu du dalykus, ir vaikas saugiai žaidžia lauke, o ir aš po visą dieną sėdėjimo biure pakvėpuoju grynu oru smile.gif.
Kulverstuke, tu parašyk zuikio saulyte až savo emailą ar vardą pavardę, kad tave įtrauktų į vasarinukų FB.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 20 gegužės 2013 - 13:00
AU vaikai negali be tevu niekur eit (iki 12kos metu)...Kai gyvenom bute, eidavau kartu su jais i zaidimu aiksteles, nes jos truputi toliau nuo namu...I parda, kuri buvo kt gatves pusej, neisleisdavau...Savininke irgi mus pazinojo, buvo kelis kartus,kad nusileidau i parda be pinigines lotuliukas.gif dave prekes, veliau atnesiau pinigus.Smagu taip...
Dabar gyvenam name, tai bernai bando kartais nubegt pas kaimynus...As neleidziu ju vienu...Kai mano mazius toks komunikabilus, tai as bijau,kad koks nors prizadejes ka nors, nenusivestu...Adelis vienas neina iki zaidimu aiksteles, nors kelia zino. smile.gif

Atsakyti
Kulverstuke, aš viena jau į darželį važiuodavau septynias stoteles, nes Vilniuje augau. Ir juolab į mokyklą, po mokyklos, į muzikalkę per pusę miesto, sutemus, visaip. Apie kiemą tyliu, iki išnaktų biggrin.gif Dėl to dabar ir vedžioju visur už rankutės blush2.gif
Aš sūnų visad į moterų WC veduosi, dėl ko jau kartais iškyla niuansiukų ir net nežinau, kaip čia reiks elgtis toliau g.gif Nes kartą su sese pasiunčiau juos vienu du nueiti supermarkete, suprantama, į moterų WC, tai kažkoks bernas išdurnino mano vaikiną. Bet kažkaip nu jei nėra tėčio, nu nesuvokiu, kaip aš savo vaikiną VIENĄ leisiu į vyrų WC. Mokykloje tai suprantu, ten niekur ir nedingsi, bet kitur...

O dėl kiemo, labia nuo paties kiemo ir kontingento priklauso.

Frau, Dovydas super, kad nenusileido rusų ir latvių komandoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 20, 13:14)
Bet kažkaip nu jei nėra tėčio, nu nesuvokiu, kaip aš savo vaikiną VIENĄ leisiu į vyrų WC. komandoms biggrin.gif

į neįgaliųjų leisk smile.gif
Atsakyti
sveikos,

toks klausimas del to kiemo - kas nelidzia tas ir parasys kad neleidzia, o kas leidzia, to viesai nerasys, nes su naujais vejais baisu kad po to vaiku neatimtu doh.gif

is vaikystes patys geriausi prisiminimai kaip gerai kieme laika leidau, nuo 3 metu save viena kieme prisiminu.

mano maziuka tokia baisi sloga uzpuole - nei istraukt nepavyksta, vibrocilis tik valandai veikia. savo pienu su sauksteliu maitinu doh.gif kas zinot kokia viksminga priemone nosi "atkimst"?
Atsakyti
QUOTE(xena @ 2013 05 20, 14:42)
sveikos,

toks klausimas del to kiemo - kas nelidzia tas ir parasys kad neleidzia, o kas leidzia, to viesai nerasys, nes su naujais vejais baisu kad po to vaiku neatimtu  doh.gif

is vaikystes patys geriausi prisiminimai kaip gerai kieme laika leidau, nuo 3 metu save viena kieme prisiminu.

mano maziuka tokia baisi sloga uzpuole - nei istraukt nepavyksta, vibrocilis tik valandai veikia. savo pienu su sauksteliu maitinu  doh.gif kas zinot kokia viksminga priemone nosi "atkimst"?

Na nemanau, kad nuo parašymo tuoj pat vaikus ir atims. Netolimame kieme 6, 8 ir 9 metų vaikų kompanija gal kokius dvejus metus vieni po kiemą ištisom dienom trinasi. Murzini, alkani... Dviejų tėvai nuolat 'komoje', vaikai nerūpi. Kaimynai žino visą tą situaciją, policija gi važinėjasi, bet niekas nieko nedaro.
Atsakyti
QUOTE(xena @ 2013 05 20, 13:42)
sveikos,

toks klausimas del to kiemo - kas nelidzia tas ir parasys kad neleidzia, o kas leidzia, to viesai nerasys, nes su naujais vejais baisu kad po to vaiku neatimtu  doh.gif

is vaikystes patys geriausi prisiminimai kaip gerai kieme laika leidau, nuo 3 metu save viena kieme prisiminu.

mano maziuka tokia baisi sloga uzpuole - nei istraukt nepavyksta, vibrocilis tik valandai veikia. savo pienu su sauksteliu maitinu  doh.gif kas zinot kokia viksminga priemone nosi "atkimst"?

manau perdedi su atėmimu smile.gif
Aš taip pat lakstydavau nuo mažumos, bet tada kiti laikai buvo smile.gif Bet tėvams irgi patampydavo nervų, nes pvz. mano brolį labai traukdavo Marijampolė, tai su triratuku į ją važiuodavo, vieną kartą, jau taip ne vieną kilą buvo nuvažiavęs keliu, na bet tais laikais viena kita mašina pravažiuodavo, o dabar net kieme atsiranda bepročių, kurie pralekia tikrai ne 20km/h greičiu. Man jau turbūt senatvinė paranoja, todėl ir saugau taip smile.gif
Sveikatėlės mažajam, nieko patarti negaliu.
Atsakyti
anksciau kiti laikai buvo...ir mes kieme iki sutemu budavom, ir is mokyklos pirmokai pareidavom...Kai pakalbu su cionainais australais, musu bendraamziais, tai ir jie taip augo.Bet sita karta, visai kitokia...Plius ir istatymai "patobulinti" doh.gif Jei vaiko vieno negali palikt namuose, jei jam nera 12kos metu.Absurdas... Tai kokiais imbicilais juos daro? Psichologai jau dabar uz galvu susieme, nes sitos kartos vaikai nemokomi atsakomybes, uz save pastovet.. Jie laukia kol suauge viska uz juos padarys. doh.gif Net mazyciu konfliktu nemoka issprest, tuoj bega skustis ir ieskot pagalbos...Mokykloj moko,kad jei kas nors musa, eit pasakyt mokytojai arba direktorei,bet nesigint...Pipiec.
Papildyta:
QUOTE(Ramziukė @ 2013 05 20, 17:52)
Na nemanau, kad nuo parašymo tuoj pat vaikus ir atims. Netolimame kieme 6, 8 ir 9 metų vaikų kompanija gal kokius dvejus metus vieni po kiemą ištisom dienom trinasi. Murzini, alkani... Dviejų tėvai nuolat 'komoje', vaikai nerūpi. Kaimynai žino visą tą situaciją, policija gi važinėjasi, bet niekas nieko nedaro.

ramziuke, tai prekiautojams vaikais tokiu asocialiu seimu vaiku nereik...Jie pinigus moka uz grazius, protingus vaikucius... Vienas vaikas UK parduodamas uz 50 000 svaru.Na, sumos varijuoja nuo vaiko isvaizdos ( blondinas, melynakis,kalbantis angliskai-brangiau)...Viskas legaliai..Vaikus atimineja is normaliu seimu,o ne is bomzu..
Atsakyti
As leidziu, ir visi cia aplink leidzia vaikus mazdaug nuo 5 m. i lauka vienus. Bet tada praktiskai stebejimo rezime. Jei tik nematau, arba saukiu, arba einu ieskoti. Kadangi kieme jauniausias, kitu tevu nebuna, tai maniskis ir nenori, kad as buciau. O kiemas visai nesaugus, ir masinos ir snukiai visokie. Amzinas galvos skausmas.
Atsakyti
Sveikutes, as leidziu viena, praeitais metais irgi leidau. Bet ir musu kiemas, nei masinos, saygoma teritorija ir daug tu vaiku. As va dabar galvoju kaip cia bus kai name gyvensim, pripratus su draugais, o dabar viskas keisis...
Atsakyti
Labas rytas,
Reiškias ne aš viena bijau... blush2.gif Pas mus vaikai vieni maždaug trečiokai, ketvirtokai tik laksto, bet Paulių labai traukia vyresni vaikai, tie aišku be tėvų tai ir jis nori, o aš neleidžiu, tai tebka pasipykti mažumėlę dėl to doh.gif

QUOTE(regal @ 2013 05 20, 13:58)
Kulverstuke, tu parašyk zuikio saulyte až savo emailą ar vardą pavardę, kad tave įtrauktų į vasarinukų FB.

Ačiū regal už rūpestį, aš jau priimta thumbup.gif
Atsakyti
As vyresneli anksciau pradejau leisti, o Viktorija gal nuo kokiu 5.5 tik. Masinu pas mus yra, bet kiemas labiau uzdaras, ir yra su kuo zaisti.
Atsakyti