Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

Patarkit koki dvirati is sportdirect rinktis 8 metu vaikinukui??

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iloiva26: 19 balandžio 2013 - 15:34
poster_offtopic.gif Ieškojau kodų unserekleine el. vaistų parduotuvei, neradau. Bet radau kitoms parduotuvėms wink.gif

http://www.gutschein...neapotheke.html <- galima įtraukti į pirmąjį temo psl, kur pas Vokiečius kodų ieškotis... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witutes: 19 balandžio 2013 - 15:47
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 04 19, 14:18)
Kaip Jums pavyksta issiversti su google, na tokias pievas vercia  doh.gif  doh.gif
Gavau laiska is parduotuves dabar ir visai nieko nesuprantu ka parase  doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  angel_sadangel.gif

Man dar patinka išsiversti į rusų kalbą, visad tiksliau išverčia. Naudojuos tarkim translate.ru smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 19 balandžio 2013 - 16:13
merginos, perkant PL kur tik lenkiška sąskaita, tai jau tarptautinis pavedimas būtų, kur apie 90lt kainuoja, taip? g.gif
Atsakyti
Ar šiandien nieks neperka E5?

Beje, atsilaisvino kelnytes , kurias cia visos pirkom,
gal dar kuri liko neužsiprekinusi ? biggrin.gif
DYDIS 12-14

http://www.everythin...rs-p-14567.html
Atsakyti
Pabusiu ta bjaurioji blush2.gif
Cia tik mano pastebejimas del trukstamos prekes kurios negavau is e5p unsure.gif cia suprantu kad nuostolis tik mano ir su niekuo nesiruosiu dalintis, tik vienos besijungiancios nares pasakymas atsiimant prekes ir pinigelius uz preke kurios negavom nustebino blink.gif blink.gif blink.gif kazkada pirkau su kita moterim tai irgi prekes nebuvo, bet ar atgavo pinigus nezinau blink.gif doh.gif blink.gif blink.gif visikai nesistebiu kad neliko mergaiciu kurios daro uzsakymus ir nori kazka priimti verysad.gif
Vis atsimenu Meskiaus HM tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 19 balandžio 2013 - 17:20
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 19, 18:16)
Pabusiu ta bjaurioji  blush2.gif
Cia tik mano pastebejimas del trukstamos prekes kurios negavau is e5p  unsure.gif  cia suprantu kad nuostolis tik mano ir su niekuo nesiruosiu dalintis, tik vienos besijungiancios nares pasakymas atsiimant prekes  ir pinigelius uz  preke kurios negavom  nustebino  blink.gif  blink.gif  blink.gif  kazkada pirkau su kita moterim tai irgi prekes nebuvo, bet ar atgavo pinigus nezinau blink.gif  doh.gif  blink.gif  blink.gif  visikai nesistebiu kad neliko mergaiciu kurios daro uzsakymus ir nori kazka priimti  verysad.gif 
Vis atsimenu Meskiaus HM  tongue.gif  tongue.gif

kodėl iš karto neigiamai vertinat žmones? rolleyes.gif tarkim aš niekas nieko nepirkau iš e5p ir neįsivaizduoju tvarkos...pirkau crocs, TBS,mothercare..gap..tik su crocs buvo nesklandumų ir visad bėdos buvo išsprendžiamos rolleyes.gif
Nepatingėkit tiesiog normaliai pasakyti narėms kaip būna...juk nebūtinai žmonės piktybinaii būna..o klausimai kyla iš nežinojimo wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 19, 19:29)
kodėl iš karto neigiamai vertinat žmones?  rolleyes.gif  tarkim aš niekas nieko nepirkau iš e5p ir neįsivaizduoju tvarkos...pirkau crocs, TBS,mothercare..gap..tik su crocs buvo nesklandumų ir visad bėdos buvo išsprendžiamos  rolleyes.gif 
Nepatingėkit tiesiog normaliai pasakyti narėms kaip būna...juk nebūtinai žmonės piktybinaii būna..o klausimai kyla iš nežinojimo wink.gif  4u.gif

neigiamai nevertinu nieko mirksiukas.gif tik manau kad nuo tokiu dalyku ir prasideda nenorejimas priimti i koperacija smile.gif jeigu zmogus net nepasidomi ar kazkam liko nuostolis smile.gif kooperuotis visada norinciu buna biggrin.gif biggrin.gif bet kaip kazko neideda nelabai kam ir rupi smile.gif nieks nesako kad pinigu negrazins nes to ir as nezinau ax.gif kazkada suzinosiu biggrin.gif cia ne kazkam adresuoju mirksiukas.gif bendras pastebejimas 4u.gif
O apie koki klausimo kilima jus rasot g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 19 balandžio 2013 - 17:42
QUOTE(dziulike @ 2013 04 19, 14:42)
aciu, o su seb mylimiausia turbut neina is ten pirkti, ane?

galima su mylimiausia
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 19, 18:37)
neigiamai nevertinu  nieko  mirksiukas.gif 
O apie koki klausimo kilima jus rasot  g.gif  4u.gif

na Jūsų nustebimas smile.gif "tik vienos besijungiancios nares pasakymas atsiimant prekes ir pinigelius uz preke kurios negavom nustebino blink.gif blink.gif blink.gif kazkada pirkau su kita moterim tai irgi prekes nebuvo, bet ar atgavo pinigus nezinau blink.gif doh.gif blink.gif blink.gif "

duodu 100% kad ir aš to paties paklausčiau biggrin.gif bet stengiuosi visad pati pirkti, kad nepridaryt rūpestėlio kitoms ax.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 19 balandžio 2013 - 18:04
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 19, 20:00)
na Jūsų nustebimas smile.gif "tik vienos besijungiancios nares pasakymas atsiimant prekes  ir pinigelius uz  preke kurios negavom  nustebino  blink.gif  blink.gif  blink.gif  kazkada pirkau su kita moterim tai irgi prekes nebuvo, bet ar atgavo pinigus nezinau  blink.gif  doh.gif  blink.gif  blink.gif   "

duodu 100% kad ir aš to paties paklausčiau  biggrin.gif  bet stengiuosi visad pati pirkti, kad nepridaryt rūpestėlio kitoms  ax.gif 
4u.gif

g.gif g.gif ar mes susikalbam g.gif 4u.gif tai cia as ir klausiau ar pinigelius atgavo smile.gif ir pirkau pati , rupesteliu niekam nepridariau mirksiukas.gif mirksiukas.gif
o ko jus paklaustumet ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 19 balandžio 2013 - 18:17
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 19, 19:13)
g.gif  g.gif ar mes susikalbam  g.gif  4u.gif tai cia as ir klausiau ar pinigelius atgavo  smile.gif ir pirkau pati , rupesteliu niekam nepridariau  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif 
o ko jus paklaustumet  ax.gif

penktadienis doh.gif sorry jei kažką supainiojau blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti