Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

Klausimelis. Kodel pradzioj bankinej saskaitoj rezervuota buvo viena suma, o nuskaiciavo galutiniam variante didesne? g.gif

QUOTE(Murčikas @ 2013 04 19, 08:57)
sian gavau 5 pondsus, 04.10 dienos, vilnius, tai tuoj ir kitoms turi sueiti manau  4u.gif  mano sekimo nuoroda rode, kad issiusta 15d. ir ateis 23  smile.gif

man ir jau skambino kad atves siuntinuka. Uzsakymas vyko 11d. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2013 04 19, 10:59)
Klausimelis. Kodel pradzioj bankinej saskaitoj rezervuota buvo viena suma, o nuskaiciavo galutiniam variante didesne?  g.gif
man ir jau skambino kad atves siuntinuka. Uzsakymas vyko 11d.  thumbup.gif


nes pasikeite kursas nuskaitymo dieną mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 19, 10:01)
nes pasikeite kursas nuskaitymo dieną mirksiukas.gif  ax.gif

dekui.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 04 19, 09:40)
5pounds temoje užmačiau, kad pirkote mėlynus zomšinius 40 dydžio batus bigsmile.gif aš jų irgi noriu. Gal galite pakomentuoti, kokio dydžio jūsų pėda/kokiį dydį įprastai nešiojate/kokį perkate iš šios parduotuvės?  bigsmile.gif



su raisteliais ar aulinukai? as nesioju 39.5, tai dazniausiai imu 7 dydi. ir tie ir tie mano 7d.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 04 19, 10:33)
o kaip pataikyti batų dydį g.gif
Nesiorientuoju angliškuose...

4 atitika 37
5 atitinka 38, bet tikrai ne visada gali pataikyti ant savo dydzio biggrin.gif reik dar ziuret ar batukai mazinti ar standartinio dydzio 4u.gif
Atsakyti
merginos, kas gerai supranta anglu, prasau pagalbos 4u.gif
atsauke orderi ir nezinau kodel.
Laiska parasyt jiems galiu tik konkreciai kazkaip pagal ju nuorodas. Cia Mothercare.


Va ka radau is ju nuorodu pagal klausimus , tai ir ka turiu daryt ? Nesuprantu ko atsaukta ir ka cia irasyt ? verysad.gif verysad.gif verysad.gif

your selected question
Why has my order been cancelled?

If you haven't requested the cancellation it may be that your card issuer has declined the payment.

Please contact your card issuer before you attempt to place the order again, to avoid another cancellation.
did this answer your question?
Yes No
related questions

How do I find out about upcoming promotions?
What effect has the rise in VAT had?
What is the Mothercare Guarantee on Pushchairs, Strollers and Car Seats?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustina2000: 19 balandžio 2013 - 10:24
merginos, gal kartais matėt kur nebrangių saulės akinių didesniem vaikam 8-10 m. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Priimsiu TBS, truksta 30 svaru iki 60, kad butu kodukas 50 proc. galioja tik nenuolaidinems prekems 4u.gif vilnius, galiu persiusti pastu.

rasykite i murcikas@gmail.com
Atsakyti
Kai perkat iš aliexpress.com ir yra laikas pvz 7 dienso po pavedimo, kad pardavėjas turi išsiųsti prekes, ar einant tam laikui į patį galą užklausiat pardavėjo, kodėl neišsiuntė? ar tiesiog nekreipt į tai dėmesio. Nes vieną prekę matai, kad išsiuntė, o va kitas pardavėjas vis dar dar awaiting shippment.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 19, 11:04)
su raisteliais ar aulinukai? as nesioju 39.5, tai dazniausiai imu 7 dydi. ir tie ir tie mano 7d.

su raišteliais 4u.gif
patenkinta jais esate? Rašo lyg kad jie kietoki g.gif
Mano dydis toks kaip Jūsų bigsmile.gif Bet žiūriu dydžiai dauguma likę tik 3, 4. Ar kasdien pildo?
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 04 19, 10:47)
su raišteliais  4u.gif
patenkinta jais esate? Rašo lyg kad jie kietoki  g.gif
Mano dydis toks kaip Jūsų  bigsmile.gif Bet žiūriu dydžiai dauguma likę tik 3, 4. Ar kasdien pildo?


na tokie priglude gerokai, gal biski ir kieti. dyziu praktiskai nepapildo, del to ir perka visos greitai, kai tik idedamos prekes, o is senesiu labai retai kada dar galima pagauti einamu dydziu.
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 04 19, 10:22)
merginos, kas gerai supranta anglu, prasau pagalbos  4u.gif
atsauke orderi ir nezinau kodel.
Laiska parasyt jiems galiu tik konkreciai kazkaip pagal ju nuorodas. Cia Mothercare.
Va ka radau is ju nuorodu pagal klausimus , tai  ir ka turiu daryt ? Nesuprantu ko atsaukta  ir ka cia irasyt ? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

your selected question
Why has my order been cancelled?

If you haven't requested the cancellation it may be that your card issuer has declined the payment.

Please contact your card issuer before you attempt to place the order again, to avoid another cancellation.
did this answer your question?
Yes      No
related questions

    How do I find out about upcoming promotions?
    What effect has the rise in VAT had?
    What is the Mothercare Guarantee on Pushchairs, Strollers and Car Seats?




juk yra google vertejas, kodel neisvertus?

Kodėl mano užsakymas buvo atšauktas?Jei neprašė panaikinti, gali būti, kad jūsų kortelės išdavėjas atmetė mokėjimą.Prašome susisiekti su savo kortelės išdavėjas prieš bandant pateikti užsakymą dar kartą, siekiant išvengti dar panaikinimo.

na kaip ir aisku, kad nepraejo mokejimas, ar pingu pritruko, ar korta nepatiko, raso jusu issiaiskinti. arba bandykite kita korta uzsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 19, 11:53)
na tokie priglude gerokai, gal biski ir kieti. dyziu praktiskai nepapildo, del to ir perka visos greitai, kai tik idedamos prekes, o is senesiu labai retai kada dar galima pagauti einamu dydziu.

Murčikai, dėkui labai už kantrybę 4u.gif
Atsakyti