Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 179 tema

Sveikos, jau eina i pabaiga mano kosmetika, todel vel darau uzsakyma is prancuziskos gydomosios kosmetikos (ir ne tik kosmetikos, yra maisto papildu, sveikatos prekiu) internetines parduotuves http://www.cocooncenter.co.uk/
Joje prekiaujama tokiu firmu produktais, kaip: Avene, Bioderma, Noreva, Uriage, Ducray, Vichy, Weleda ir kt.
Renku iki free shippingo (149 eur).
As is Jonavos, daznai bunu Kaune, i kitus miestus galiu siusti gavejo saskaita. Norincios prisijungti, rasykite i az smile.gif
Atsakyti
Gal bus dar norinciu Klaipedoje jungtis prie SD?
Atsakyti
vis dar renku 4u.gif

QUOTE(Tavo_Mano @ 2013 04 23, 22:37)
renku užsakymą iš http://lessthan10pounds.com/
Jei surinksime suma 150 svaru, siuntimas tik 15,99 svaro.
Aš vilnietė, į kitus miestus galiu persiųsti, banko sąskaitas turiu: Swed, Medicinos ir DNB (vyro) bankuose.
Bendraujame per AŽ 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2013 04 24, 15:24)
o kokia jam iš to nauda?
Niekas gi nieko dabar šiaip sau nedaro  g.gif


nieko nezinau, neklauskit, buvo is serijos- atejau pamaciau perdaviau:) galiu jo pacio paklausti,tiesa neaisku ar jis saziningai atsakys.
Atsakyti
Dar labas rytas 4u.gif šiandien dar laukiu! Rytoj gali būt per vėlu biggrin.gif

QUOTE(Anette @ 2013 04 24, 09:11)
Mergiukai, labas rytas! Vis dar renku kompaniją užsakymui iš Sportsdirecto Kaune 4u.gif  Siųsiu į LT, eurais. Siuntimo kainą dalinsiu ant užsisakiusių skaičiaus. Norėčiau šią savaitę užsakyti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 04 25, 09:12)
Dar labas rytas 4u.gif  šiandien dar laukiu! Rytoj gali būt per vėlu  biggrin.gif

o ką reiškia "must go" ? tai kad prekė dar tik bus? g.gif prisijungčiau su viena prekytė, bet rašo "must go " biggrin.gif
Atsakyti
Laba,mergytės 4u.gif
Ar yra kokia atskira tema ALIEXPRESS ,kad pasikooperuot,ar pasiūlyt kažką? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anette @ 2013 04 25, 10:12)
Dar labas rytas 4u.gif  šiandien dar laukiu! Rytoj gali būt per vėlu  biggrin.gif

Imeskite nuoroda kur kainos eurais, as kazkaip svarais ziurinejau. g.gif prisijungciau su keliom prekytem smile.gif
Atsakyti
jum paciai reikia pasikeist valiuta i eurus sportsdirect puslapy virsuj kampe, kol to nepadarysit ir rodys svarais prekes 4u.gif
Atsakyti
Aaaa blush2.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
gal kas norite greitai prisijungti prie MARKS & SPENCER? nuolaidos iki 50 proc. smile.gif
vilnius, seb 4u.gif
http://www.marksandspencer.com/
Atsakyti
QUOTE(gania @ 2013 04 25, 10:40)
jum paciai reikia pasikeist valiuta i eurus sportsdirect puslapy virsuj kampe, kol to nepadarysit ir rodys svarais prekes 4u.gif

As vistiek kazko nesuprantu, jau jus man atleiskite, pvz pasirenku maike jos kaina ir svarai 5, ir eurai 5, tai vadinas eurais labiau apsimoka g.gif
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 04 24, 16:05)
tai kam čia tada apsimetinėt geradariais?


Bet gal geriau taip, nei per tarpininkes perkant kai kaina kazkokiu budu kartais dvigubai padideja.. o cashbakus ir nuolaidas jos taip pat juk gauna.. Tik va kitas klausimas del patikimumo, ar bande kas per si tarpininka pirkti ?? kad nebutu cia suris pelekautuose..
Atsakyti