Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

Tai čia kinietiška parduotuvė, nereikalingi jokie dėdės, galima pačiai nusipirkti. Mes kalbėjom apie 6pm, iš ten be tarpininkų nenusipirksi.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 25, 17:19)
Tai čia kinietiška parduotuvė, nereikalingi jokie dėdės, galima pačiai nusipirkti. Mes kalbėjom apie 6pm, iš ten be tarpininkų nenusipirksi.



Oi tada ne taip supratau 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandet pirkt is adidas.co.uk ar neatmeta uzsakymo per tuki? raso, kad turi sutapt korteles adresas su pristatymo adresu, bet man praejo, rezervuoti pinigai, idomu ar neatmes g.gif
Atsakyti
sveikutes, gal galit patarti? uzsakinejau is ALIEXPRESS deklus telefonui ir kortelem ir uzrezervavo pinigus, bet rezerve parasyta alibaba.com nuskaiciavo, o cia radau jog alibaba.com yra apgavyku sarase. kaip dabar bus idomu
Atsakyti
Pasikartosiu su savo klausimu ax.gif gal matėt kur yra pirkti staliukų su daiktavdėžėm? Nežinau ar teisingai aprašiau...na, apčioje ar kur šone staliukų yra vieta daiktam sudėti ax.gif
Mano vaikinukas labai nori sėdėt prie stalo doh.gif tai pasodinus ant mažos kėdutės didelę pristūmusi, žaidžia su savo žaisliniu PC smile.gif Vaikui dar nei pusantrų metų nėra, kas bus toliau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2013 04 25, 16:42)
sveikutes, gal galit patarti? uzsakinejau is  ALIEXPRESS deklus telefonui ir kortelem ir uzrezervavo pinigus, bet rezerve parasyta alibaba.com nuskaiciavo, o cia radau jog alibaba.com yra apgavyku sarase. kaip dabar bus idomu

apgavikų sąraše iš pirmo puslapio alibabos su visokiais skaičiais. su alibaba.com viskas gerai, kaip ir su aliexpress.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 25, 14:43)
Mamukiai, kątik kalbėjau su tos įmonės atstove bigsmile.gif Jie gali parduoti didsenį kiekį fiziniams asmenims. Pasakė kad atsiūsčiau pavyzdžius, o jie pateiks pasiūlymą. bandom rinkti, ką mirksiukas.gif Kainų nežinau, bet manau pasiūlyme atsisipindės viskas, kaina tikrai turėtų būti mažesnė nei per perpardavinėtojus.
Galėčiau rinkti ir aš, bet esu iš provincijos, daugumai reiktų persiūsti...gal kokia vilnietė ar kaunietė geriau g.gif
Dabar turiu išvykti kokia valandėlei, jei kuri nutarsit rinkt, prijunkit mane su mano norimom basutėm 22 d. 
Jeigu neatsiras norinčių rinkimu užsiimti, rinksiu aš.
Arba, pradžioje galiu pateikti užklausimą ir aš, tik man reikia žinot ko norit. O kai gausim pasiūlymą su kainom, užsdakinėt galės ir kita kuri. Na, visokius variantus apmąsčiau ir išdėsčiau čia jums.

paklauskit ar tikrai skirtingi modeliai ir dydziai gali buti. Nes dazniausiai turi buti vieno modelio ir vieno dydzio didelis kiekis. Jus geriau visko isklausinekite, kad be reikalo nerinkti. rolleyes.gif

QUOTE(Sense @ 2013 04 25, 14:58)
Joo, rimtai, reik užklaust kokios pas jį siuntmo kainos...

kaip ir pas tarpininkes, standartines rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 04 24, 10:36)
nematau, kad kas mytoys rinktų, tai renku aš. Kviečiu jungtis shipuko pasidalinimui 4u.gif Žadu naudoti 10 eur nuolaidos koduką, kad siuntimas į LT gautųsi 3,99 eur, kurį dalinsiu iš užsakančių skaičiaus. Aš gyvenu Kauno r., bet galiu perduodi Kaune ir Alytuje (jei neskubiai) 4u.gif
Mergaitės, jei kuri turit ir nenaudosit 10% nuolaidos koduko iš mytoys, perleiskit man, prašau 4u.gif

vis dar kviečiu jungtis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 25, 18:08)
paklauskit ar tikrai skirtingi modeliai ir dydziai gali buti. Nes dazniausiai turi buti vieno modelio ir vieno dydzio didelis kiekis. Jus geriau visko isklausinekite, kad be reikalo nerinkti.  rolleyes.gif
kaip ir pas tarpininkes, standartines  rolleyes.gif

klausiau šito aiškiai ir suprantamai, man atsakė, kad gali skirtis ir modeliai, ir dydžiai.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 25, 18:18)
klausiau šito aiškiai ir suprantamai, man atsakė, kad gali skirtis ir modeliai, ir dydžiai.

as manau reikia daryti sarasiuka ir viskas, o kam iskyla kazkokiu klausimu, kaip ar tas galima ar anas galima, ar paskambinkit, paklauskit, manau nereikia kreipti demesio ir gali pacios pasiskambinti ir issiaiskinkit, nes jei as apsiimciau ir man dar sakytu paskambinkit ir issiaiskinkit, nusispjauciau ir neapsiimciau isvis nieko daryti, manau dauguma man pritars.
Atsakyti
Mamos, dėl Sportsdirecto pasiteirauti noriu.

Man prieš porą sav. atėjo siuntinys, viena dėžė buvo apgadinta - vieno krašto apačioje buvo visai nemaža skylė. Kurjerio klausiu - o tai man gi prekės galėjo iškristi. Sako, nu jo, galėjo. Sakau - ką daryt? O jis man - tai suskaičiuokit ko trūksta ir parašykit į SD. Va pas mus net važtarašty parašyta, kad dėžė transportuojant apgadinta, grąžins pinigus.
Nu akurat - kelių prekių nebuvo. Parašiau į SD, kad trūksta prekių (na ir kad dar vietoj vienos idėjo kitą). Tai atsiliepė po pusantros savaitės, atsiuntė užpildyti DHL formą, kad trūksta prekių:

"To investigate this issue, please kindly complete, sign and return the attached form with pictures of the packaging within 2 working days and we will aim for a swift response."

Bet tai aš tai tą dėžę išmečiau, kaip aš ją daba nufotkinsiu?? Ar yra kam buvus panaši situacija? Gal tos foto nebūtina, užtektų ir formos?

Visiškoj nevilty aš doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 25, 18:18)
klausiau šito aiškiai ir suprantamai, man atsakė, kad gali skirtis ir modeliai, ir dydžiai.

o kainas gal kokias preliminarias pasake?

QUOTE(dzemute @ 2013 04 25, 18:47)
as manau reikia daryti sarasiuka ir viskas, o kam iskyla kazkokiu klausimu, kaip ar tas galima ar anas galima, ar paskambinkit, paklauskit, manau nereikia kreipti demesio ir gali pacios pasiskambinti ir issiaiskinkit, nes jei as apsiimciau ir man dar sakytu paskambinkit ir issiaiskinkit, nusispjauciau ir neapsiimciau isvis nieko daryti, manau dauguma man pritars.

nu tai normalu, kad vienas zmogus visko isklausineja ir kitom perduoda. O ne 10 zmoniu skambineja ir klausineja kas/kodel/kada/kam biggrin.gif ir jei renka, tai pateikia visa dominancia informacija.
Tai visos ir nusiplauna kai kazkoks rimtas reikalas bresta. Puikiausias pvz su demar batukais, kai visos tik aiskino kad labai reikia, o daryti uzsakyma nepasirase. Kadangi ir mano vaikui batuku zieminiu reikejo tai sekmadieni vaziavau deze pasiimti, o ketvirtadieni gimdyti biggrin.gif deze 30 poru batu, 14 is ju su persiuntimu. Gerai, kad Murcikas dar sutiko padalinti vilnietem. Tad ir i Gariunus vaziavau visu detaliu issiaiskinti bei tel paimti, ir skambinau uzsakymo derinti, ir vaziavau pasiimti, ir i pasta siuntinius veziau.
Man patinka aiskumas. Pati visas salygas aiskiai surasau, tuo ir is kitu tikiuosi 4u.gif

Atsakyti