Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(Murčikas @ 2013 04 19, 11:53)
na tokie priglude gerokai, gal biski ir kieti. dyziu praktiskai nepapildo, del to ir perka visos greitai, kai tik idedamos prekes, o is senesiu labai retai kada dar galima pagauti einamu dydziu.
Papildyta:
juk yra google vertejas, kodel neisvertus?

Kodėl mano užsakymas buvo atšauktas?Jei neprašė panaikinti, gali būti, kad jūsų kortelės išdavėjas atmetė mokėjimą.Prašome susisiekti su savo kortelės išdavėjas prieš bandant pateikti užsakymą dar kartą, siekiant išvengti dar panaikinimo.

na kaip ir aisku, kad nepraejo mokejimas, ar pingu pritruko, ar korta nepatiko, raso jusu issiaiskinti. arba bandykite kita korta uzsisakyti.

Murcikai, cia trafaretas uzklausimo. Pinigai rezervuoti pas mane. Ju pakako.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 04 19, 11:13)
Murcikai, cia trafaretas uzklausimo. Pinigai rezervuoti pas mane. Ju pakako.


o prekiu buvo daug tame uzsakyme? nes man buvo taip, padariau uzsakyma su 5 prekem, rezervavo suma, 1 prekes nebuvo, o gal isskaide siuntinius, ir nurasinet pradejo ne nuo tos sumos rezervuotos, o per nauja, ir pinigu nebuvo saskaitoje, ir mano uzsakymas buvo atmestas, nes negalejo nurasyti pinigu doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kazkas renka uzsakyma is E5P?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 19, 12:16)
o prekiu buvo daug tame uzsakyme? nes man buvo taip, padariau uzsakyma su 5 prekem, rezervavo suma, 1 prekes nebuvo, o gal isskaide siuntinius, ir nurasinet pradejo ne nuo tos sumos rezervuotos, o per nauja, ir pinigu nebuvo saskaitoje, ir mano uzsakymas buvo atmestas, nes negalejo nurasyti pinigu  doh.gif

kai pirkau, buvo. Bet ta pacia diena jos dingo. Ten dvi vienodos prekes. Gaudziau ilgiausiai, nes tai yra, tai nera.
Atsakyti
Renku uzsakyma is E5P prisijungite Alytus Vilnius y a.z.
Atsakyti
TBS surinkta 4u.gif
Atsakyti
gal kas Kaune pirksit iš aliexpress.com 4u.gif
Atsakyti
Merginos pasidalinkit, kas esat užsakinėję iš Tesco rūbus, kokioje pakuotėje teko gauti siuntinius, maišuose ar dėžėse? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 19, 11:49)
gal kas Kaune pirksit iš aliexpress.com  4u.gif

šiaip iš aliexpress nesikooperuoja niekas, nebent slot'as būna iš kelių prekių. Bet tada jungiatės prie konkrečios prekės, o ne prie aliexpress 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 04 19, 12:50)
Merginos pasidalinkit, kas esat užsakinėję iš Tesco rūbus, kokioje pakuotėje teko gauti siuntinius, maišuose ar dėžėse?  4u.gif


visada maisuose mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 19, 13:01)
šiaip iš aliexpress nesikooperuoja niekas, nebent slot'as būna iš kelių prekių. Bet tada jungiatės prie konkrečios prekės, o ne prie aliexpress 4u.gif

aaa, na supratau, vyras tik per paypal'ą gali susimokėt, o ten nepriima taip tai galvojau gal čia pagalbos rasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 19, 13:01)
šiaip iš aliexpress nesikooperuoja niekas, nebent slot'as būna iš kelių prekių. Bet tada jungiatės prie konkrečios prekės, o ne prie aliexpress 4u.gif

Tai čia, kaip supratau, ir norima kooperuotis tam vaikiškam 5 skirtingų dydžių kostiumėliui.
Atsakyti