Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(CaraMela @ 2013 04 25, 19:22)
Mamos, dėl Sportsdirecto pasiteirauti noriu.

Man prieš porą sav. atėjo siuntinys, viena dėžė buvo apgadinta - vieno krašto apačioje buvo visai nemaža skylė. Kurjerio klausiu - o tai man gi prekės galėjo iškristi. Sako, nu jo, galėjo. Sakau - ką daryt? O jis man - tai suskaičiuokit ko trūksta ir parašykit į SD. Va pas mus net važtarašty parašyta, kad dėžė transportuojant apgadinta, grąžins pinigus.
Nu akurat - kelių prekių nebuvo. Parašiau į SD, kad trūksta prekių (na ir kad dar vietoj vienos idėjo kitą). Tai atsiliepė po pusantros savaitės, atsiuntė užpildyti DHL formą, kad trūksta prekių:

"To investigate this issue, please kindly complete, sign and return the attached form with pictures of the packaging within 2 working days and we will aim for a swift response."

Bet tai aš tai tą dėžę išmečiau, kaip aš ją daba nufotkinsiu?? Ar yra kam buvus panaši situacija? Gal tos foto nebūtina, užtektų ir formos?

Visiškoj nevilty aš doh.gif

kita karta nufotkinkit ir prierasa padarykite prie paraso jog deze apgadinta rolleyes.gif

o dabar bandykite rasyti, jog pazeidimas buvo uzfiksuotas paciu kurjeriu ir net pazymeta tai pristatymo dokumentuose, kurie liko pas kurjerius. Nu ir tipo jie jums tu dokumentu dabar pateikti negali, tokia teise turi tik siuntejas (SD) ir pan. biggrin.gif

gal dar kokia musu mergaite turi kokia foto su pazeista SD deze bigsmile.gif rytoj as SD gausiu, tai galesiu jums padaryti skyliu ir pafotkint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 25 balandžio 2013 - 18:56
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 25, 19:50)
bigsmile.gif rytoj as SD gausiu, tai galesiu jums padaryti skyliu ir pafotkint  biggrin.gif



gal net daryti neteks.. lotuliukas.gif gal jau gausite pragraužtą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 25, 19:22)
o kainas gal kokias preliminarias pasake?
nu tai normalu, kad vienas zmogus visko isklausineja ir kitom perduoda. O ne 10 zmoniu skambineja ir klausineja kas/kodel/kada/kam  biggrin.gif ir jei renka, tai pateikia visa dominancia informacija.
Tai visos ir nusiplauna kai kazkoks rimtas reikalas bresta. Puikiausias pvz su demar batukais, kai visos tik aiskino kad labai reikia, o daryti uzsakyma nepasirase. Kadangi ir mano vaikui batuku zieminiu reikejo tai sekmadieni vaziavau deze pasiimti, o ketvirtadieni gimdyti  biggrin.gif deze 30 poru batu, 14 is ju su persiuntimu. Gerai, kad Murcikas dar sutiko padalinti vilnietem. Tad  ir i Gariunus vaziavau visu detaliu issiaiskinti bei tel paimti, ir skambinau uzsakymo derinti, ir vaziavau pasiimti, ir i pasta siuntinius veziau.
Man patinka aiskumas. Pati visas salygas aiskiai surasau, tuo ir is kitu tikiuosi  4u.gif

uzsakinejot demar batukus bigsmile.gif po kiek pora gavos? gal kitai ziemai irgi uzsakinesit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2013 04 25, 16:52)
Mamytes HELP!  Gap.eu man atsiunte ne ta svarkeli, kuri uzsisakinejau. Su grazinimu kaip ir viskas aisku, o del to svarkelio kurio neatsiunte sake skambint i ju duota telefona ir is naujo uzsisakyt. Dave si numeri: 8800 31368. As kiek skambinu tiek man nesujungia. Gal cia tik is tele2 negaliu prisiskambint?
Mamytes ar kam teko skambint? Ar siuo numeriu ir kaip sekes?


O valstybes koda pries numeriuka rinkote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 25, 19:06)
gal net daryti neteks..  lotuliukas.gif  gal jau gausite pragraužtą  lotuliukas.gif



tik reikia dar dhl juostos 4u.gif mano abi buvo apklijuotos blin dhl, knisa doh.gif tik gerai, kad antroje prekiu netruko. o del pirmos dar rasinejuos, parase tipo parasykit ko truksta ir vel tyla.
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 25, 19:22)
o kainas gal kokias preliminarias pasake?
nu tai normalu, kad vienas zmogus visko isklausineja ir kitom perduoda. O ne 10 zmoniu skambineja ir klausineja kas/kodel/kada/kam  biggrin.gif ir jei renka, tai pateikia visa dominancia informacija.
Tai visos ir nusiplauna kai kazkoks rimtas reikalas bresta. Puikiausias pvz su demar batukais, kai visos tik aiskino kad labai reikia, o daryti uzsakyma nepasirase. Kadangi ir mano vaikui batuku zieminiu reikejo tai sekmadieni vaziavau deze pasiimti, o ketvirtadieni gimdyti  biggrin.gif deze 30 poru batu, 14 is ju su persiuntimu. Gerai, kad Murcikas dar sutiko padalinti vilnietem. Tad  ir i Gariunus vaziavau visu detaliu issiaiskinti bei tel paimti, ir skambinau uzsakymo derinti, ir vaziavau pasiimti, ir i pasta siuntinius veziau.
Man patinka aiskumas. Pati visas salygas aiskiai surasau, tuo ir is kitu tikiuosi  4u.gif

o ar skaitet viska nuo pradziu apie batukus kai rase? ji tik pasiskambino pasidomejo, bet rinkti galutinai nesutiko, o paskaicius visa pokalbi suprastumet, kad cia bus siunciama ir laukiama pasiulymo su kainytem.Jei preliminaria kaina butu pasake tai senai jau visos zinotume
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 25, 20:18)
tik reikia dar dhl juostos  4u.gif  mano abi buvo apklijuotos blin dhl, knisa  doh.gif  tik gerai, kad antroje prekiu netruko. o del pirmos dar rasinejuos, parase tipo parasykit ko truksta ir vel tyla.



aš šią savaitę atgavau pinigus už tuos batus kur neįdėjo,, užsakymas buvo darytas 03,26 doh.gif doh.gif va kiek truko reikalas su jų 'greičiu' smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 25, 19:22)
o kainas gal kokias preliminarias pasake?
nu tai normalu, kad vienas zmogus visko isklausineja ir kitom perduoda. O ne 10 zmoniu skambineja ir klausineja kas/kodel/kada/kam  biggrin.gif ir jei renka, tai pateikia visa dominancia informacija.
Tai visos ir nusiplauna kai kazkoks rimtas reikalas bresta. Puikiausias pvz su demar batukais, kai visos tik aiskino kad labai reikia, o daryti uzsakyma nepasirase. Kadangi ir mano vaikui batuku zieminiu reikejo tai sekmadieni vaziavau deze pasiimti, o ketvirtadieni gimdyti  biggrin.gif deze 30 poru batu, 14 is ju su persiuntimu. Gerai, kad Murcikas dar sutiko padalinti vilnietem. Tad  ir i Gariunus vaziavau visu detaliu issiaiskinti bei tel paimti, ir skambinau uzsakymo derinti, ir vaziavau pasiimti, ir i pasta siuntinius veziau.
Man patinka aiskumas. Pati visas salygas aiskiai surasau, tuo ir is kitu tikiuosi  4u.gif

Ne, kainų ji nesakė, sakė tik kad bus pigiau nei parduotuvėse. Kiek pigiau, nepasakė. Manau galima suprast ir ją, nes ji juk nežino ko norėsim. Tepasakė, kad suformuluokit ko konkrečiai norit, atsiūsit, o mes pateiksim jums pasiūlymą. Kai skambinau, tuo metu ji kalbėjo kita linija su užsieniu, tai pokalbis nebu ilgas.
Žinoma, labai norėtūsi iš anksto kainas žinot, būtų aiškuma, o dabar pilnai mergaites supratu kad kyla klausimų. Bet, ką žinau tuo pasidalinau. Man svarbu pigiau nupirkti.
Atsakyti
Gal galėtų pasakyti perkančios, kokia dabar saugi pirkimo suma iš iherb.com? Tuos siuntimo 4$ irgi reikia į bendrą sumą pridėti?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 04 25, 19:44)
Tuos siuntimo 4$ irgi reikia į bendrą sumą pridėti?

atsakymas i klausima prie DUK pirmoje temos zinuteje wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 04 25, 20:18)
o ar skaitet viska nuo pradziu apie batukus kai rase? ji tik pasiskambino pasidomejo, bet rinkti galutinai nesutiko, o paskaicius visa pokalbi suprastumet, kad cia bus siunciama ir laukiama pasiulymo su kainytem.Jei preliminaria kaina butu pasake tai senai jau visos zinotume

Tikrai, aš irgi labai norėčiu iš anksto žinoti kainą, bet yra kaip yra. Galėsiu parinkti ir aš jeigu tiks persiuntimas, būnu Vilniuje karts nuo karto, galėčiau perduoti, iš bėdos ir kauniečiams galėsiu perduot jei batukus gautume greitai.
Bandom daryti bendrą sąrašą su norais, ryt perduodu mūsų pageidavimus ir laukiam kol sužinosim kainas (pasiūlymą persiūsiu kiekvienai sąrašo dalyvei kad įsitikintų jog nėra apgaulės smile.gif ). O jau po to spręsim ar mums apsimoka pasinaudot suteikta nuolaida. Juk mūsų niekas nevers pirkti batų už nepriimtiną kainą.
Sąrašas:
MAMA7411 http://www.pirmibata...aktines-basutes 22 d.
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 04 25, 13:32)
unsure.gif  na kolkas kelias dienas tik nesiojam, kojyte tai nekrypsta, o del isvaizdos, tai as vos gavus kazkaip pastebejau, kad jie tokie... nelabai kruopstaus darbo lyg butu, bet labiau viduje visokie odos atsilupinejimai, va apie kuriuos ir jus uzsiminet  g.gif Bet pamaniau vistiek nesimato, nesiojimui nepakenks, o pasirodo gali  unsure.gif  Man kilo mintis, ar tik ji neparduoda tokiu budu paskambinusiems, nekondicines prekes taip vadinamas  g.gif

Aš perku savo vaikams Šiauliuose tiesiai iš tos moteriškės smile.gif ji pati siuva tuos batus. Jie ir neatrodys kaip fabrikiniai smile.gif
Ji gana draugiška, tai tikrai sutiktų jei kas apsiimtų nufotografuot, jos gaminamą ir parduodamą avalynę smile.gif
Kainos basučių 45lt., o va kitų batukų kainų neatmenu.
Šios jos gaminamos http://www.pirmibata...-32-dydzio.html http://www.pirmibata...-25-dydzio.html
tokios http://www.pirmibata...-32-dydzio.html http://www.pirmibata...s/37-basut.html
Mums ortopedijos technikoj Kaune tokias pagamindavo, bet už trigubą kainą unsure.gif
Atsakyti