Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

O man atrodo, kad čia daugiau pirmagimių bruožas, Mikas nesukčiauja, bet Jonas nori visada būti Nr.1
Atsakyti
QUOTE(mamose @ 2013 05 17, 23:12)
O man atrodo, kad čia daugiau pirmagimių bruožas, Mikas nesukčiauja, bet Jonas nori visada būti Nr.1

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Adelis irgi sukcius nemenkas,o Adamukas moka pralaimet smile.gif Nuryja karciai pralaimejima, nuliusta, bet nekelia skandalu ir mustyniu,kaip Adelis.Manau,kad antri, treti vaikai kitokie nei pirmagimiai: jiems viskas lengviau smile.gif
Atsakyti
Kostas irgi sukčiauja, kad laimėtų. Dabar bent supranta, kad tai yra negražu. O anksčiau be jokio sąžinės graužimo. Arba geriau neina į kiemą, jei negali ten tuo metu vadovauti. Pasako, kad ten visi durniai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 17, 16:05)
O čia jau visai neblogai gyvenime su toia savybe biggrin.gif

Kažkaip dar net nemąsčiau apie to bruožo panaudojimą ateityje. Pliusas tai ar minusas negaliu dabar paskyt. Galbūt tai pirmagimių, o gal ir berniukų bruožas. Faktas, kad labai dažnai dėl to pirmavimo reikia aiškinti, aiškinti ir aiškinti, nes mažesnė sesė irgi ne "pėsčia" biggrin.gif

Picea, paskutiniai du sakiniai pas mus viens prie vieno biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramziukė: 18 gegužės 2013 - 17:24
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(klana @ 2013 05 14, 03:10)
sveikos 4u.gif
tik ar visos turi susikure paskyras FB? man tai butu patogiau FB is tikruju.Nes daznai skaitau is telefono, tad  FB man patogiau.SM paskaitau, o atsakyt nepatogu  ax.gif



Deja, aš neturiu ir nenoriu turėti ax.gif Taigi nors retai, bet liksiu čia


QUOTE(rasiukass @ 2013 05 15, 10:56)

Turiu klausimą visoms, ar dengiate vaikams dantis silantais? Viliui prasikalė du krūminiai, vakar su mažuoju buvau pas dantistę ir užklausiau pas ją, tai ji prieš silantus, sakė savo vaikams nedengia ir nedengs kitiems, kokia Jūsų nuomonė?


Dovydui tik pirmas dantis kalasi, bet dengsiu


Nu kažkokia nesąmonė, Dovydas ir vėl serga. Temperatūros neturi, bet vėmė tris kartus, nevalgė visą dieną ir buvo žvėriški pilvo skausmai doh.gif O lauke toks oras doh.gif


Tiesa nepasigyriau, prieš dvi savaites buvo vaikų turnyras Klaipėdoje, tai mūsų komanda tarp aštuonių komandų (dalyvavo dvi komandos iš Rusijos, penkios iš Latvijos ir mūsų vaikai) tapo čempionai. Tai buvo dovana mamyčių dienos proga biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

FRAU fainą dovaną gavai mirksiukas.gif

Paulius šeštadienį apsislogavo ir aišku iškart kosėjimas prasidėjo doh.gif Nes pas mus taip jau yra, sloga+kosulys, niekada nebūna tik slogos arba tik kosulio, na dar kartais gerklės skausmas prisideda doh.gif Savaitgalį bandėm pasigydyti, šiandien išvedžiau į daržą. Ot kartais tie karščiai būna ne į gerą, sukaista, sušyla, paskui vėjukas koks "mažiukas" truktelna gerai ir jau snarglys panosėj doh.gif

Aš su savo klausimais nerimstu blush2.gif Merginos ar jau eidžia vaikus vienus į lauką? Čia daugiau klausimas gal toms kurios daugiabučiuose gyvena. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulverstuke: 20 gegužės 2013 - 08:06
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 20, 09:05)
Aš su savo klausimais nerimstu  blush2.gif  Merginos ar jau eidžia vaikus vienus į lauką? Čia daugiau klausimas gal toms kurios daugiabučiuose gyvena. rolleyes.gif

neleidžiu, Urtė ir nenori, nebent su vyresne kaimynų mergaite išeina iki aikštelės už trijų namų.. bet kai sukiojasi vsokie girtuoklai aplink, tia kažkaip ir man nedrasu.. arba kai pasakojo, kad prieėjo kažkoks jaunuolis ir labai norėjo pasupti Urtę.. kiba pedofials... tia sakau - ne, pabus dar viena, prisibus, o dabar kol galiu - einam į lauką abi.


Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 20, 08:05)

Aš su savo klausimais nerimstu  blush2.gif  Merginos ar jau eidžia vaikus vienus į lauką? Čia daugiau klausimas gal toms kurios daugiabučiuose gyvena. rolleyes.gif

Aš išleisčiau abu, bet kad nei vienas neeina, pas mus kieme mokykla su uždara teritorija, galėtų sau važinėtis dviračiais, aš pro balkoną pasidairyčiau, bet vieni neeina, o savaitgalį pas tėvus Vilniuje vieni buvo lauke, bet ten naujų daugiabučiu kvartalas, kieme įrengtos aikštelės, tai ir veiklos yra, ir pro lodžijos langus mato mane, atbėga kai nori, tai taip smagu buvo, klausiau gal ir namie eisite jau vieni - sakė ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 20, 08:05)
Aš su savo klausimais nerimstu  blush2.gif  Merginos ar jau eidžia vaikus vienus į lauką? Čia daugiau klausimas gal toms kurios daugiabučiuose gyvena. rolleyes.gif

Pas mus tai kiemo nėra, tiesiai į gatvę.. Vakar ryte abu su broliu išleidom į Senamiesčio krautuvę bulvių, pirmą kartą. Kelio 5 min., pardavėja juos pažįsta. Na ir puikiai, parnešė biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikai tai neina patys. Pabūna kai reikia namo trumpam užlėkti, bet ne ilgiau 5 min. Sode tai net nereikia jų žiūrėti, nors terotorija ir atvira, bet iš sklypo ribų neina
Atsakyti
Na o maniškis labai nori eiti į lauką vienas, bet man baisu blush2.gif Bo nei per vieną langą jo nematyčiau, nes į stadiko pusę medžiai užstoja, o žaidimų aikštelė toliau nuo mūsų namo irgi nieko nesimato..... doh.gif O kai daugiaubučių kiemai visi vienodi ir atrodo tęsiais begalybę, baisu, kad nenublūdydų paskui.... O beto kai tiek daug dabar tų kalbų apie pedofilus, dar ir dėl to labai baugu verysad.gif Kiek aš prisimenu, 6 metų mes jau vieni laukan bėgdavom.... Na, bet laikai gal kiti buvo na ir mes gal kitokie buvom nežinau.... Ai aš išvis gal per daug visokių baimių turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2013 05 20, 09:55)
Mano vaikai tai neina patys. Pabūna kai reikia namo trumpam užlėkti, bet ne ilgiau 5 min. Sode tai net nereikia jų žiūrėti, nors terotorija ir atvira, bet iš sklypo ribų neina

Sode gerai thumbup.gif Maniškiai pripratę vasarą sode gyventi, ta itaip ilgisi lauko, teks visą vasarą eiti į darželį, tik rugpjūti kažką mastysime, nes nedirbs darželis, o į kitą aš nenoriu vesti
Atsakyti