Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 19, 12:07)
aaa, na supratau, vyras tik per paypal'ą gali susimokėt, o ten nepriima taip tai galvojau gal čia pagalbos rasiu  ax.gif

o tai jis paypal turi be kreditines? smile.gif
Atsakyti
merginos,gal uzmatet,kur ieskot tokiu uztiesalu lovai?
http://masinis.lt/vi...mpaign=Balandis
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 19, 13:06)
visada maisuose  mirksiukas.gif  4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
ups....
Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2013 04 19, 13:08)
o tai jis paypal turi be kreditines? smile.gif

su kreditine, bet neįkerta kaip ten mokėt reikai g.gif kai ebay perka sakė tiesiai kažkaip į paypal nukreipia mokėjimą, o kaip čia tai nežino blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birbiziukas: 19 balandžio 2013 - 12:16
Priminkite, prasau SD nuolaidos koduka dviraciams blush2.gif Neberandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 19, 13:18)
ups....
Papildyta:

su kreditine, bet neįkerta kaip ten mokėt reikai  g.gif kai ebay perka sakė tiesiai kažkaip į paypal nukreipia mokėjimą, o kaip čia tai nežino  blush2.gif  unsure.gif


taip pat - tik suvedi korteles nr, galiojimo data, varda pavarde moketojo ir koda is kitos puses mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 04 19, 13:07)
Tai čia, kaip supratau, ir norima kooperuotis tam vaikiškam 5 skirtingų dydžių kostiumėliui.

Jei kas darytu uzsakyma siems kostiumeliams,noreciau koperuotis.
Atsakyti
Gal galite priminti kaip su Mangooutlet ar būna kokie prekių papildymai? Koks nors galiojantis nuolaidų kodas yra?


Ar reikalinga kooperacija? Galėčiau parinkti 4u.gif


Ačiū friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 19, 13:21)
taip pat - tik suvedi korteles nr, galiojimo data, varda pavarde moketojo ir koda is kitos puses mirksiukas.gif

ačiū, pabandysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 19, 12:18)
ups....
Papildyta:

su kreditine, bet neįkerta kaip ten mokėt reikai  g.gif kai ebay perka sakė tiesiai kažkaip į paypal nukreipia mokėjimą, o kaip čia tai nežino  blush2.gif  unsure.gif

Man čia panašiau kaip mes mažam vaikui kartais pasakom, kad nežinom kaip įjungti kažką... su mintim, kad atstotų smile.gif aš čia juokais, neįsižeiskit smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Asstule @ 2013 04 19, 12:20)
Priminkite, prasau SD nuolaidos koduka dviraciams  blush2.gif Neberandu  doh.gif

RZA0505C20XW
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 04 19, 13:31)
Man čia panašiau kaip mes mažam vaikui kartais pasakom, kad nežinom kaip įjungti kažką... su mintim, kad atstotų smile.gif  aš čia juokais, neįsižeiskit smile.gif

nu gal ir taip smile.gif aš tai ten išvis nieko nesuprantu, man kiekvieną mygtuką reiktų parodyt cool.gif o čia dar kai neesi susidūręs tai gaila, kad ir tie keli litai prapultų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(EliSla @ 2013 04 19, 13:31)
RZA0505C20XW

Aciu 4u.gif
Atsakyti