Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(Vanile @ 2013 04 25, 13:04)


Nupirkau aš savo vaikui tokias basutes. Žodžiu, esu visiškai nepatenkinta tais batais. Po 2sav. nešiojimo tik po namus batai atrodo kaip nešioti minimum kokių 3 vaikų. doh.gif Užkulnė netvirta, einant ar stovint pastoviai krypsta kojytės. Visas vidpadis pajuodavo, nors kaip minėjau nešiota namuose ir su kojinyte. Išvidaus pradėjo lupinėtis "ale"oda. Į geras odines basutess net nepanašu. Su kokiu Bartek'u net neaplyginsi, nes su jom nei kojytė krypdavo, nei kažkokių vidpadžio pajuodavimų buvo, nei lupinėjosi kažkas. Nežinau, gal čia pavienis atvejis toks, galbūt brokas... Bet aš aju atsikandau tų batų, nebepirksiu daugiau.
Geriau šalia nueikite į batų kalną, mačiau gražių basučių vaikams tokių firmų kaip Primigi apie 70lt.-80lt.
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 25, 14:03)
gamintojas taip ir vadinasi UAB "Sabalin" http://www.imones.lt/sabalin/lt, http://www.spec.lt/k...lin_uab_393372/.
gal galima tiesiai iš jų susikooperavus paimti? g.gif reikia bandyti sukontaktuoti su jais smile.gif man jų kėdukai patiko, yra ir moteriškų. vaikiškais dar oxox prekiauja, kainos panašios

Aš juos irgi taip suradau. Paskambinus kažkaip neužklausiau jei užsakytume didesnį kiekį ar sutiktų pagaminti g.gif Man tik pasiūlė atvykti į parduotuvę. Jei kuri sugalvotumėt skambinti jiems ir jie sutiktų didienį kiekį pagaminti, mielai jungčiausi jeigu būtų pigiau.
Beja, pirmi batai irgi taiko mini nuolaidėlę. Man pasiūlė nemokamą siuntimą jeigu pirkčiau 1 porą.
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2013 04 25, 11:52)
Sumaise totaliai doh.gif Laukiu atsakymo is ju dabar. Bet ia ASDOS tai to nesitikejau... O kazin kokios nors kompensacijos pas ASDA verta prasyti? blush2.gif  Nes man jokio smagumo tokias problemas spresti 4u.gif


Asdos grazinimas atgal bus free (is UK) smile.gif
Ir daug daug sorry

Jei issprestumet kaip kitaip, pasidalinkit patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
sakykite jei e5p batukai rašo small size, tai 8 kokį kaži atitiks, 40 ar 41? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 25, 13:12)
jei užsakytume didesnį kiekį

taip, jau parašiusi, pamačiau Jūsų papildymą blush2.gif
reikia bandyti būtent dėl didmeninio užsakymo tartis. nebent jie fiziniams neparduoda
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 04 25, 14:09)
o kokios kainos parduotuveleje? verta nuvaziuoti?  ax.gif

Kainų ji nekomentavo, bet paminėjo kad bus tikrai pigiau nei pirkti per tarpininkus ax.gif
Galėtų kutri šiaulietė turėdama laisvą minutėlę pabūt žvalgu mirksiukas.gif tik kaip jau ir rašiau, labai gaila, kad nėra mažiukams batukų...
Papildyta:
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 25, 14:03)
užklausiau, kokiom sąlygom parduoda urmu. gal pavyktų pasikooperuoti g.gif

jungčiausi su viena pora tikrai jeigu pigiau gautūsi http://www.pirmibata.../47-basuts.html
Atsakyti
Turiu keleta basuciu vaikams is "Pirmi batai" ir rudeninius batus, tai esu patenkinta kokybe ir nesiojasi gerai. Sau taip pat pirkau laisvalaikio batus is sitos parduotuves, tai atnesiojau jau viena sezona beveik kiekviena diena, o jie atrodo dar kaip beveik nenesioti.
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 25, 14:21)
taip, jau parašiusi, pamačiau Jūsų papildymą blush2.gif
reikia bandyti būtent dėl didmeninio užsakymo tartis. nebent jie fiziniams neparduoda

taip ir nesupratau, ar jūs klausėte ir gavote atsakymą g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 25, 14:27)
jungčiausi su viena pora tikrai jeigu pigiau gautūsi http://www.pirmibata.../47-basuts.html

Man irgi tokiu reiketu.
Atsakyti
QUOTE(Kamillota @ 2013 04 25, 13:12)
Nupirkau aš savo vaikui tokias basutes. Žodžiu, esu visiškai nepatenkinta tais batais. Po 2sav. nešiojimo tik po namus batai atrodo kaip nešioti minimum kokių 3 vaikų.  doh.gif


unsure.gif na kolkas kelias dienas tik nesiojam, kojyte tai nekrypsta, o del isvaizdos, tai as vos gavus kazkaip pastebejau, kad jie tokie... nelabai kruopstaus darbo lyg butu, bet labiau viduje visokie odos atsilupinejimai, va apie kuriuos ir jus uzsiminet g.gif Bet pamaniau vistiek nesimato, nesiojimui nepakenks, o pasirodo gali unsure.gif Man kilo mintis, ar tik ji neparduoda tokiu budu paskambinusiems, nekondicines prekes taip vadinamas g.gif
Atsakyti
kazin murashke jau padare uzsakyma is boots? i pasta gavau laiska vakar su OK, tai reiskia kad uzsakys ar kad uzsake? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 04 25, 14:29)
Man irgi tokiu reiketu.

Mamukiai, kątik kalbėjau su tos įmonės atstove bigsmile.gif Jie gali parduoti didsenį kiekį fiziniams asmenims. Pasakė kad atsiūsčiau pavyzdžius, o jie pateiks pasiūlymą. bandom rinkti, ką mirksiukas.gif Kainų nežinau, bet manau pasiūlyme atsisipindės viskas, kaina tikrai turėtų būti mažesnė nei per perpardavinėtojus.
Galėčiau rinkti ir aš, bet esu iš provincijos, daugumai reiktų persiūsti...gal kokia vilnietė ar kaunietė geriau g.gif
Dabar turiu išvykti kokia valandėlei, jei kuri nutarsit rinkt, prijunkit mane su mano norimom basutėm 22 d.
Jeigu neatsiras norinčių rinkimu užsiimti, rinksiu aš.
Arba, pradžioje galiu pateikti užklausimą ir aš, tik man reikia žinot ko norit. O kai gausim pasiūlymą su kainom, užsdakinėt galės ir kita kuri. Na, visokius variantus apmąsčiau ir išdėsčiau čia jums.
Atsakyti