Įkraunama...
Įkraunama...

Mano mažojo Linučio gimimo stebuklas

Nuostabu! susigraudinau ir as cray.gif
Sveikinimai smile.gif
Atsakyti
gretusiu, labai siltas pasakojimas, aciu! Padrasinanti tavo istorija del tos meiles padvigubejimo wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
iš tiesų, mamos meilė ne dalinasi, o auga wub.gif wub.gif Graži istorija wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija wub.gif wub.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už Jūsų šeimą...
...už Tave..., kad atėjo Ramybė...Pilnatvė...
Nuoširdžiai...
wub.gif
Atsakyti
Kaip nuostabiai aprašytas gimdymas. wub.gif Irgi žliumbiu biggrin.gif
Atsakyti
pati paciausia istorija, kokia kadanors skaiciau wub.gif cray.gif cray.gif cray.gif
sekmes jusu seimai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai graziai ir jausmingai aprasyta 4u.gif
Santarves ir sveikatos Jusu visai seimai 4u.gif
Atsakyti
wub.gif labai grazi istorija wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Taip , meile dvigubeja .... wub.gif
Ir tiesa, kad vaikai turi buti LAUKIAMI, turbut tas mano 2x stipresnis laukimas padejo nugaleti gyd. hipotezes ir pavyko prisisaukti vaikeli...
nuosirdi,atvira ,ir labai grazi istorija.Aciu kad pasidalinat ja su mumis.

Tik man labai smalsu, koks tas zenklas siustas D. kad jau,kad gali/turi/sugebi buti dvieju vaikuciu mama,ir kad jis jau yra ? wub.gif Pranasiskas sapnas, ar kazkas tokio? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2013 08 19, 23:05)
Tik man labai smalsu, koks tas zenklas siustas D. kad jau,kad gali/turi/sugebi buti dvieju vaikuciu mama,ir kad jis jau yra ?  wub.gif  Pranasiskas sapnas, ar kazkas tokio?  wub.gif

Mieloji, tai jausmas, nezmoniskas noras tureti kudikeli. Man tai buvo zenklas, nes iki tol, pasikapscius sirdyje, be gedos jausmo pripazinau - nenoriu. Dukrele jau savarankiskejo, ramiai miegojo, as ruosiausi grizti i darba, be proto bijojau gimdymo. Nenorejau, ir tai atvirai sau ir vyrui pripazinau.

Ir po tos maldos vakare supratau, kad jis jau laukia musu... wub.gif
Atsakyti