Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 25, 11:35)
dažniausiai jie greičiau išsiunčia negu rašo, bet kelionė paštu tikrai užtrunka. man mažiau mėnesio tikrai nebuvo dar
kaina MD nedaug didesnė, aš pirkčiau LT, nebent pasiieškoti pigesnio varianto pas kiniečius


ačiū, matyt taip ir darysiu.
Atsakyti
QUOTE(Himeko @ 2013 04 25, 11:38)
Sveikos,

Ne į temą paklausiu:

Ar aš neprimatau, ar nėra Limcamca temos. Randu užbaigtą seną apie balandžio 11d.  blush2.gif  g.gif


aha ir as nematau, turbut istryne, kad neklausinetume kada siuntas pristato biggrin.gif
Atsakyti
NEBERENKU

QUOTE(bbiitute @ 2013 04 25, 11:35)
Planuoju po papildymo  pirkti e5p , miestas Alytus, galiu perduoti i Druskininkus Marijampole , kam tinka persiusiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 04 25, 11:50)
aha ir as nematau, turbut istryne, kad neklausinetume kada siuntas pristato  biggrin.gif


Vakar vakare dar buvo g.gif
Atsakyti
merginos, gal kas žino, ar griežtai atsižvelgiama į 75 Lt ribą? suma iš Kinijos 29,30$=iki 79 Lt gali būti. svarstau, ar ramiai pirkti? ar čia jau patenku į tą didžiąją loteriją g.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal yra užsakinėjančių iš Ukrainos puslapių?
http://vamp.prom.ua/...styum-1048.html
http://modnuy-mir.co...ka-poyasom.html
Atsakyti
Mergaites, ka man ASDA padirbo doh.gif doh.gif doh.gif Idejo tik 1/4 mano prekiu, o kitos prekes XXXL dydzio vyriski sortai, kelnes, marskiniai ir bliuske wacko.gif Rasysiu emeila jiems, o gal galit ka nors dar patarti? 4u.gif Blogiausia, kad kooperavausi su kitom mamytem, tai bedos turiu dabar verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Himeko @ 2013 04 25, 11:38)
Ar aš neprimatau, ar nėra Limcamca temos. Randu užbaigtą seną apie balandžio 11d.  blush2.gif  g.gif

ir aš nematau schmoll.gif
Atsakyti
Mačiau lyg buvo tema MD apie tarpininkę, kuri užsakinėja iš Ukrainos. Bet konkrečiai nuorodos neturiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mole: 25 balandžio 2013 - 10:59
QUOTE(Slyviukas @ 2013 04 25, 10:20)
Bet gal geriau taip, nei per tarpininkes perkant kai kaina kazkokiu budu kartais dvigubai padideja.. o cashbakus ir nuolaidas jos taip pat juk gauna.. Tik va kitas klausimas del patikimumo, ar bande kas per si tarpininka pirkti ?? kad nebutu cia suris pelekautuose..

o kada ta kaina pas tarpininkes pakyla? rolleyes.gif pasižiūrėkit paskaičiavimus ir viskas aišku tampa smile.gif jei kalba apie 6PM dažnai iš ten perka jos su 10% nuolaida, taip,kad tarpininkavimas gaunasi irgi beveik "nemokamas" smile.gif aišku,akd prie kainos prisideda siuntimas... negi pas kitą "geradarį" siunčiama nemokamai? biggrin.gif
kažkokia keista antireklama tarpininkėm SM smile.gif nors jos moka už temą, ir perkant pas jas gali būti 100% tikrais,kad prekė gausi cool.gif
Atsakyti
Del Limcamcos temos yra FB zinute, kad kazkas paslepe tema, o siunta yra isveziojama siandien
Atsakyti
Laba diena,


priminkite, prasau, kur galima paziureti siaulietiskus batukus/basutes ir kokiu kontaktu uzsakyneti 4u.gif
Atsakyti