Įkraunama...
Įkraunama...

Vasarinukų namučiai

aš tai būsiu ir FB ir čia, - nenoriu nieko nebežinoti apie xeną, Osvilę, etc. 4u.gif
Atsakyti
xena, atsisveikint nereik schmoll.gif schmoll.gif (gal vis delto susikurtum paskyra FB,kad kokios ) mirksiukas.gif

Mano Adelis trindavo akis, seilindavo pirstus ir trindavo akis.Nuvedem pas gydytoja , ta sako alergija...Sakau kokia dar cia alergija???Pradejau stebet,kad kai diedas maudo vaikus, Adelis po to tas akis ir trina.Pasirodo,kad kai plauna galva, patenka chloruotas vanduo i akis ir dirgina. Dabar mano dickis maudosi su goggles lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir trynimai akiu pasibaige..As,kai tik atvaziavau i AU, maniau uzsikasysiu galva, nu taip niezejo...Isbandziau visus organinius sampunus, niekas nepadejo...Galu gale vienos pardos pardaveja (man kaip pastoviai klientei) sako: ne sampunuose cia esme, vandeny...Pabandykit galva plaut su lietaus vandeniu...Aga, pabandyk,kai as gyvenau bute lotuliukas.gif po geru metu priprato organizmas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klana: 16 gegužės 2013 - 10:21
QUOTE(Osvile @ 2013 05 16, 09:37)

Rasiukass, oi, penicilinas...
Nors mano vyriškis nuskausminamiesiems doh.gif  Pradedant aspirinu, ibumetinu ir t.t.. Labai "mielas" patyrimas su anafilaksiniais šokais. Laukiam gydytojų konsiliumo, gulsis tyrimams, gal kažką visgi galima, nu nes... pyp.

Sunku kai vaistai sukelia alergiją, reikia būt labai atsargiems
Penicilino grupės populiarūs antibiotikai, bet man pavojingi. Taip pat negaliu pelėsinio sūrio, iš kart pajaučiu jei supelijo duona, ar pas ką nors namuose yra pelėsio
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2013 05 16, 09:44)
aš tai būsiu ir FB ir čia,  - nenoriu nieko nebežinoti apie xeną, Osvilę, etc. 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi būsiu čia ir būsiu FB jei kas mane pakvies blush2.gif
Nereikia atsisveikinti ir niekur bėgti, kai nori visur gali suspėti lotuliukas.gif

Pas Paulių vakar darže buvo šeimos diena, tiksliau šeimos sporto šventė thumbup.gif Smagiai prisidūkom... maniškis tik pralaimėt nelabai moka, tai buvo net ir ašarų... Tiesa tai buvo kaip ir projekto "Sportuojanti šeima" finalas, nes nuo kovo pradžios iki vakar kiekvieną trečiadienį po darbo su savo išdykėliu keliaudavom į kūno kultūros pamoką, kurią vesdavo ta pati, darželio kūno kultūros pedagoge thumbup.gif

O beje ar jūsų vaikai kai žaidžiate įvairius žaidimus moka pralaimėti?
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2013 05 16, 14:12)
Aš irgi būsiu čia ir būsiu FB jei kas mane pakvies  blush2.gif


O beje ar jūsų vaikai kai žaidžiate įvairius žaidimus moka pralaimėti?

Gal čia vasarinukų bruožas? nes Vilius irgi nemoka pralaimėti schmoll.gif
Atsakyti
osvile, rasiuk verysad.gif verysad.gif siaubelis....As alergiska, tik lidakainui(bet jis jau nebenaudojamas del dideliu alergiju)...Penicilinas manes neveikia blink.gif Gerai,kad zaraza k zaraze nepristayot lotuliukas.gif

Kulverstuke, geras klausimas...Maniskis nemoka pralaimet...tuoj asaros arba kumsciai paleidziami...Nors kiek pastebejau jo bendraamziai- tas pat...Tas ego taip iskeltas doh.gif ir prie to,manau, prisideda ir tevai lb daug su savo kalbom: "tu turi but geriausias"ir t.t...Sian girdejau,kaip Adelio klasioke mama bare,kad jin per 3 menesius nepasistumejo skaityme i prieki doh.gif o kur jai stumetis,kai ji viena geriausiai skaitanciu klasej...Bet, matai, lentelej ne pirma doh.gif
Sian Adelis parsinese is direktores pagyrima uz gera rasyma, tai diedas tuoj pinigus bruka, mol direktore apdovanojo pagyrimu, tai as apdovanosiu pinigine premija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 16, 14:48)
Gal čia vasarinukų bruožas? nes Vilius irgi nemoka pralaimėti  schmoll.gif

drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
Emilijui pralaimėjimas irgi labai labai skaudu. ir nors aiškinantis, viską supranta, bet skaudu būna iki širdies gelmių doh.gif

Niekas neikur nedingsta, o šiaip, Osvile, galiu suprasti tavo aleriją FB, nes aš tokią turiu Nokia'oms ir Mercedes'ams 4u.gif O be FB nebegaliu, tiek draugų užsienyje, kai kuriuos tik taip vėl susiradau praėjus daug metų po studijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2013 05 16, 09:37)
Xena, nebėk niekur, galėsime dviese kalbėtis biggrin.gif  Štai, ir rasiukass palaikys kompaniją.
Aš per tiek metų visgi pamilau SM, tiek visko čia patyriau, mano kompanjonė patapo. Tikrai nesiruošiu mestis į kažkokį FB, kurio iš principo nevirškinu. Geriau jau rečiau pasisakyti, bet visgi čia man gera. Čia buvo mano nuomonė lotuliukas.gif

Rasiukass, oi, penicilinas...
Nors mano vyriškis nuskausminamiesiems doh.gif  Pradedant aspirinu, ibumetinu ir t.t.. Labai "mielas" patyrimas su anafilaksiniais šokais. Laukiam gydytojų konsiliumo, gulsis tyrimams, gal kažką visgi galima, nu nes... pyp.

nu ką gi mes su tavim čia tokio pakalbėsim, ko lvjc ar skype neapkalbejom biggrin.gif
beje del lvjc,mums vadove savavaliskai perkele repeticijas i vakarus iki metu pabaigos. kad ir kiek ginciojomes, nieko nnusileeido, tik valanda pavelino. mes visi perpyke ir kt. metais vaiku i sokius neleisim biggrin.gif
Agne uzrasiau i perklausa i liepaiciu chorinio dainavimo m-kla parengiama grupe, ji spyriojasi kad neis, bet gal cia tik mane taip erzina.
as FB ne tai kad nevirskinu, bet nebenoriu daugiau tokioj pelkej iklimt, kai namai netvarkyti, vaikai nemaitinti, o mama BENDRAUJA. todel fb paskyros ir nedarau. daug draugu uzsieny, daug ir Vilniuje su kuriais nesusitinku, bet nemanau kad zinojimas visko apie visus labai santikius pagerina. man va kaip tik reik laiko rast, kad su svarbiais man gyvais draugais gyvas rysis nenutruktu, t.y. susitikti paplepti pakankamai daznai, kad nereiketu susitikus vaiku vardu primint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2013 05 16, 15:48)
Gal čia vasarinukų bruožas? nes Vilius irgi nemoka pralaimėti  schmoll.gif

Matomai kad tiesiai į taikinį pasakyta drinks_cheers.gif Rokas irgi niekada nepralaimi. Sukčiaut net moka, kad tik PIRMAS būtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramziukė: 17 gegužės 2013 - 13:43
QUOTE(Ramziukė @ 2013 05 17, 14:42)
Sukčiaut net moka, kad tik PIRMAS būtų biggrin.gif

O čia jau visai neblogai gyvenime su toia savybe biggrin.gif
Atsakyti